Yumurta sorunum

Bu konuyu okuyanlar

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
merhaba arkadaşlar.
yaklaşık 1 senedir var bu.
yumurta yediğimde kollarımda, ellerimde, ayaklarımda kızarıklar şişlikler oluyor. kaşınıyor.(kokusu bile bunlara yol açıyor)
daha önce yoktu bu.
şimdi bu yumurta alerjisi mi? yumurta yada içinde az da olsa yumurta bulunan bir şey yiyince kollarım ayaklarım kızarıklar çıkıyor. kaşınmaya başlıyor.

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Burada derdinin çaresini bulamazsın.Çok garipsiniz ya bir senedir var diyorsun doktora gitmeyi yada yumurta yememeyi denedin mi?

Jonathan45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
alerjin var demekki bi daha yumurta yememeni öneririm

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Burada derdinin çaresini bulamazsın.Çok garipsiniz ya bir senedir var diyorsun doktora gitmeyi yada yumurta yememeyi denedin mi?
daha önce doktora gittim. defalarca. her seferinde aynı kremi yazıyor. :)
o kremde reçetesiz satılan bir şey zaten.

yumurtayı zaten bir senedir yemiyorum. tadını unuttum. ama yediğimiz bir çok şeyin (mesela kek-pasta) içinde yumurta var. napayım mama ile mi besleneyim? :)

yumurta yemiyorum ama kokusu bile rahatsız ediyor. mesela kızarmış yumurtanın kokusuyla şuan kollarım ve ayaklarımda şişlikler oluştu. yani yemedim bile sadece kokusu.

internette araştırdım: aniden başlar aniden de bitermiş. bende bitmesi için ne yapabilirm diye konu açtım. bilenler yardımcı olsun diye :) çünkü yediğimiz her şeyin içinde yumurta var. simit, pasta, kek, yemekler vs vs.

letztes

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim hastaneyi değiştirmelisin devlet bakmıyor bendede ona benzer bir hastalık vardı tabi bende durup dururken kızarıp kabarıyordu derim ve sonra kaşınıyordu devlete gittim kremle hap verdi 1 ton yiyecek yememe listesi verdi bir işe yaramadı bunun sonucunda özele gittim 2 hap verdi daha ilk içişten itibaren hastalık falan kalmadı.

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Kardeşim hastaneyi değiştirmelisin devlet bakmıyor bendede ona benzer bir hastalık vardı tabi bende durup dururken kızarıp kabarıyordu derim ve sonra kaşınıyordu devlete gittim kremle hap verdi 1 ton yiyecek yememe listesi verdi bir işe yaramadı bunun sonucunda özele gittim 2 hap verdi daha ilk içişten itibaren hastalık falan kalmadı.
aynı kremle haptan bana da bir 100 kez yazmışlardır :D ama ben özele gitmedim.
1 senedir yumurtayla alakamı kestim. içindekiler kısmını okumadan bir şey yemiyorum.
evde bir yemek oluyor: yemek te ne var değil, yemeğin içinde yumurta var mı diye soruyorum artık :D yemeğin ne olduğu önemli değil yani :D
geçmesi için ne yapmalıyım. eskiden yoktu.

letztes

Asistan
Reaksiyon puanı
0
usta dediğim gibi farklı doktorlar dene devlettikiler numunelik gibi bir şey özele git ama önce internetten doktorun okudugu bitirdiği ünilere falan katıldıgı konferanslara bak araştır ona göre git. İnşallah iyileşirsin