Arkadaşına aşık olmanın iki sonucu vardır.

warhead

Doçent
Reaksiyon puanı
9
dostum tam beni anlatmışsın ya .zamana bıraksanda içinde hiç bitmeyen bir ateş
gibi yanmaya dewam eder o duygu iyi bilirim.ama yapacak pek bişi yok bence.arkadaşlarda zaten iyice açıklamışlar

PRoMeTuS

Profesör
Reaksiyon puanı
5
bu gün ne şansdır ya :)) eğlenemeye gittim, pek eğlenemedim cnm sıkıldı ortamdan geri dönüyom kantine uğradım bişiler alıyım diye, siperiş fln verdim. bu sırada bir arkadaş gördüm yanına oturdum napıyon fln, yanında birkaç kız daha vardı, bilgisayarda resimlere bakıyorlarmış.. Bende öle göz attım şöyle bi, bide ne görüm o tanımadığım kızlar bnm kızın arkadaşı olmuşlar sonradan ve ekranda bir sürü fotosu çıktı, kendimi bi an tutamadım "..." dedim görünce. Garip garip bana bakıtlar tanıyormusun diye :) ne gülüç. Ne cevap vereceğimi bilemdim sonra ... tanıyom dedim kestim lafı. Allahım ne garip bi gün her yerde karşıam çıkıyo bir işaret mi :S :S :S :S :S

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Belki de dediğin gibidir PRoMeTuS BElki de Bi İşarettir...
Ama Sana Tavsiyem ;
Hayatı Akışına Bırak ...
Zamana bırak Herşeyi...
Çünkü Herşey olacağına varır...
Çok fazla Düşünme Hiç bişeyi !!! (Mani gibi Oldu Yha :) )

wbmstr

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ben ilkokul 1. sınıftan beri arkadas olduuum birisine aşık olmustum 2 sene ona acılamadım sonra bir anda soyledim sonradan o da beni sevdi ama en sonunda sunu gordum butun asklar yalanmıs sn ne kadar kendine guvenirsn guven karsındaki seni hep yalnız bırakabilio bence bu durumda yapılabilecek en dogru sey sessiz kalıp ondan uzaklasmaya calısmak...

öğrenci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benimde yakın arkadaşımdı ama artık beraberiz ve mutluyuz.
olmasaydı ben ne yapardım bilmiyorum. zor bir durum.

erdemmin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aşk bir sudur içsende kudurursun icmesende :D

vakit nakittir.

comolince_11

Asistan
Reaksiyon puanı
0

comolince_11

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Belki de dediğin gibidir PRoMeTuS BElki de Bi İşarettir...
Ama Sana Tavsiyem ;
Hayatı Akışına Bırak ...
Zamana bırak Herşeyi...
Çünkü Herşey olacağına varır...
Çok fazla Düşünme Hiç bişeyi !!! (Mani gibi Oldu Yha :) )

:D :D :D :D :D :D Manicimisin yoksa.

Bendede öle şey yaşanmadı :D D: D Arkadaşıma hiç aşık olmadım ben br bakışta aşık oldum :D

WARIORKRAL

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Hiç başınıza geldimi bilmiyorum, ama benim başıma geldi
Yakın arkadaşıma aşık oldum.. Ona açılmak için doğru zamanın ne olduğu konusunda o kadar kararsızdım ki, aptalca hareketler yapmaya başlamıştım.. Zaman geçtikçe büyüdü içimdeki sevgi ve köpürdükçe eritiyordu beni, yolun sonunda ya onu kaybedecektim yada yanımdan hiç ayrılmayacaktı.
Kaybetmek ah o kötü kelime her an rüyalarıma giriyordu, fakat kanka dedikçe yalan söylemenin hissi yakıyordu yüreğimi. Dayanamadım, söyledim bir gün ; Sevdiğimi. Ama o "olmaz" dedi ve "sen benim arkadaşımsın, kankamsın.. Seni kaybetmek istemiyorum" diye ekledi yavaşça. Birşey diyemedim, cümleler düğümlendi. Tekrar düşün diyeibldim sadece. Yüzde doksan olmaz dedi ve o an yüzde onluk şansımın olması bile mutlu etti beni..
Ayrılırken otobüse bindirdim ve benim için tekrar düşün dedim. Başka ne diyeceğimi bilmiyordum. Bakakaldım otobüsün arkasından.
Tek düşündüğüm yüzde onluk kısımdı ve asla olmamasını istediğim kaybetmek. Aradan bir hafta geçti tekrar konuştum onunla olmaz dedi bu sefer kesin olarak. O an kaybetmek benim için en acı şeydi. Ona son dediğim eğer kararını değiştiriren beni nerede bulacağını biliyor olduğuydu. Ve ekledim "bitti bu arkadaşlık oyunu". ve şiir yazıp gönderdim maille.

