Arkadaşına aşık olmanın iki sonucu vardır.

ds mosx

Profesör
Reaksiyon puanı
14
merhaba arkadaşlar aynı dert bende de var. Ben ilk başlarda aynı dersaneye gittiğimiz halde pek konuşmazdım da ama sonra lise 3de yakın arkadaş olduk ve dertlerimizi birbirimize anlatır olduk. Her gün dersanede birlikteydik yani ve sonra her gün onu düşünmeye başladığımı farkettim ama hep en iyi arkadaşım diyordum daha sonra dersaneye bi eleman geldi arkadaşım ona aşık olduğunu ve karnında garip bi his bi ağrı olduğunu söyledi aynısı bende de oluyordu ve şaşırdım sonra 2si çıkmaya başladı bende garip davranmaya başladım karşılaşınca sadece el sıkışıyordum öpmüyordum falan ve telefonda günlük tuttum bi türlü kendimi inandıramıyordum onun en iyi arkadaşım olduğuna hep içimde kavga edip duruyordum sonra o ankarayı kazandı ben de istediğim yer olmayınca 1 sene bekledim ve ben de ankarayı kazanmak istiyordum küçüklükten beri ve 1 daha girecektim o sene de onu düşünüerek geçirdim ve istediğim yere girdim işte ankaradaydım ve o da ayrılmıştı o elemandan ve başka biriyle daha çıkmıştı ondan da ayrılmıştı bunları buluşunca söyledi ( bayağı bi detayı atladım bu arada) sonra alışır bana aşık olur dedim ama acı çekiyordum bi gün dedim buluşalım sana bi şey söylicem diye buluştuk ve ben daha bi şey söylemeden sevgilisi oldğunu söyledi ve ne söylicektin bana dedi yemekteyken ben de salladım bi şey. şimdi ne yapcağımı bilmiyorum kafam karışık yani gözler her şeyi anlatır derler ama bilemiyorum bana baktığında benim ona aşık olduğumu anlamıyor mu nedir
birazda onun için 1 yılını salayıp Ankara gitmişsin ve hala söylememissin bence en yakın ama en uygun zamanda söyle yoksa o ünv tede biter sen bilirsin ama zamanlama ve kızın gözündeki o anki imajın bence önemli yani birazda sen farkına varırsın gibime geliyor ;)

ozy33

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ÇOOK süper bü konuya değinmişsin ya banada oldu o olay... halada yaşıyorum.. yaw kız bana teklif etti... bn salladım dinlemedim pek şimdide aradan 3 yıl geçti ne teklif ettim ne bişi arada bir söylemek istiyorum biraz konu açıyorum konuşurken kanka felan demeye başlıyor...benım içim gidiyor ya anlıyordur blkı... hala arkadaşız.. aramız çok da iyi ama arkadaş olarak... şimdi bu konuya cevap yazarken bıle onla konusuyorum ... cesaret edipte bi teklif edemedim... lisee 1 e gidiyorum ama daha hiç çıkmadım ve teklıf etmedım bana teklıf edenler cok oldu ama bn gele sallıyorum onları ...çok zor bi durum....... ANLATILMAZ YAŞANIR diyecek bi durum...

zekimuren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
birazda onun için 1 yılını salayıp Ankara gitmişsin ve hala söylememissin bence en yakın ama en uygun zamanda söyle yoksa o ünv tede biter sen bilirsin ama zamanlama ve kızın gözündeki o anki imajın bence önemli yani birazda sen farkına varırsın gibime geliyor ;)
ben aslında o 1 yılda unuturum sandım ve o yıl ayrıldı zaten ama ben memlekete geldiğinde söylemedim çünkü sevgili olsak gözden ırak gönülden de ırak olurdu uzaktan olmazdı yani ve söylemek istemememin başka bir sebebi de aşık olduğu eleman benim de samimi arkadaşım olmuştu hala da görüşüyoruz.
Şimdi sevgilisi var nasıl söyliyeyim yani eğer söylersem sadece söylemiş oldum dicem diye düşünüyorum. Kafamda hep ileriye dönük senaryolar oluşturuyorum şöyle yapsam nolur diye

iersin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende iki senedir tanıyodum ama muhabettimiz bu sene başlamıştı.Çok iyi arkadaştık ben ona duygularımı söylediğimde kabul etmedi sen benim normal arkadaşımsın demişti ama hala görüşmeye devam ediyoruz hatta eskisinden daha fazla.Ama artık o başka birisiyle çıkıyo bunu bana söyledi bende hala onu sevdiğimi unutamadığımı söyledim ve halada umudumu kaybetmedim çünkü çıktığı çocuk başka ildendi ve netten tanıştığı birisi.kendisini sadece webcamden gördüğü biri ama o çıkıyoruz diyo.Bende bunun fazla sürmeyeceğini düşündüğüm için umudumu kaybetmiyorum.O da istemedende olsa benimle konuşarak ümit veriyo bana ama farkında değil.:(

xismailaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
18
=/ bu aralar herkesin aşkla ilgili sorunları var =(

demek ki neymiş??
kriz teğet geçmemiş.

millet işi gücü burakmış aşk peşinde koşar olmuş.
işi gücü bırakmış derken bıraktırılmış demek istedim.

bu arada kriz teğet geçti açıklamasını başbakan küresel krizin yayılmaya başladığı bayram ertesi yapmıştı. dünyada kriz büyük bir etkiyle yayılırken bizim 9 günlük bayram tatilinde oluşumuz bir set oluşturmuş ve ilk aşamada dolar bile değişmemişti.
aynı gün başbakan çıkıp açıklama yaptı ve kriz teğet geçti dedi.
sonra İMKB açılınca aynı etki bizde de kendisini göstermeye başladı ve krizden nasibimizi aldık.
ama TEĞET GEÇTİ açıklamasını söylendiği zamandan ayırdık hâlâ kullanıyoruz.

nerden geldiysem buralara :D
ne adamım ben yaa :D

bilişim toplantılarında siyaset, tarih...
felsefi ve edebi toplantılarda bilişim, teknoloji konuşuyorum
manyak mıyım neyim :S

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim de başıma geldi..o kadar kötü bir şey ki..çok üzülürsünüz sakın ileri gitmeyin sevginizi içinizde yaşayın..

İhtiyar-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bak kardeşim İlişkiler 2 türlü olmalıdır; İlk görüşte aşk. Ve önce arkadaş ondan sonra sevgili.

Bu işler böyledir önce arkadaş olursun tanışırsın birbirinizi tanırsınız sonra işler gelişir. Bence bu kız senden birşey bekliyor git içinden geldiği gibi davran içine ata ata nereye kadar? Dök içini seviyorsan kaybedecek hiçbirşeyin yoktur konuşmamak için :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende aynı durumdayım çok yakın arkadaşımdı ama onu kaybettim artk eskisi gbi değiliz sadece selam veriyoruz birbirimize o da çok sık değil bi yandan onu severken bi yandanda dostumu kazanmak istiyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum eskide ki günler aklıma geliyor ama ne yazıkki bende çözüm bulamıyorum :( banada yardım edin lütfeen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
evet arkadasımdan hoslanıyorum lısede dershanede beraberdık sonra unıversıtede aynı sehre geldık sınıftan okuldan 3 kısı hemde sevıyorum cok hemde ama asla soyleyemıcem sankı en kotusude her hareketınden umutlanmak 2 senedır acı cekıyorm kanka demesın ya dertlıyım a dostlar beklesem mı beklemesem mı :crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende bu durumdayım ve ne yapacağımı bilmiyorum ona seni seviyorum dediğimde bana hiç bişey demedi ve bende bişey desin diye bekleyemedim şaka şaka diye geçiştirdim bana öyle bi baktı ki olmaz dediğini anladım o bakış offf çok kötüydü ona sevdiğimi söyleyince eski çıktığı kıza baktı hemen sonra bana baktı zaten o bakışı görünce içim yandı ama belli etmemem gerekiyodu çünkü anlarsa onu gerçekten sevdiğimi benimle bidaha konuşmaz ve bu beni kahreder

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen ben kardeşim.......4 gün olsu söyleyeli en son 2 gün önce gene tekrarladım ve dediki 'sen benim en yakın arkadaşımsın neler yaptığımı neler hissettiğimi herkezden çok biliyosun bazen kız arkadaşım gibiydin herşeyi söylerdim eğer birşeyler olursa hiçbir şey eskisi gibi olmaz dedi birbirimizi kaybederiz muhabbetler daralır ve hiç ihtimal vermedi birdaha tekrarlarsan sana mesafe alırım dedi''

fırtına6774

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynen ben kardeşim.......4 gün olsu söyleyeli en son 2 gün önce gene tekrarladım ve dediki 'sen benim en yakın arkadaşımsın neler yaptığımı neler hissettiğimi herkezden çok biliyosun bazen kız arkadaşım gibiydin herşeyi söylerdim eğer birşeyler olursa hiçbir şey eskisi gibi olmaz dedi birbirimizi kaybederiz muhabbetler daralır ve hiç ihtimal vermedi birdaha tekrarlarsan sana mesafe alırım dedi''

walla kardesm bende syledim hemde cok yakindan tanidigmiz ailenn kiziydi bana tebessm falan etti tebessm ederek gz falan kacirdi snra ne yapaym ne dememi bekliyorsn dedi biraz gz goze bakistk snra tebessedrk gitti yani hep tebessm etti bisey anlamadm ardan 2 hafta gcti yine cktm karsisina yine bisey demedi ben konusmak istemyorm dedi olum veya olmsz bisey demedi hep tebessm hep bi sifreli sifreli konusma yani senn alayacagn benm durumda karisk zamana braktm artk...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

walla kardesm bende syledim hemde cok yakindan tanidigmiz ailenn kiziydi bana tebessm falan etti tebessm ederek gz falan kacirdi snra ne yapaym ne dememi bekliyorsn dedi biraz gz goze bakistk snra tebessedrk gitti yani hep tebessm etti bisey anlamadm ardan 2 hafta gcti yine cktm karsisina yine bisey demedi ben konusmak istemyorm dedi olum veya olmsz bisey demedi hep tebessm hep bi sifreli sifreli konusma yani senn alayacagn benm duruda karisk zamana braktm artk...

TsamV

Asistan
Reaksiyon puanı
0
off ya üzüldüm sana neden bizlerin başına bunlar geliyor neden bizler üzülüyoruz neden :(

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
arkadaşa aşık olunmaz ondan sonrada dıyosunuz erkekler le kızlar arkadaş olur arkadaş oluyosunuz aşık oluyosunuz hemen

bu yuzden kızlarla erkekler doga geregı arkadaş olamaz

abdullahcelik

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben hiç aşık olmadım en yakın arkadaşıma....ama yakın arkadaşım bana oldu...şimdi düşünüyorum o kızarkadaşının yerinde olsam sana nasıl davranırdım diye...

ben de olmaz diyip görüşmeyi kesmiştim...aslında hiç istemezdim iletişimi kesmeyi...eminim o da istememiştir..ama birarada olduğunuz sürece senin hep birşeyler umut edeceğini düşünmüştür...

sevip de karşılık alamamak zor şey olsa gerek...ama inan ki seven kişiye karşılık verememek de çok zor birşey...insan hem karşısındakini üzüyor böyle hem de kendini...

iki net seçeneğin var...ya ısrar et, ya kesip at....senin durumunda yapacağın şeyin orta hali yok ...

ben sevdiğin kızın yerinde olsam ya ısrar edilmesini ya da tamamen unutulmayı tercih ederim...çünkü sizin özel bir durumunuz var..herhangi iki insan değil, zamanında iki iyi dostmuşsunuz...

o yüzden zor ama seçimi o değil sen yapmak zorundasın bu arkadaşlığı bozduğun için prometuscum...

Dostum kendini asik etmen lazim kiza ancak oyle olur ama zaten seni boyle sevmiyorsa ileride oyle olmyacaginiz icin ayrilacaksiniz bu yuzden ask acisi cekmek lazim zaten gunah da...

dgarkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Komik yazı bölümünden daha çok gülüyorum ben buraya :)

danceinthedark

Doçent
Reaksiyon puanı
0
2008 yılında açılmış konu acaba 5 yıl sonra ne oldu gidip konuştun mu konuşmadın mı unuttun mu hala unutmadın mı merak ettim doğrusu ne oldu ne bitti

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
sdn okurları konu hortlatma timi iş başında yine :))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya nolur yardım edin içim yanıyo çok aşığım ama o bana aşıkmı bilmiorum açılırsam çok kötü olacak gibime gelio ne yapmalıyım

semihelmali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş aynı dertten ben de muzdaribim artık görüşmüyoz onla demek ki herkes aynı yerde hata yapıyor

