İphone 6s plus mu iPhone 7 mi

elmacıbedevi

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Selamlar arkadaşlar sizlere bir sorum olacak.Bu iki telefondan birini almak istiyorum.İnstagramda sayfa sahibiyim ve sürekli paylaşım yapıyorum.

iPhone 7 artıları
-Daha güncel donanım
-Ben küçük iPhone'ları daha çok seviyorum

iPhone 6s plus artıları
-Daha iyi bir batarya
-Uzay grisi rengini çok seviyorum

Sizce hangi modeli tercih etmeliyim?Bu iki modelden başka model önermez iseniz çok sevinirim.

uyildirim32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar arkadaşlar sizlere bir sorum olacak.Bu iki telefondan birini almak istiyorum.İnstagramda sayfa sahibiyim ve sürekli paylaşım yapıyorum.

iPhone 7 artıları
-Daha güncel donanım

iPhone 6s plus artıları
-Daha iyi bir batarya

Sizce hangi modeli tercih etmeliyim?Bu iki modelden başka model önermez iseniz çok sevinirim.
Bunu düşünmeye gerek yok İPhone 7 daha yeni model olduğu için onu tercih etmelisiniz. 6s Plus bataryası buyukte olsa iPhone 7 den aman aman bir farkı olmayacaktır .

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098

iPhone 7 artıları
-Daha güncel donanım

iPhone 6s plus artıları
-Daha iyi bir batarya

Eğer sizin için batarya performansı önemliyse 6s plus derm şuan için yapamayacak birşey Yok ama donanım olarak 1 sene geri kalmış bir cihaz almış olursunuz ama akıllı güncelleme ile bu eksiği hissettirmez tasarım olarak zaten apple 6 dan buyana çok birşey Katamadı. Son olarak şuan kullandığınız cihaz nedir ve sizi zor durum da bırakıyor mu

elmacıbedevi

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Eğer sizin için batarya performansı önemliyse 6s plus derm şuan için yapamayacak birşey Yok ama donanım olarak 1 sene geri kalmış bir cihaz almış olursunuz ama akıllı güncelleme ile bu eksiği hissettirmez tasarım olarak zaten apple 6 dan buyana çok birşey Katamadı. Son olarak şuan kullandığınız cihaz nedir ve sizi zor durum da bırakıyor mu

Şuan Lenovo a7000 kullanıyorum.Telefon kasıyor ama bataryası büyük olduğu için idare ediyor

ufukceylan

Asistan
Reaksiyon puanı
84
ip7 nin mat siyahı güzel ama dikkat etmen lazım en ufak çizikt çok belli ediyor kendini

ufukceylan

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Mat siyah kullanıyorum aldığımdan beri kılıf olmasına rağmen kılcal bi kaç çizik olmuş

Ben bir kırmızı birde mat aldım nişanlımla beraber , acayip takıntılıyım hafta 3 kez çıkarır temizlerim fırçayla falan genede ikiside çizildi. Bence kaplamada biraz daha iyi işler yapmalı. Kılıfın içine toz girdiğinde o çiziyor sürekli temizlemek lazım onuda o_O
--- Gönderi Güncellendi ---
Ben bir kırmızı birde mat aldım nişanlımla beraber , acayip takıntılıyım hafta 3 kez çıkarır temizlerim fırçayla falan genede ikiside çizildi. Bence kaplamada biraz daha iyi işler yapmalı. Kılıfın içine toz girdiğinde o çiziyor sürekli temizlemek lazım onuda o_O

Ha birde şu elmayı gösteren delikli kılıftan kullanma elinden geldiğince o kısımdan müthiş toz giriyor. Ayrıca enteresan bir şekilde o kısım güneş gördüğünden mi elimizin terinden mi bilmiyorum soluyor iz oluyor

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Aynen bende öle çıkarır siler temizlerim arada dediğin gibi çizildi sanırım seneye çıkacak olan iphone kadar bunla devam yapacak bişey yok:)kılıf öyle evet

appleali0

Asistan
Reaksiyon puanı
17
iphone 6s plus tabikide şarz konusundan daha iyi gerisi aynı zaten :D