İphone 8 beklenmeli mi?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
227
Merhabalar Telefon almak istiyorum. Fiyatını önemsemiyorum tabi paramda boşa gitsin istemiyorum. İphone 7 düşünüyorum ve 8 çıkmak üzere beklemeliyim sizce yoksa 7 alıp keyfimemi bakmalıyım?

M

Murat Burç

SDN Okuru
A11 koyacaklar(a10 çok güçsüz zaten biliyor musun) birde ekran kasa oranını artıracaklar.(inşallah Note 5 seviyesine ulaşabilirler.) ne ip7 ne ,ip8 .
Note 8 beklemelisin.

Reaksiyon puanı
227
A11 koyacaklar(a10 çok güçsüz zaten biliyor musun) birde ekran kasa oranını artıracaklar.(inşallah Note 5 seviyesine ulaşabilirler.) ne ip7 ne ,ip8 .
Note 8 beklemelisin.
Emin değilim rahat ettiğimden seviyorum iphone. İphone Normal bir çekim filmse Samsung Animasyon film gibi geliyor. Daha bi ciddi duruyor bana göre. Programından bahsediyorum. Gelen yeni özelliklere değer mi bilemiyorum.

Şuan Lumea 520 kullanıyorum düşün durumu. :D 5s vardı suya düştü.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Emin değilim rahat ettiğimden seviyorum iphone. İphone Normal bir çekim filmse Samsung Animasyon film gibi geliyor. Daha bi ciddi duruyor bana göre. Programından bahsediyorum. Gelen yeni özelliklere değer mi bilemiyorum.

Şuan Lumea 520 kullanıyorum düşün durumu. :D 5s vardı suya düştü.
Ben iphone 7 almam açık konuşayım.O parayı asla hak etmiyor.
İP8de fiyatını hak edecek bir şey snacağını sanmıyorum.
Ya S8, Ya da Note 8 alırdım ki para sınırım yoksa direk Note 8

Reaksiyon puanı
227
Ben iphone 7 almam açık konuşayım.O parayı asla hak etmiyor.
İP8de fiyatını hak edecek bir şey snacağını sanmıyorum.
Ya S8, Ya da Note 8 alırdım ki para sınırım yoksa direk Note 8
Bilgisayar konusunda böyle düşünüyorum bende parası konusunda. Anladım kardeşim inceliyeceğim belirttiğin telefonları.

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
Kesinlikle. Üç jenerasyon aynı tasarımı dördüncü sefer de yine kablosuz şarj olmadan ya 7s diye pazarlayacak ya da S8 e cevap niteliginde steve jobs ruhuyla harmanlanmış iphone 8 çıkacak. Sırf bunu izlemek için beklenmeli.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kesinlikle. Üç jenerasyon aynı tasarımı dördüncü sefer de yine kablosuz şarj olmadan ya 7s diye pazarlayacak ya da S8 e cevap niteliginde steve jobs ruhuyla harmanlanmış iphone 8 çıkacak. Sırf bunu izlemek için beklenmeli.
G6nın ön taraftan aynısını çıkaracaklar sızıntılara göre.
Appledan bişey olmaz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
O sızıntı gerçek olamaz steve in kemiğı sizlar yahu.
Plus çıkararak stevein kemiğini sızlattılar. 3 sene aynı tasarım çıkararak stevein kemiğini sızlattılar. 3 senedir samsung kameralarının altında ezilerek Note 4den daha kötü kalitede kameraya sahip 6S çıkararak yeterince kemik sızlattılar zaten.