Electronic Arts Developer U53RDV PvZ Korku Hikayesi (Türkçe) CreppyPasta

Tunahan GRS

Inan bilmiyorum.
Cezalı
Reaksiyon puanı
325
Örnek Yok çalışmıyor. @Elvin Lara İpucu olabilir dedi.
Hikaye Yazısı : U53RDV a pvz creepypasta | Fandom
Düzenlenmiş Türkçe.

Saat 9:00 civarındaydı, dizüstü bilgisayarımdaydım, haftalık PvZ oyunumu kaydetmeye hazırlandım, Oyunu açmadan önce her şeyin yolunda olduğundan ve yanlış yapılandırma olmadığından emin olmak için ekran kaydedicimi etkinleştirmiştim. O zamana kadar her şey tamamen normaldi, ancak oyun yüklenmeyi bitirdikten sonra yeni bir profil oluşturmam istendiğine şaşırdım. İlk başta oldukça kızdım, ilerlememi kalıcı olarak kaybettiğimi ve hiçbir sebepten dolayı kaybettiğimi düşündüm, ancak oyunumu yedeklemek istediğimi hatırladım, ama görünüşe göre, dosyayı oyunumdan kopyalamak yerine, başka bir yere taşıdım.

Oyunu kapatmak istedim, şimdi evet, oyunumun kopyasını alıp her şeyi geri yüklemek istedim, ancak oyun beni dışarı çıkarmadı, Ayrılmak için mutlaka bir profil oluşturmalıydım, bu yüzden bir şey yazdım ve "U53RDV" çıktı", ve bu, başlamasını özlediğim ilk adımdı.

Kabul et'i tıkladığımda ekran karardı ve aşağıdakileri belirten bir uyarı belirdi:

"Uyarı, bu oyunun geliştirici modunu etkinleştirmek için bir komut yazıldı. Yine de devam et?" .

Bunu okuduğumda, heyecanlandım, geliştirici moduyla sahip olabileceğim tüm olasılıkları hayal etmeye başladım ve iki kez düşünmeden üzerine tıkladım. Beklenmedik bir şekilde, oyun kapandı, bunun geliştirici modunu etkinleştirmek için oyunu yeniden başlatmanın gerekli olduğu gerçeğinden kaynaklandığını varsaydım, Oyunun adının ve simgesinin biraz değiştiğini görünce şaşırdım.

Endişeyle, hangi değişikliklerin olduğunu görmek için oyunu açtım, ancak değişiklikler beklediğimden tamamen farklıydı. Oyun çok garip, hatta biraz şeytani oldu, en azından ben böyle fark ettim. Her şey çarpıtılmıştı, menüye girdiğimde, her şey tatsız görünüyordu, kullanıcı adı koyduğum değildi, ama yerini "Geliştirici, Her şeyi gördüm, karanlıktı, oldukça masum bir oyun olmak oldukça tatsızdı, bunun geliştirici moduyla ne ilgisi olduğunu bilmiyorum. Ne yazık ki, insanlar çok meraklı, bu yüzden hangi değişiklikleri yaşadıklarını görmek için oyun seçeneklerini görmeye başladım, hepsi hoş olmayan bir şekilde değişti. Tüm oyunum tamamlandı, bundan önce bıraktığım gibiydi, ama tüm bu garip değişikliklerin olması normal değildi. Zen bahçesinin simgesinde, her zamanki su damlasına sahip olmak yerine YARDIM dedi, Bununla ne demek istediğimi görmek için tıkladım, ama oyun kapandı.

Tekrar açmaktan korkuyordum, kötü bir şey olduğunu hissettim, ama başka şeylerin değiştiği entrikada kalmak istemedim, ve oyunu tekrar açmaya karar verdim, ciddi bir hata. Bu kez, Crazy Dave'in mağazasına girmeye karar verdim, neyse ki, sorunsuz girebildim, ancak Dave biraz rahatsız görünüyordu, vücudu yoktu, sadece başı ve kolları havada yüzüyordu ve hiçbir şey söylemedi, sadece baktı ... gülümsedi.

Gergin olmaya başladığım için ana menüye geri döndüm. Her an bir çığlık atlayacağımı hissediyordum. Almanak arasında ve bu benim için en ilginç hale geldi, çünkü karakterler bile değişti. Bitkilerin bazı kısımlarında değişiklikler o kadar sert değildi, bazıları normal tasarımlarına sahipti, diğerleri ağlıyordu ya da köylüler ya da ayçiçeği gibi üzücü bir ifadeye sahipti, bazıları, chomper veya spikeweed gibi kan vardı ve squash gibi diğerlerinin gözleri boştu. Bununla birlikte, zombilerin ortak bir değişikliği vardı ve hepsinin tamamen siyah ve bazılarının yüzlerinde kan vardı. Son olarak, Macera moduna girin, tıklarken zombi eli her zamanki gibi göründü, ancak müzik ve ses son derece yüksek sesle duyuldu, neyse ki uzun sürmeyen sağır edici bir sesdi. Ekran birkaç saniye siyaha döndü, az sonra iyileşti.

Bahçe de biraz değişti, çünkü her şey kırmızı bir filtreye sahipti, bu bölümde bu değişikliklerle bir seviye oynamak gibi hissettiğini merak ettim, Bitkilerimi seçtim ve başlangıçta, "Hazır, set, BİTKİ!" Demek yerine, Hazır, set, ÖL! Dedi. Biraz gerginim var ama seviyeye devam ettim.

