LG Optimus Black-P970 2.3 Güncellemesi hakkında

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Aylardır özlemle beklenen 2.3 güncellemesi ile ilgili Lg türkiye bürosundan tarafıma yanıt geldi.
Ocak ayı içerisinde yayınlanması planlanmaktadır deniyor. Net konuşamıyorlar gene ancak ocak ayı içinde güncelleme gelecektir diye düşünüyorum.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
millet ics'ye geçti 2.3 gelse ne olur artık

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Ocak ayı içerisinde olduğunu epey okudum duydum, ama kasım - aralık - ocak ... umarım ocak son olur :)

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
[video=youtube;NxtPJozoahU]http://www.youtube.com/watch?v=NxtPJozoahU&feature=player_embedded[/video]

[video=youtube;EymAJQ-Ki3U]http://www.youtube.com/watch?v=EymAJQ-Ki3U[/video]

Tsunmys

Profesör
Reaksiyon puanı
2
30 şubat olmasinda :)

Nativist

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Ayın sonuna erteleye erteleye 2012 yılına geldik. :sleep: Yok abi net konuştular geçen, 12 Aralık'ta gelecek diye, bir şey oldu mu? Yok. :sleep:

Telefonlarını aradığın zaman bu ayın sonunda çıkacak derler, deneyebilirsin istersen. :D

LG OB kullanıcıların aklında soru işareti oluşturdu şimdi. Acaba kullandığımız telefon sorunlu mu? diye. Dur bakayım cevabını nasıl alacağız. :sleep:

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
Ayın sonuna erteleye erteleye 2012 yılına geldik. :sleep: Yok abi net konuştular geçen, 12 Aralık'ta gelecek diye, bir şey oldu mu? Yok. :sleep:

Telefonlarını aradığın zaman bu ayın sonunda çıkacak derler, deneyebilirsin istersen. :D

LG OB kullanıcıların aklında soru işareti oluşturdu şimdi. Acaba kullandığımız telefon sorunlu mu? diye. Dur bakayım cevabını nasıl alacağız. :sleep:

sorun olsa cyanogenmod ekibide yapamazdı. şu an telefonda cyanogenmod 7 kurulu 2.3.7 gayet stabil çalışıyor. demek ki bir sorun yok.

tek sorun lg'nin tembel ekibinde

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
sorun olsa cyanogenmod ekibide yapamazdı. şu an telefonda cyanogenmod 7 kurulu 2.3.7 gayet stabil çalışıyor. demek ki bir sorun yok.

sanki bir yerlerde lg ekibini değiştiriyor diye okumuştum...
benim için fark etmiyor.. bu hali ile black bana yetiyor..

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Düşündüğüm telefon optimus 3dydi ama ona bile güncelleme geç çıkacaksa kafadan rahatça çıkar, o güncellemeyle telefon uçar kesin orası ayrı.

Nativist

Asistan
Reaksiyon puanı
10

Stabil olmadığı hakkında bayağı duyum almıştım. Stabil olsa sanırım çoğu kişi kullanır.

Tembel ekibi konusunda katılıyorum yalnız bizim telefondan önce çıkan lg telefonlarına gb geldi bizimkinde yok, sorun diye düşündüğüm o.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
Stabil olmadığı hakkında bayağı duyum almıştım. Stabil olsa sanırım çoğu kişi kullanır.

Tembel ekibi konusunda katılıyorum yalnız bizim telefondan önce çıkan lg telefonlarına gb geldi bizimkinde yok, sorun diye düşündüğüm o.

valla öyle profesyonel stabilite testleri yapabilecek bilgim yok ama bir süredir aktif kullanıyorum büyük bir sorun görmedim.

