Öneri iPhone 14 mü, 14 Pro mu yoksa 15 mi?

seercii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon almayı düşünüyorum. 7 senedir Huawei Mate 10 Pro kullanıyorum. iPhone 14 veya 14 Pro modeline geçiş yapmayı düşünüyorum, ancak Eylül ayında iPhone 15 çıkacak. Sizce pek bir fark olur mu? Hem fiyat hem özellik açısından beklemeye değer mi? İkinci bir sorum da, iPhone 14 ile iPhone 14 Pro arasında kaldım. Kamera farkı çok mu büyük? Büyük bir telefon almak istemiyorum pek, ama özellik açısından iyiyse Pro'yu tercih edeceğim.

Son düzenleyen moderatör:

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,154
Yılbaşından itibaren 14 Pro kullanıyorum. Öncesinde 4 ay kadar 13 Pro Max kullandım. İkisi arasında bile bariz farklar bulunuyor. Benim önerim illa iPhone alacaksanız 14 Pro. Bu fiyatlara değmez, orası ayrı.

seercii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yılbaşından itibaren 14 Pro kullanıyorum. Öncesinde 4 ay kadar 13 Pro Max kullandım. İkisi arasında bile bariz farklar bulunuyor. Benim önerim illa iPhone alacaksanız 14 Pro. Bu fiyatlara değmez, orası ayrı.
iPhone 15 beklenilir mi peki? 2 ay var sanırım çıkmasına.

seercii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim. Bir şey daha sorcaktım, Hepsiburada’dan alacağım da kredi kartından aldığımda bankalar sonradan taksitlendirme yapıyor mu?

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
700
Bekle 15 al C bağlantı ile gelecek.

Reaksiyon puanı
4,386
Kaç kere şarja taktığınızı da söyleseydiniz.
1 Defa, ve gün sonunda aldığım açık ekran süresini aldığımı yazdım.
Siz İphone 12'yi sürekli şarj ediyorsunuz herhalde!
Siz inanmazsınız, görüntü de ekledim.

Ekli dosyalar

• IMG_0967.png
    IMG_0967.png
    140 KB · Görüntüleme: 65
Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
4,386
Neden böyle bir şey yazdığını anlamak güç ama söyleyeyim, sadece uyumadan önce takıyorum.
Bence nedenini biliyorsunuz, anlatacak kadar vaktim yok maalesef.
Bende en son sabah şarjdan çıkarmıştım, kaç defa şarj ettiğimi sormuşsun.
Delil niteliğini taşıyan görsel attım, onu da şikayet et ve bildir olur mu!

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,004
Güzel dostum, ben de diyorum ki; neden ''Siz iPhone 12'yi baya şarj ediyorsunuz herhalde'' yazdın?
Bence nedenini biliyorsunuz, anlatacak kadar vaktim yok maalesef.
Bende en son sabah şarjdan çıkarmıştım, kaç defa şarj ettiğimi sormuşsun.
Delil niteliğini taşıyan görsel attım,

onu da şikayet et ve bildir olur mu!
Ayrıca ne demeye çalıştın anlamadım fakat ben moderatörüm ve rapor sistemini kullanmaya ihtiyacım yok, olası bir durumda zaten işlem uygularım.

Reaksiyon puanı
4,386
Güzel dostum, ben de diyorum ki; neden ''Siz iPhone 12'yi baya şarj ediyorsunuz herhalde'' yazdın?

Ayrıca ne demeye çalıştın anlamadım fakat ben moderatörüm ve rapor sistemini kullanmaya ihtiyacım yok, olası bir durumda zaten işlem uygularım.
Dostunuz değilim, "Kaç kere şarja taktığınızı da söyleseydiniz." demişsiniz.
Bende cihazınız ve sizin aranızda geçen kullanım öyküsü ile alakalı olduğunu düşündüm.
İphone 14 Pro kullandığım süre zaafında çok nadir 2 defa şarj etme gereği gördüğümü söyleyebilirim.
Ne olduğunuz da beni ilgilendirmiyor, yazım hatası yapıyorsunuz. Sakin olun.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,004
Reaksiyon puanı
4,386
Başka forumlarda bütün mesajlarıma emoji spamlayan birisinin sakin olun demesi de iyiymiş. Tam olarak nerede yazım hatası yapmışım? Siz burada 2 tane yapmışsınız mesala:
"Siz İphone 12'yi sürekli şarj ediyorsunuz herhalde!" nerede hata söyler misin?

Yorumunuz "Ayrıca ne demeye çalıştın anlamadım fakat ben moderatörüm ve rapor sistemini kullanmaya ihtiyacım yok, olası bir durumda zaten işlem uygularım."

Olması gereken diye düşünüyorum,
Ayrıca ne demeye çalıştın anlamadım, fakat ben Moderatör'üm ve rapor sistemini kullanmaya ihtiyacım yok, olası bir durumda zaten işlem uygularım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başka forumlarda bütün mesajlarıma emoji spamlayan birisinin sakin olun demesi de iyiymiş. Tam olarak nerede yazım hatası yapmışım? Siz burada 2 tane yapmışsınız mesala:
Yapmış olduğum yorumu kesmeden tam söylediğim şekilde alırsanız sorun kalmaz!
Sizin kopyaladığınız yorum, sürekli şarj ediyorsunuz her halde!
Benim yaptığım yorum, Siz İphone 12'yi sürekli şarj ediyorsunuz herhalde!

Son düzenleme:

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Telefon almayı düşünüyorum. 7 senedir Huawei Mate 10 Pro kullanıyorum. iPhone 14 veya 14 Pro modeline geçiş yapmayı düşünüyorum, ancak Eylül ayında iPhone 15 çıkacak. Sizce pek bir fark olur mu? Hem fiyat hem özellik açısından beklemeye değer mi? İkinci bir sorum da, iPhone 14 ile iPhone 14 Pro arasında kaldım. Kamera farkı çok mu büyük? Büyük bir telefon almak istemiyorum pek, ama özellik açısından iyiyse Pro'yu tercih edeceğim.
İphone 14 Pro'da lidar özelliği var eğer modelleme yapıyorsan çokça işine yarayacaktır.

Smeagollum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
iPhone 15 bekle bi tanıtımı falan yapılsın ardından kararını ver.