Açılmayan Tablet Problemi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrhaba arkadaşın sorunu bendede var farkı benim tabletim acılıyor sonra donuyor ayarlardan recover mode girdim fakat normalde sorunsuz calışan ses tuşları modun içinde çalışmıyor sebebi ne olabilir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben o wipe cache partition a basıyorum ama bidaha aynı sey cıkıyor 50 kez bastım bırsey olmuyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:helpsmilie:benim tabletin içine su kaçmış kuruttuk ama açılmıyor lütfen yardımlarınızı bekliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
e7han tableti olan arkadaş ben tabletin arkasını açtım orda beyaz metal gibi bişi var büyük ona gelen kablolar ayrılmış olmalı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tabletm ses aç mapama düğmesi yok banada yardımcı olabilirmsininz
:crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler benim tablet samsun galaxy tab 3 lite sm-t110 ben tableti önceden rootlamıştım daha sonra supersu uygulamasından kalıcı olarak kaldır dedim sıkıntısız bi şekilde kalktı dün fabrika ayarlarına dön dedim ve tüm verileri sil dedim tablet kapandı heralde rootlansın mı rootlanmasın mı diye bi soru sordu bende tekrar rootlamayı düşünüyodum evet rootlansın dedim şuan tableti açmak istediğim zaman direk recovery moda giriyor tablet açılmıyor ne yapmalıyım yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim bi tabletim var freeman açma kapatma düğmesi bozuldu nasıl yapıır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba tabletimi cmrt aldım şimdi ise dondu hiçbir şey yapamıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tyablet bi süre kapalı kaldı sonra baktık tablet açılmıo şarja taktım yine olmuo butun tuslara birlikte basıom hiçbirşey gelmio yapmam gereken neee?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tabletim açılıp açılıp kapanıyor reset de atamıyorum android logosu geliyor ama yazılar gelmiyor help meeee

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:crying:Merhaba arkadailar benim tablete twrp yükledim root attım guzel bişey yok ertesi gün kasmaya başladım fabrika ayarlarına dön dedim twrp açıldı ordan sistemi sıfırladım şimdide tablet normal olarak başlamıyo kapanmıyo kapatma tuşuna basınca kapanıyo 1 sn sonra açılıyo kendi kendine ve twrp başlıyo lütfen yardım edin nasıl açıcam yalvarırım !:crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimkisinin şarjı bitti . taktım ama calışmadı. güç düğmesine basılı tuttum ama olmuyo.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba. bende samsung galaxy tab 3. yazilim guncellemesi geldi, onayladim telefon yeniden baslatildi. 100 e kadar yuklendi. daha sonra da kapandi. Simdi acilmiyor. Kac kere actim kapadim sadece marka adi yazilip, sonra da ekranda siyah isik beliriyor, açilmıyor artık. Ne yapa bilirim? Poüer tuşu ses falan yaramıyor, formatlayamıyor, format ıişaresi geliyor üşgen içerisinde kırmızı nida. yardım ede bilirmisiniz? Şimdiden teşekkürler

bilgiuzmani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu model mi?

589725238-tablet.jpg

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tabletimi usb yerinden telefonun şarj aletiyle şarj ettim şimdide normal şarj aletiyle ediyorum aleti çıkartınca şarjım %100 olduğu halde usbden şarj oluyor diyo ve birden tablet kapanıyo lütfen yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar benim tabletim exper easypad H7G-R1 tablette sifre vardi sifreyi biri denwmos denwmis acamamis ve cok fazla denemis tablette email falan filan istedi bende internette arastiedim ne yapmam lazim diye rom yaziyodu rom seylerini indirsim yuklemeyw basladim ne olsuysa tablete romu yuklerken tablet bi anda kapandi bidahada acilmiyo bide guc tusu icine kacti acil yardim edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar..
Elimde 8.75'' Tablet var.. Her türlü Tuşlar ile basılı tutarak denedim fakat olmadı.. Cihaz hiç açmıyor..! Tablete ROM yazılımı atmam lazım nasıl bir yol uygulayayım ve Muadil yazılımlar bulabileceğim site önerirsiniz..?
Şimdiden Teşekkürler...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bendede rowell d-890 var.Önceden açınca hemen boot recovery yazısı geliodu şimdi gelmiyo.Ama mavi bir android simgesi var etrafında ışık dönüyo açılmıyo.
Format atcam bida yenden başlatıyo.:cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing: