Yardım Excalibur G770

Bu konuyu okuyanlar

ahmetardaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
merhaba 1650ti 8gb ram i7 10750h laptopumun özellikleri. Bi anda oyunlardaki fpsim feci düştü. arkdaşımda da aynı özellikle g770 laptop var yüksek grafiklerde league of legendsde 200 fps alırken ben 70 fps alıyorum. Oyunları oynarken işlemciyi çok az kullanıyor. Lolde %15 kullanıyor mesela.

barisbiyik

CEO
Moderatör
SDN
Reaksiyon puanı
1,053
Kaç senelik bir laptop?
En son ne zaman bakım yapıldı?
Bir anda 70fps ye düştü diye belirtmiştin tam olarak süreyi açabilir misin yani örnek veriyorum "bir gün içinde direkt 70fpsye düştü veya 1 haftada kademeli şekilde hızlıca düştü"

Bunlar dışında NVDIA kontrol paneli üzerinden tüm ayarları maksimum performans olarak ayarlayabilir misin :)

ahmetardaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kaç senelik bir laptop?
En son ne zaman bakım yapıldı?
Bir anda 70fps ye düştü diye belirtmiştin tam olarak süreyi açabilir misin yani örnek veriyorum "bir gün içinde direkt 70fpsye düştü veya 1 haftada kademeli şekilde hızlıca düştü"

Bunlar dışında NVDIA kontrol paneli üzerinden tüm ayarları maksimum performans olarak ayarlayabilir misin
Mesaj otomatik birleştirildi:

nvidia panelinde herşey maksimumda. yaklaşık 3 yıl önce aldım bakımlarını yaptım. bi gün içinde bi anda 70 80 fps almaya başladım.

barisbiyik

CEO
Moderatör
SDN
Reaksiyon puanı
1,053
Mesaj otomatik birleştirildi:

nvidia panelinde herşey maksimumda. yaklaşık 3 yıl önce aldım bakımlarını yaptım. bi gün içinde bi anda 70 80 fps almaya başladım.
Yani bu işlemler yapıldıktan sonra hala bir düzelme yoksa bir format atabilir dedi. Eğer yine olmazsa servise göndermeli diye söyledi.

Çözüm