Htc u11 mi Xz Premium mu?

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Xz Premium'un ekranı 4K, U11'in 2K. U11'in ekranı nedeniyle batarya performansı daha iyi olacaktır. Unutmadan, U11'in arayüzü daha akıcı. Bu yüzden önerim, HTC U11 olacaktır.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Htc kullandim arayuzu guzel ama sony nin ki nasil bilmiyorum kullanmadim.
Hız testleri var. HTC normalde herşeyi RAM'de tutar ama burda tutmaış mesela S7 Edge herşeyi RAM'de tutuyor ama S8 bazen tutmatı tercih etmiyor.
Sony daha hızlı HTC daha hızlı diyemez kimse.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Aynen htc ile lgnin ne mal oldugu ortada ikiside aynı şeyin laciverti htc biraz daha şanslı o kadar hem lgnin kafasızlığı olmasa lg htc yi katırcı baba yatırı gibi yatırır kaldırır ters vurur ****** aynı samsungun lg ye yaptığı gibi...
htc kullanan bir cok arkadasim var nedense butun sikayetleri ust segment telefon alanlar ediyor orta segment alanlarin keyfi yerinde
Neye göre daha akıcı?
Elinizde kanıt var mı?
İyi sallıyorsunuz ha.

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Htc kullandim arayuzu guzel ama sony nin ki nasil bilmiyorum kullanmadim.

Sony z2 android 6.0.1 le cok iyi calisiyordu.contali kasa oldugu icin cikardim elimden.oradan referans verebilirim.zaten sony nin amiral gemileri uzmez kolay kolay(sd 810 lar haric) ama o cihazda fhd ekran vardi.bahsedilen telefon uhd ekransa dusundurur.klubu var mi sony nin forumda?

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Neye göre daha akıcı?
Elinizde kanıt var mı?
İyi sallıyorsunuz ha.
Salladığım felan yok. HTC 10 kullandım. Oradan çıkarıyorum bu sonucu. Zamanında Z3 bana ısınma konusunda az çektirmedi. Biraz soğusun diye buzdolabına koyduğumu bilirim. Hatta arka camı bile çatlamıştı sıcaklıktan. Ama Xz Premium verseler yine kullanırım. :)

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Iyi dusunmem lazim 2-3 sene kullanmayi dusunuyorum. Elimdeki s7 edge de samsunga karsi on yargi olusturuyor. :)
Bencese abi bence sen gercekten sony al sonyden 810 hatasindan baska uzen telefon gormedim ancak dedigim gibi note 8 i v30u cikicaksa xz 1 i falan çunki xz 1 cercevesiz ekranla gelirse uzer

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Bencese abi bence sen gercekten sony al sonyden 810 hatasindan baska uzen telefon gormedim ancak dedigim gibi note 8 i v30u cikicaksa xz 1 i falan çunki xz 1 cercevesiz ekranla gelirse uzer
Sony i cerceve yuzunden almiyorum zaten. Fistik gibi cihaz bi cerceve o kadar ozelligi batiriyor resmen.

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
V30tanıtıldı 4bin lira altında gelse kasıp kavurur