İlk zombi ortaya çıktı ve Savunmamı hazırlamaya başladım, ancak burada da bir değişiklik vardı ve bezelye zombiye çarptığında biraz kan damladı, ancak, daha kasvetli bir şey vardı ve bu, zombiler öldüğünde, düştükleri yerde bir su birikintisi bıraktılar, Bu zaten bir Bitkiler Zombiler çok karanlıktı.

Oradan, her şey normal olarak devam etti, yukarıda belirtilen değişikliklerin dışında sıradan bir şey yok, korkularımı unutmaya başladım ve kendimi eğlendirmeye başladım, bu bana öyle bir güven verdi ki artık kötü bir şey olmayacağını düşündüm. Seviyenin sonuna geldiğimde, hala kafamdan bazı sorular geçti, örneğin, Neden bu kadar kasvetli bir yön? Zen bahçesinde neden YARDIM kelimesi? Neden geliştirici modu? Oynamaya devam ettim ve son olarak, son sürüye ulaştım, sadece bitkilerin kalan zombileri ortadan kaldırmasını beklemeye devam etti.

Sonunda, seviyeyi tamamlamıştım, ama ... madeni para çantasını tıkladığımda, ekran karardı ve ısırık sesleri duyulmaya başladı, zombiler tüm bitkilerimi yemişti ve seviyemi kaybettim. Seviyeyi kaybettiğinizde normal mesajı bırakmak yerine, ekranın her yerinde kan lekeleri ortaya çıktı ve çığlık asla bitmedi, Dizüstü bilgisayarımın tamamen kilitli olduğunu fark ettim, kapatamadım, hiçbir şey, felç oldu, ama bir nedenden dolayı kayıt hala çalışıyordu.

Er ya da geç mavi ekranın görüneceğini biliyordum, cep telefonumu çıkardım ve dizüstü bilgisayarımı kaydetmeye başladım, sonunda mavi ekran ortaya çıktı, zaten bekliyordum, çok korktum, ekranda bir şey görüneceğini hissettim ve maalesef öyle oldu. Mavi ekran kayboldu ve aniden, dev bir ağız ve kırmızı gözlerle, yüksek ve korkutucu bir arka plan sesi ile deforme olmuş bir zombi görüntüsü atladı. Çabuk, dizüstü bilgisayarı zorla kapatmaya çalıştım, ancak kapatma düğmesine basmış olmama rağmen, görüntü çoğaldı ve daha fazla deforme olurken hiçbir şey olmadı. Görüntünün ve metnin kaybolmasını sağladım, ancak sesler takip etti, değişti ve değişti, bazen biri diğerinden daha korkunçtu, dizüstü bilgisayar hala cevap vermedi, kapalı düğmesine basmaya devam etsem bile, zaten yorgun, güçlü bir darbe ile kapatmaya karar verdim.
og-image.png
başka hiçbir şeyim yoktu, neyse ki sakinleştirmeyi başardım. Dizüstü bilgisayarımın çok fazla ısındığını fark ettim, bariz nedenlerden dolayı tekrar açmak istemedim.

Ertesi gün, dizüstü bilgisayarımı aldım ve nasıl olduğunu görmek için dokundum, inanamadım, hala biraz sıcaktı, ama üzerinde durabileceğim bir sıcaklıktı, bu yüzden biraz korkuyla, Önceki geceki hiçbir olayın bir şeyden etkilenmeyeceğini umarak açtım, şansım ve rahatlığım için sorunsuz başladım, ancak, Oyunu hemen kaldırdım ve en az birkaç hafta boyunca bundan kaçınmaya karar verdim.

Daha sonra, ilginç bir şey olup olmadığını görmek için e-postamı kontrol etmeye başladım, ancak benim için korku, göndereni inanamadığım bir mesaj aldım "U53RDV "," geliştirici modunu etkinleştirmek için kullandığım adla aynı. Mesaj İngilizce, şöyle dedi:

Oyunun ne olacağını keşfettiniz

Plants vs. Zombies'in geliştiricilerinden biriydim, oyunun daha gerçekçi görünmesini istedim, ancak fikrimi reddettiler ve bir tartışmadan sonra hakaretlere ulaştık, ve bu da beni kovmalarını sağladı. İntikam almak için oyunun geliştirildiği bilgisayarları hackledim, bu oyunun sürümlerinden birini anonim olarak değiştirdim.

Tebrikler! Sürümümü bulan ilk kurban sizdiniz, şimdi oyunu yüklediğiniz sürece bilgisayarınız ve tüm verileriniz bana gönderilecek, ve bu e-posta okundu olarak işaretlendikten sonra, bilgisayarınızı oyunun kalıcı olarak yüklenmesini zorlayacak bir virüs yükleneceğinden emin olabilirsiniz. kaldırmaya çalışma zahmete girmeyin.

Oynadığınız için teşekkürler ; )

Saygılarımızla, U53RDV

Neyse ki, postayı okurken virüs olduğu iddia edilmeden önce oyunu çözdüm. Bu mesajı okumak, oyunu daha da az yapma arzumu yarattı ve şimdiye kadar Plants vs. Zombies'e sahip değilim, ve belki de bu oyunun dizüstü bilgisayarımda olmaması bir süre devam etti.

Bu, Plants vs. Zombies oynarken yaşadığım en kötü deneyim oldu ve umarım sadece bu oyunla değil, başkalarıyla'da benzer bir şeyden geçmekten kaçınırlar.

WindStone

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
Ne okuduğum konusunda en ufak bir fikrim yok ama hoşuma gitti. SCP tarzı şeyler de hoşuma gidiyor zaten.