Açılmayan Tablet Problemi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim piranha bussines tab 7'' tabletim var. Kaç seferdir Rom yükluyorum phoenixsuıt fel2fes hatası veriyor bana yardım ederseniz memnun olurum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bişey sorucam bende de aynısı oldu ama ben güç düğmesiyle ses tuşunu aynı anda bastım sonra o dediğiniz şeyi seçtim daha sonra bir robot çiktı kırmızı renkli daha da başka bisey çıkmadı ne yapmalıyımm??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tablet casper nırvana
model no cta
ekran acılıyor casper yazsından sonra gersi açılmıyor

recover sayfasını actım ama evet olmuyor artı eksi tuşlarına bastım gene olmuyor:S

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:sleep:

arkadaşlar bende tableti kapatım ama ses açma tuşuna basıyorum bide açma kapama dügmesıne basıyorum format atamıyorum yardımlarınızı bekliyorum teşekürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tabletim general mobile e tab4 tabletimin şarjı bitti ve kapandı ve şarja taktıgımda şarj doldugunu gosteriyor fakat durmadan ekran acılıp kapanyor ne yapmalym

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bak tableti kapat eğer ses açma yeri varsa ses açma tuşuna basili tut ve uç saniye açma kapama tuşuna uç saniye basili tut sonra power tuşunu bırak ama ses açmaya dört saniye daha basili tut birak. Sonra recovery modern diye android resimli bir mod acilicak ve sonra wipe data factory reseti sececeksin orada bir sürü no yazacak ve bir tane yes olacak ona tiklicaksin bi şey yuklenecek sonra siyah menü gene gelecek menunun en ustunde olan sistemi yeniden başlatacak ve tablet eskisi gibi olacak ve bu işlem için bir yeri seçmek için power tuşu belirteci hareket ettirmek için yani sarı yeri ses açma kapama yerleri kullanilir bu moda recovery mod yani kurtarma kodu denir ve kendi tabletimde demedim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben tabletle oynuyordum iki dakika koydum sonra açılmadı hiçbir şey yazmıyordu tablet hep salonda durduğundan ısınmıştır diye diğer odaya götürdüm bir iki gün sonra açıldı :clap::thumbup: sizde deneyin mutlaka.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim ben hackerim burak
önce kapama tuşu ve ses tuşuna basıp odin modu gelir
güzel bir tablet romu bul
sonra odin moduna yükle sonra resetle ve tabletin açılır aynı şeyler benim kendi tabletimde ve telefonumda oldu ve ben yaptım tabletin androidine göre rom bul kesinlile yoksa çöker

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar benim jsmax mıd713d tabletim yar arkadaşların dediği gibi yaptım andiroidin karnında uyarı işareti var kapatıktan sonra amblemi çıktı ve kaldı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tabletim CTA-E07-11A şarj alıyo ama açılmıyor ne yapabilirimm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba size bir sorum var tabletimde kapatma tuşuna basınca kapanıyor fakat tuş kilidini açmıyor bunun nedeni nedir ???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:laugh:çokkkk teşekkür ederim söylediklerinizi yaptım ve tabletim açıldı sizlere çokkkkkkk teşekkür ederim bunu yazan herkez çokk teşekkürler:biggrin:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:blushing::blushing::blushing: android i geri yüklemen lazım bu yükleme konusunda bilgisayarcılar sana yardımcı olabilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tabletim samsung galaxy note 10.1 alalı 1.5 sene falan oldu sabah biseyı yoktu sonra birden once bastıgım tusları algılamamaya basladı cok yavasladı kapandı bır ıkı kere acıldı ama algılaması cok yavastı bende içinde kardesimin cok oyunu var acaba cok mu dolu diye zar zor içindeki uygulamaları sildim biraz düzelir gibi oldu simdi tekrar kapandı hic acılmıyor ne yapmalıyım ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tabletimde kendisi kapandı şimdi açılmıyor yardım edin lütfen:huh:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tabletim aç düğmesine basıyorum ışık hızında yeşil ışık sönüp gidiyor ne yapmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler benim de aynısı oldu ses açma düğmesi ile kapama düğmesine basığım halde o yazı gelio ve reset atmamı engelli yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tabletimle oynadıktan sonra şarja taktım sonra sabah çıkardığımda açılmadı lütfen bana yardım edin lütfeeeeen:(:confused1::eek:hmy::crying::mellow::huh:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende ses tusu yok sadece kapatma ve sıfırlanma duğmesi var napayım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Probook prbt10 tabletim açılmıyordu.şarja taktım şarja taktıktan sonra tekrar denedim ama açılmıyor nasıl açabiliirim.