- - - Mesaj Güncellendi - - -

kardeş aynı dertten ben de muzdaribim artık görüşmüyoz onla demek ki herkes aynı yerde hata yapıyor

enterneoll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bırak içinde kalsın 1 yıl kadar sürer sonra geçer ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok üzüldüm...evet ben de bana kanka diyen çocuğa aşık oldum. hem de nasıl... ve ona açılamadım bile..mezuniyette dans teklif ettim kabul etmedi bile...ve öyle üzüldüm ki...o günden beri aşk acısı çekiyorum 1 ay geçti azs bir süre ama of ne yapacağımı da bilmiyorum ona açılacaktım karne günüü, ama o olaydan sonra ne yapacağımı bilemedim...çok berbat.. siz siz olun kankanıza yan gözle bakmayın. aklınızın ucuna bile getirmeyin..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim kız sana yuzde doksan şansın var dediğinde üstüne kesinlikle düşmeyecektın ona düşünme fırsatı verecektın suan ben aynısını yasıyorum ama ben yuzde yirmiyle başladım şuan neredeyse yüzde seksene çıktı aklında olsun üstüne sakın düşme kızlar sıkıştırılmaya gelmez

Resephone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende aynı şeyleri yaşadım en yakın dostumu kaybetmek üzereyim sevgilimi kaybetmekten daha kötü bu. ikimizin kararıydı başlamak aslında nasıl başladık ikimizde çok saskınız ilk kim açıldı bilmiyoruz yani dolu dolu2 senemiz geçti şimdi ayrıldık yıl dönümüzü kutlamak için hediyesini yaptırdığım gün ayrılmak istediğini söyledi ve ayrıldık akşama pişmanım dedi tekrar barıştık 1 hafta sonra tekrar ayrıldık yine o istemişti 5 gün şimdi iş çıkısıma gelirdi otururduk konusur dertleşir gülerdik sevinirdik şimdi eve tek başıma gidiyorum dolmuşu tek basıma bekliyorum anlayacağınız çok yalnızım keşke başlamasaydık ikimizde birbirimizi kaybetmezdik.. o yüzden kaybetmekten korkun ve başlamayın çok mutluydum ama bitti hem sevgilimi , sevdiğim adamı , en yakın arkadaşımı dostumu kaybettim elimde sadece güzel günlerden kalan hatıralar var..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Şuan aynı durumda gibiyiz bana çok yardımcı oldugunun farkında degilsin...
Seviyorum ama söyliyemiyorum.
Söylemeyi hiç düşünmedim ama sınıftan biri daha ona aşık oldugundan beri içimde bi kaybetme korkusu başladı ve kız bunu ona açıkça söyledi onu istemedigini dile getirse bile ya çıkarlarsa korkusu içimi kemirmiyor degil. O kadar yüzsüz bi kızki çocugun ismini dövme olarak yaptırıp geldi sınıfa. Belli etmemeye çalışsamda gün geçtikçe öfkem artıyor her an patlıyabilirim o kıza.
Neyse gelelim konumuza anlicagın yakın bi arkadasından hoşlanırsanız bırakın içinizde kalsın emin olun böylesi daha hayırlı.
Ondan bi adım gelene kadar, o size açılana kadar siz sakın açılmaya kalkmayın sonu hüsranla bitiyor bu gibi açılmaların.
Ve de sakın belli etmeyin ne kadar size baktıgında içiniz titrese de gözlerinizi kapattıgınızda hayali gelse de önünüze boşverin ...
Arkadas kalmak en güzeli ...

Belki o sever sizi ikiniz de söyliyemezsiniz o aşk büyür içinizde tutamazsınız utanırsınız söylemeye başkasıyla olmaz asla dersiniz birbirinize işte o zaman helal olsun size...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
birini sevdiysen eğer bundan senin gibi üzüntü duyulmaz sen sevmiyosun en başta o kişiyi açık ki o da seni sevmiyor yani sorun yok aslında anlamaman sorun ama

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bwnde aşık oldum gözlerim ondan başkasına bakmıyor o deniz gözleri beni benden alıyo onun iç kardeşi gibiyim ama onu sevdiğimi bilmiyor bilise benden tüm bağlantıları koparır seviyormm seviyorum aşığm sana diyemiyorum kalbim onu dünmeden durmuyo ...