Celeron işlemcili laptop i3 Olabilir mi?

Samed Yelgel

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Merhaba, Elimizde Asus x553s modeli var, Celeron işlemcli bir laptop. Elimizde İ3 İşlemci var, Celeron işlemcili bir laptopu İ3 yapmak mümkün mü, Masaüstünde olduğu gibi anakart modelinin bir farkı olur mu yoksa pin sayısı uysa kullanılabilir mi?
Sistem hakkında özelilkler ektedir;
1.PNG

2.PNG

3.PNG

Ahmetekne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
konuyla alakasız bir şey sormak istiyorum.
windows 10 kullanıyorsun görüldüğü kadarıyla.
hiç başlangıçta siyah ekran hatası aldınmı?

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,001
Laptoplarda maalesef çok çok nadir böyle bir işlem.Yani böyle bir şey yapamazsınız desem yeridir.

Samed Yelgel

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Laptoplarda maalesef çok çok nadir böyle bir işlem.Yani böyle bir şey yapamazsınız desem yeridir.
Hayır yaşamadım, Zaten laptop bu gün geçti elime, bundan önce de böyle w10 kullaniyordum ama yaşamadım, konu hakkında araştırma yapıp size dönerim

Ahmetekne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hayır yaşamadım, Zaten laptop bu gün geçti elime, bundan önce de böyle w10 kullaniyordum ama yaşamadım, konu hakkında araştırma yapıp size dönerim
1.PNG
Ekran Alıntısı.PNG

bende böyle bir sistem var windows 10da siyah ekran hatası alıyorum :((

Samed Yelgel

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Anladım... bilgilendirme için teşekkür ederim dün bir karışıklık olmuş yanlışlıkla size yanıt vermışım mesajınız da ara da kaynamış, keşke olsaydı ama yapacak bir şey yok :)