Dişçiden korkuyorum

mezmerdek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dişçi koltuğundan korkmayan yoktur :hammer: bu herkeste var ama asıl neden bence iğneden korkuyoruz

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Diş ağrısında, Apranax fort u tek geçerim:thumbup1:

umut erdem

Profesör
Reaksiyon puanı
3
sut disimi cektircektim adam birsey sikti tadi guzeldi sonra cok kotu cekildi yarim saat falan uyusuk kaldi cok kotu dis doktoru diyoduki ne guzel dis cektirmek demi dedi bemde bi guzelki sormayin dedim guldu falan ama acimisti birazcik fazla korkmamaya calisin dis doktorunun odasina girince ellerim tir tir titriyodu 2 kez telefon tehlike atlatti dusuruyodum az kalsin salyalar akti hissetmiyom bile aktigini yasim12

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Bende korkuyordum dişim çürüktü hemde acayip korkuyordum ama hiç beklediğim gibi değildi ilaç falan sıkıyor zaten gram hissetmiyorsun 2 dişim çürüktü hemde kanal tedavisi yapılacaktı sadece böyle gıcırdama şeklinde 1 sn acı olmuştu 1-2 kez o kadar yani hiç acımıyor diyebilirim

dendre093

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Olay iğneyi vurana kadar vurduktan sonra sadece zorlama hissediyorsun oda bi süre sonra hoşuna gidiyor. İğne vurulurken miden bulanmazsa sıkıntı yok. Sana bi tavsiye diş çektiriceksen mutlaka tok git ilk tamponu attıktan sonra hemen ağrı kesici içebilesin. Ben açtım öğlen 1de çektirdim ağrı kesici 5 gibi içtim ölüyordum ağrıdan.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Olay iğneyi vurana kadar vurduktan sonra sadece zorlama hissediyorsun oda bi süre sonra hoşuna gidiyor. İğne vurulurken miden bulanmazsa sıkıntı yok. Sana bi tavsiye diş çektiriceksen mutlaka tok git ilk tamponu attıktan sonra hemen ağrı kesici içebilesin. Ben açtım öğlen 1de çektirdim ağrı kesici 5 gibi içtim ölüyordum ağrıdan.

Hocam konuyla farklı ama şimdi bu 20lik diş olayı varmış benim yaş 19 ve bu 20lik dişler çıkmaya başladığı zaman zorlu oluyormuş dişlerde hatta bazıları çekilmeye kadar gidiyormuş benim dişler düzgün çok şükür ama 2 tane çürük vardı altta kanal yaptırdım korkutuyor bu diş işleri beni sizin bilginiz varmıdır

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Diş bakımınız aksatmazsanız ve düzenli olarak dişçiye giderseniz bunların hiçbiri olmaz. Geçmiş olsun.

haberhit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben 44 yaşındayım halen dişçiden korkuyorum.:)