O gün bugün 1,5 sene oldu ama hala aklımda o var. Hatıraları çok olunca silinmiyor, silenemiyor kolayca.. Ortak arkadaşlarımız vardı hepsiyle bağlantım neredeyse koptu. Arasıra da olsa onlar aracılığıyla bir araya gelsekte bakamıyorum yüzüne, oda kaçınıyor belki haklı belkide üzgün olarak..

Kaybettiğim arkadaşın acısı hayatta en kötü şey belkide. Onunla tekrardan konuşmak bi yana bir selam vermesi bile mutlu edecek beni. ama nasıl yapacağımı bimiyorum onu tekrar kazanmak istiyorum..

Bu durumda olan varmı bilmiyorum ama bana bi yol gösterirseniz gerçekten mutlu olacağım. Artık günlüğe yazmak sıkıyor içimi, bi cevap bekledikçe kahroluyor insanın yüreği..

wayy abi aynısı bendede var yha ama ben kaybetmemek için solemiyorum ona sana aşıgım diye kanka olarak gecinip gidiyorus vallahi :D bazı şeyler için riske girmekte gerek ama bu çok büyük bi risk :D

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
wayy abi aynısı bendede var yha ama ben kaybetmemek için solemiyorum ona sana aşıgım diye kanka olarak gecinip gidiyorus vallahi :D bazı şeyler için riske girmekte gerek ama bu çok büyük bi risk :D

Sen Gırgırına Mı seviyorsun KArdeşşş

Gülerek anlatmışsın da :D

antilove

Profesör
Reaksiyon puanı
11
ben çok aşık olsum ama acaba bana aşık olan kimse var mıdır?
merak ediyorum

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Aynı durum benimde başıma geldi.Çok sevdiğim bi kız arkadaşım vardı,sürekli konuşur sohbet ederdik,ama ne olduysa benimde düşüncelerim değişti ve ben ona söyledim bunu.Kabul etmedi,sen benim normal arkadaşımsın ben sana o gözle bakamam dedi.O an gerçekten yıkılmıştım.Onunla tamamen ilişkimi koparmayı düşündüm ama o bunu unutabileceğimizi eskisi gibi devam edebileceğimizi yoksa çok üzüleceğini söyledi.Bende kıramadım onu ve eskisi gibi olması için çok çabalıyorum halada öyle ama görüşlerim değişmedi onu çok seviyorum oda bunu biliyor ve bana ümit vermemeye çalışıyo her fırsatta.Onunla eskisi gibi yüzyüze bakamıyoruz dostluğumuz msn ve tel de kaldı artık.Yanyana gelince konuşamıyoruz malesef.Bu nereye kadar sürer bende bilmiyorum tek bildiğim benim çok üzüldüğüm.Bu olayın bitmesi tamamen bana bağlı ama onuda kaybetmek ve üzmek istemiyorum,unutmaya çalışıyorum sadece.Sende benim gibi aynı durumdasın eğer acı çekmek istemiyosan ve hergün karşılaşmıyorsan benim gibi tamamen irtibatını kesmeni tavsiye ederim.Yoksa hergün üzülürsün benim gibi..

Kardeş bana bakarakmı anlattın :((:)wacko:

iersin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
RosenRood65 sende mi be kardeş :(.Geçmiş olsun bize allah yardımcımız olsun. :)

kartal4015

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence bu olay çoğu insanın başına geliyor benim hikayem de bundan küçükken saklanbaç oynamyayla başlayıp babasından yeni öğrenmeye başladığı tawla oynamayı bana ögretmesıyle dewam eden yazdan yaz görüştüğmüz bi kızdı ama her yaz kaldığı yerden dewam ediyordu arkadslımız eksıksız fazlasıyla o yazın birilriyle çıkardı ben birileriyle ama asla çıktımız tiipleri beğendiremezdik birbirimize benim kile ona göre kaşar onunkiiler de bana göre çakma kabadayı sonra okul üni derken yawaş yawaş bitti herşey ama olmadı hiç sölemedim onu sewdımı belkı soleseydım iiyi olurdu belkı o da sewıyodu benı arrkadstan öte keşke sorsaydımm neyse geçen yz gördüm en son 3 sap bıde kaşar bı arkadasıyla geldı yazlığa elerinde absolt votkayla gördüm sahilde gece utandı utandım güzin abla köşe yazısı gibi oldu ::)))))))))

