muhterika55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Evet birçok kişi bu konuda şikayetçi o yüzden başka markalara bakıyorum

Deli_yazilimci

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Sizce yazılımda oyun bilgisayarı mı daha iyi olur ?
Eğer görüntü işleme veya ağır yapay zeka ile ugrasmayacak isen ( ki onlar ekran kartı istiyor sağlam) normal PC ler bile iş görür YouTube de sdn ekibinden den bı yazılımcı çok iyi ozetlemisti bu PC işini onu izle ? ama o kadar bütçen var almışken saglam bı pc al ilerde ben nie görüntü isleme yapamıyorum demezssin

muhterika55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Eğer görüntü işleme veya ağır yapay zeka ile ugrasmayacak isen ( ki onlar ekran kartı istiyor sağlam) normal PC ler bile iş görür YouTube de sdn ekibinden den bı yazılımcı çok iyi ozetlemisti bu PC işini onu izle ? ama o kadar bütçen var almışken saglam bı pc al ilerde ben nie görüntü isleme yapamıyorum demezssin
Çok teşekkür ederim

Python 3.8.2

Doçent
Reaksiyon puanı
558
tulpar serisi mi abra serisi mi aldınız ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

dell kalite anlamında iyi mi ? Beğendiğim modelleri var çünkü
Mesaj otomatik birleştirildi:

sence monster neden iyi değil açıklarmısın merak ettim
Bende DELL var 10 senedir kullanıyorum sen düşün kalitesini

muhterika55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Dell o zaman, ama sen bilirsin valla bizde 11 senelik Acer var hala sapasağlam. Ama Word YouTube gibi şeyler için yani
Ya benim de bir emektar var toshiba kereta baya sağlamda artık işlemci falan baya zorluyor oda 10 senelik dell,lenova,asus arasında uygun modeli alıcam bakalım

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Ya benim de bir emektar var toshiba kereta baya sağlamda artık işlemci falan baya zorluyor oda 10 senelik dell,lenova,asus arasında uygun modeli alıcam bakalım
Bence Monster iyi ama sen bilirsin

muhterika55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bence Monster iyi ama sen bilirsin

Monster toplama olduğu için içime sinmiyor. Gönderdiğin asus u bende beğendim ama bütçemi zorluyor 13.5 bin 12 bine kadar çıkabiliyorum msi ında 256 gb ben 512 gb istiyorum

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Monster toplama olduğu için içime sinmiyor. Gönderdiğin asus u bende beğendim ama bütçemi zorluyor 13.5 bin 12 bine kadar çıkabiliyorum msi ında 256 gb ben 512 gb istiyorum
1 TB harddisk takın veya bunu alın