şu an rastladığım sorunlar ise şöyle.
- ses kademelerinde son kademe ile bir önceki arasında çok fark var(rahatsız edecek kadar)
- radyo çalışabilmesi için bluetooth'u açmaya ihtiyaç duyuyor.
- sesli giriş yok

lg ekibi neyi beceremiyor anlayamadım

Tsunmys

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Güncelleme gelmiş detaylar sonra :)

--- Mesaj Güncellendi ---

Media markt'ta lg'nin yeni telefonlarina bakiyordum. Yeni modellerin hepsi 2.3.4 çok saçma dedim. Bir görevli versiyonlar mı dedi evet dedim. Kendisi de p970 kullanıyormuş ve 2. 3. 4 yüklü dedim nasıl oluyor? Yazilim hazirmis yakında yayınlanacak. Ama isteyen serviste yükseltebiliyormuş. Inanmayan yeni lg modellerinin yazilim versiyonlarına bakabilir. Sonra bir artistlik ben yaptım :) batarya ve kapağı gosterdim çok hoşuna gitti :)

Nativist

Asistan
Reaksiyon puanı
10

Media markt'ta lg'nin yeni telefonlarina bakiyordum. Yeni modellerin hepsi 2.3.4 çok saçma dedim. Bir görevli versiyonlar mı dedi evet dedim. Kendisi de p970 kullanıyormuş ve 2. 3. 4 yüklü dedim nasıl oluyor? Yazilim hazirmis yakında yayınlanacak. Ama isteyen serviste yükseltebiliyormuş. Inanmayan yeni lg modellerinin yazilim versiyonlarına bakabilir. Sonra bir artistlik ben yaptım :) batarya ve kapağı gosterdim çok hoşuna gitti :)

Türkiye romu mu çıkmış? :huh: Avrupa'dan önce hem de. :huh: Bir de sadece servisten yükseltilebiliyor şu an yani. :huh: İyice kafam karıştı. :sleep:

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
çıkması iyi haber ama güncelleme deyince kaçar oldum soğudum :D nova rom ile sanki mutluyuz biz ya (:)

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Evet servisle ben de konuştum. Gelirseniz yükleriz dediler

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Türkiye romu mu çıkmış? :huh: Avrupa'dan önce hem de. :huh: Bir de sadece servisten yükseltilebiliyor şu an yani. :huh: İyice kafam karıştı. :sleep:

nasıl ya !! ben bir türlü göremedim öyle birşey... Vardıda nasıl bize gelmiyor... Yalnış bilgi olmasın ?

Nativist

Asistan
Reaksiyon puanı
10
nasıl ya !! ben bir türlü göremedim öyle birşey... Vardıda nasıl bize gelmiyor... Yalnış bilgi olmasın ?

Ben durumu çözemedim ki. Bazı arkadaşlar servisle konuşmuşlar, onlar da gelin yükleriz demiş herhalde. Ben arıyorum ama telefonlarını açmıyorlar.

kadrisercanoguz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şimdi lg nin teknik servisi şengüllerle konuştum adamlar yalanlıyor ondan 15 dakka önce lg müşteri hizmetleri ile konuştum onlarda teknik servis belli bir ücret karşılgında yükleme yapıyor dediler :D hangisi dogru lg amma yalancı çıktı arkadaş yaa :D

kardeşim sen hangi media markt'ta buldun bu adamıı bende merak ettim şimdi lg nin teknik servisi yok ölee bişi 2.2.2 yüklüyoruz biz diyo

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
şimdi lg nin teknik servisi şengüllerle konuştum adamlar yalanlıyor ondan 15 dakka önce lg müşteri hizmetleri ile konuştum onlarda teknik servis belli bir ücret karşılgında yükleme yapıyor dediler :D hangisi dogru lg amma yalancı çıktı arkadaş yaa :D

kardeşim sen hangi media markt'ta buldun bu adamıı bende merak ettim şimdi lg nin teknik servisi yok ölee bişi 2.2.2 yüklüyoruz biz diyo

valla üstadım ben anlamadım bu işten birşey, kim ne diyor kim ne yapıyor... kafam karıştıı.. LG ye mail attım cevap gelmedi gelir gelmez kesin net bilgiye kavuşacağız inşallah...

kadrisercanoguz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şimdi arkadaşda gördüm diyor gözüyle görmese onada yalan diyebiliriz :D ama ne bilim ben sıkıldım abi satcam zaten telefonu isteyen varsa haberiniz olsun :D

Nativist

Asistan
Reaksiyon puanı
10
LG Müşteri Hizmetleriyle görüştüm, henüz çıkmadı diyor.

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Yok dostum henüz gelmedi... Şimdi tekrar baktım malesef ki yok :(

Tsunmys

Profesör
Reaksiyon puanı
2

1pqxp.jpg