leylak

Doçent
Reaksiyon puanı
4
bence bu olay çoğu insanın başına geliyor benim hikayem de bundan küçükken saklanbaç oynamyayla başlayıp babasından yeni öğrenmeye başladığı tawla oynamayı bana ögretmesıyle dewam eden yazdan yaz görüştüğmüz bi kızdı ama her yaz kaldığı yerden dewam ediyordu arkadslımız eksıksız fazlasıyla o yazın birilriyle çıkardı ben birileriyle ama asla çıktımız tiipleri beğendiremezdik birbirimize benim kile ona göre kaşar onunkiiler de bana göre çakma kabadayı sonra okul üni derken yawaş yawaş bitti herşey ama olmadı hiç sölemedim onu sewdımı belkı soleseydım iiyi olurdu belkı o da sewıyodu benı arrkadstan öte keşke sorsaydımm neyse geçen yz gördüm en son 3 sap bıde kaşar bı arkadasıyla geldı yazlığa elerinde absolt votkayla gördüm sahilde gece utandı utandım güzin abla köşe yazısı gibi oldu ::)))))))))
benim bugüne kadar anlamadim bisey var..
hem seviyodum diyorsun hemde bi baskasiyla cikiyorsun
sence bu biraz enteresan degil mi?

antilove

Profesör
Reaksiyon puanı
11
benim bugüne kadar anlamadim bisey var..
hem seviyodum diyorsun hemde bi baskasiyla cikiyorsun
sence bu biraz enteresan degil mi?
günümüzde çok moda oldu bu tip şeyler
""seni seviyorum ama başkasıyla çıkıyorum
beni affedersin değil mi sonuçta biz moodern insanlarız""
olayı

vacip42

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Malesef yapcam bişey yok benime başıma gelmişti uzun zamandada olsa ZORLA unuttum gitti :)

leylak

Doçent
Reaksiyon puanı
4
günümüzde çok moda oldu bu tip şeyler
""seni seviyorum ama başkasıyla çıkıyorum
beni affedersin değil mi sonuçta biz moodern insanlarız""
olayı

anormal olmus insanlar :pinch:
modayamis..modaya ayak uydurcaz diye insanlar sapitiyor

PRoMeTuS

Profesör
Reaksiyon puanı
5
çok seviyorum ama başkasıyla çıkıyorum olayı değil. İşin açığını söyletmek gerekirse, ben yazdığım gibi onu unutmak acımı hafifletebilmek, yeni bir sayfa açmak amacıya başkalarıyla çıktım ama uzun sürmedi, süremezdide akıl başka yerde sen istediğin kadar unutmak istiyom de ama daha fazla bağlanıyon.. aslında bu moda değil insanların bir çeşit kaçma yolu olarak görüyorum....

savawar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Off Off Sanki benim hayatımı yazmışsın ama ben halen onla aynı okula gidiyorum ve 2 senem daha var ama bilmiyorum Onu nasıl sevdigimi söylicemi.Yani onu kaybetmektense Sevgimi ona söylemeden arkadaş kalmak şu anda daha iyi bir fikir gibi geliyor ama bazen kendimi zor tutuyorum sevdigimi söylememek için.Biliyorum birgün kesin söylicem ama onu bida görememe korkusu bitiriyor beni... Unutamıyorum...

32.sefo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
=/ bu aralar herkesin aşkla ilgili sorunları var =(

zekimuren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar aynı dert bende de var. Ben ilk başlarda aynı dersaneye gittiğimiz halde pek konuşmazdım da ama sonra lise 3de yakın arkadaş olduk ve dertlerimizi birbirimize anlatır olduk. Her gün dersanede birlikteydik yani ve sonra her gün onu düşünmeye başladığımı farkettim ama hep en iyi arkadaşım diyordum daha sonra dersaneye bi eleman geldi arkadaşım ona aşık olduğunu ve karnında garip bi his bi ağrı olduğunu söyledi aynısı bende de oluyordu ve şaşırdım sonra 2si çıkmaya başladı bende garip davranmaya başladım karşılaşınca sadece el sıkışıyordum öpmüyordum falan ve telefonda günlük tuttum bi türlü kendimi inandıramıyordum onun en iyi arkadaşım olduğuna hep içimde kavga edip duruyordum sonra o ankarayı kazandı ben de istediğim yer olmayınca 1 sene bekledim ve ben de ankarayı kazanmak istiyordum küçüklükten beri ve 1 daha girecektim o sene de onu düşünüerek geçirdim ve istediğim yere girdim işte ankaradaydım ve o da ayrılmıştı o elemandan ve başka biriyle daha çıkmıştı ondan da ayrılmıştı bunları buluşunca söyledi ( bayağı bi detayı atladım bu arada) sonra alışır bana aşık olur dedim ama acı çekiyordum bi gün dedim buluşalım sana bi şey söylicem diye buluştuk ve ben daha bi şey söylemeden sevgilisi oldğunu söyledi ve ne söylicektin bana dedi yemekteyken ben de salladım bi şey. şimdi ne yapcağımı bilmiyorum kafam karışık yani gözler her şeyi anlatır derler ama bilemiyorum bana baktığında benim ona aşık olduğumu anlamıyor mu nedir