Youtube'dan Para Kazanmak İstiyormusunuz ?

Bu konuyu okuyanlar

nükleer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Youtube'dan Para Kazanmak İstiyorsanız eğer kanalınız varsa partner siteye üye oluyorsunuz.Kanalınız yoksa orasıda kolay gmail hesabınızla hemen açabiliyorsunuz,hemen video yüklemeye başlayın,videolarınızın toplam izlenimi 1000 e ulaştımı yine bu siteye üye oluyorsunuz.

Adsense yi boşverin ordan para kazanamazsınız.Bu partner sitesinde videoların telif hakkı çok fazla sorun olmaz.Yapmanız gerekenler ilk kanalı açınca, kanal ayarlarından ülkeyi amerika birleşik devletleri yapın ,para kazanmayı aktif etmenize gerek yok kanalınız toplam 1000 izlenimi geçince verdiğim linke üye olurken para kazanmayı aktif edersiniz.1000 gösterime ulaşmak zor değil muhtemelen 1 gün içersinde ulaşırsınız.2. günde kontrol panelinize yansır.

partner siteye e üye olmak için kanalınızla giriş yapıyorsunuz,ondan sonra kanalınıza bu siteden davetiye geliyor davetiye kontrol panelinde görünüyor devtiyeyi kabul ediyorsunuz ve reklam parnerine katılıyorsunuz 2 ci olarak eposta adresinize bir sözleşme gönderiyorla sözleşmenin en altında maus ile imza yeri var onu imzalıyorsunuz ve gönder diyorsunuz bu kadar. Hadi hayırlı olsun :)

yurt dışı video izleniminden amerika,ingiltere gibi 1000 izlenim başına 4 ila 10 dolar arası kazanabilirsiniz fazlada olabilir :) Kanalınızın kapatılmasından korkmayınız yenisini açarsınız kazandığınız parada paypal hesabınız yatar.Birde parayı çekmek için paypal hesabı gerekli tabi partner siteye üye olmadan önce paypal hesabınızı da açınız

Partner sitenin avantajları fazladır, Adsensede para kazanmaya açamadığınız çoğu videoyu partner sitede açabilirsiniz tabi bunun karşılığında partner siteninde karı kazancınızdan %20 kesiyor.

İlk önce kanalınızı açın dediğim gibi üye olun ondan sonrası deneme yanılma yolu ile öğrenilir zaten.Lig tv maç videoları gibi videolar yüklemeyiniz 1-2 gün içersinde telif hakkı ihtarı alıyorsunuz çünkü 3 ihtar oldumu youtube kanalınızı kapar.

Partner site film , çizgi film, dizi gibi içerikleri kabul etmiyor zaten.

Paranızın paypal hesabına yatması için en az 5 dolar birikmesi gerekiyor.

Ödemeler ayın 10 ile 20 si arasında yapılıyor.Bu ayın kazancını önümüzdeki ay alıyorsunuz.

Kaybedecek birşeyiniz yok kanal açmak 10 dakkalık bir iş açın bir kanal deneyin derim. yılda 1 milyon dolar kazananda var youtube deyip de geçmeyiniz :)

Partner siteye Üyelik için buraya tıklayınız

nükleer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar burdan yokmu kimse kanal açmak ve partner şirkete üye olmanız için yardım cı olucam isteyen olursa...

cagatayaga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim yardımı ihtiyacım var hocam skype var mı ? Yoksa şimdi benim sitem var adsense onaylı youtube u bağladım ve bayağı izlenme aldım bu partnerliyi duyunca yeni bir hesap açtım ve video ekliyorum. Bir kaç konuda yardıma ihtiyacım var teşekkürler

nükleer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Facebook tan yazabilirsin özelden face linkini gönderiyorum.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

skype adımda galgolcu kanal açmak yada network e kayıt yaptırmak isteyenler ekleyebilir

timursahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam.
bana da önerdiğin linki yollayabilir misin?

muci61

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bende youtube kanal açmak video paylalımında bulunmak istiyorum yardım edermisin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Verdiğin siteye girdim gmail hesabıma bağlandı ve sonra geri döndü. Yeterli izlenmem var ama abonem yok başka şekilde para kazanamazmıyım ?

veli202

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sa ben quizgrouba üye oldum sözleşmeyi mazaladım şimdi ne yapmam gerekiyor bilgi verirsen sevinirim