LG G5 Kullanıcı Kulübü

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Mobilcaddee bakın derim en cok çeşit orada oluyor genelde.

tekinsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaşlar, yurt dışından getirtmiş olduğum lg g5 modeli bir kaç kılıf beğendim tavsiyelere uyarak sipariş ettim kapıda ödeme ile aldım.
şeffaf kılıf oldukça telefona iyi yakışıyor. telefonda şeffaf olduğu için kılıfın telefonu tasarımını iyi gösteriyor.
lgaksesuar.com üzerinden sipariş ettiğim ürünlerden size de tavsiye ederim.
LG g5 Aksesuar

Bilal Aslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
@tekinsi Ürünler eline ulaştı mı? Nasıllar bende beğendim de kaç gün içersinde ve kargo ücreti alıyorlar mı?

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
@cartoonpier ekran koruyucunuzu aldiginiz sitenin linkini atarmisinz.hatta sizin aldignzin linkini atarsaniz sevinirim.birte tam oturdumu kendinzmi yaptiniz

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Merhaba arkadaşlar. Bende bugün note 5 satıp G5 modeline geçiş yaptım. Gri rengini tercih ettim. Note 5 şimdiye kadar kullandığım en iyi telefondu. Bakalım g5 nasıl bir deneyim sunucak.

Cuma öztaç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
05f99b440a69bbb8e8c6e8821d8c352e.jpg
İnandım canım şaka yapayım demiştim bende aynı samsun edge vardı kullanamadım sattım s7 ile g5 arasında çok kaldım g5 aldım ama şu sıralar ekranı uyandırınca ekran kararıp açılıyor anlamadım sizdede oluyormu anlık bir durum..

kaantalha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
merhabalar.

açıkçası htc 10 almayı düşünüyorum fakat telefonun ne zaman çıkacağı belli değil. bundan önce g4 kullanıyordum telefonları takip edenler bilir baya sorunlu bir telefondu. teknik servise yolladım 20 iş gününü geçti ücret iadesi ardından ücret iadesini almak için toplamda 3 ay uğraştım. ücret iadesini aldım fakat bu sefer hangi telefonu alsam diye kara kara düşünüyorum. başta dediğim gibi müzik kalitesi kasa kalitesi ve arayüzden dolayı htc almak istiyorum. fakat ne zaman çıkacağı belli değil ve bir an önce telefon almak istediğim için lg g5 alıp kurtulsam mı diye de düşünmeden geçemiyorum. g5in sevdiğim yönüde geniş açılı kamerası fakat kasa kalitesi biliyorum ki elbet sıkıntı çıkarıcak. ayrıca lgnin bu zamana kadar çıkardırğı amirallerde hep bir sorun mevcuttu (g2 g3 g4) bu yüzdende g5den korkuyorum. sizce ne yapmalıyım? :)

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
Bu aralar ya S7 (edge) alınır ya da HTC 10...

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
merhabalar.

açıkçası htc 10 almayı düşünüyorum fakat telefonun ne zaman çıkacağı belli değil. bundan önce g4 kullanıyordum telefonları takip edenler bilir baya sorunlu bir telefondu. teknik servise yolladım 20 iş gününü geçti ücret iadesi ardından ücret iadesini almak için toplamda 3 ay uğraştım. ücret iadesini aldım fakat bu sefer hangi telefonu alsam diye kara kara düşünüyorum. başta dediğim gibi müzik kalitesi kasa kalitesi ve arayüzden dolayı htc almak istiyorum. fakat ne zaman çıkacağı belli değil ve bir an önce telefon almak istediğim için lg g5 alıp kurtulsam mı diye de düşünmeden geçemiyorum. g5in sevdiğim yönüde geniş açılı kamerası fakat kasa kalitesi biliyorum ki elbet sıkıntı çıkarıcak. ayrıca lgnin bu zamana kadar çıkardırğı amirallerde hep bir sorun mevcuttu (g2 g3 g4) bu yüzdende g5den korkuyorum. sizce ne yapmalıyım? :)
Htc 10 beklemelisin.

onemoretime

Asistan
Reaksiyon puanı
58
merhabalar.

Söylemişler ama bende söyleyeyim htc 10 u bekle mutlaka.