Yok Böyle Bir Polis Takibi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

byfelidae

Asistan
Çok güzel. Bu takip sahnelerinden elinde başka varsa paylaşır mısın?

RuNaL

Dekan
Onursal Üye
adam bu işi biliyormuş benim anlamadıgım polis arabalarının motorlarının ne oldugu baksanıza isteseler arabayı rahatca gecebiliyorlar

TuningMert

Dekan
RuNaL dedi ki:
adam bu işi biliyormuş benim anlamadıgım polis arabalarının motorlarının ne oldugu baksanıza isteseler arabayı rahatca gecebiliyorlar
Ford Crown Victoria ;)

Jerusalem

Profesör
Biz ne zaman herhangi bi' TV kanalından Canlı Yayın bi' kovalama izleyecez, böyle görüyorum çok özeniyorum vallahi :)

ahmetweli

Asistan
Jerusalem dedi ki:
Biz ne zaman herhangi bi' TV kanalından Canlı Yayın bi' kovalama izleyecez, böyle görüyorum çok özeniyorum vallahi :)
Bizim polis arabalarıyla biraz zor ama yeni yeni meganeler görmeye başladım belki bizde de olur başarılı kovalamaca sahneleri

Gökhan Alkan

Asistan
RuNaL dedi ki:
adamlardaki polis araçları bizimkiler gibi fabrika çıkış şekliyle kalmıo. Süspansion olsun motor gücü olarak olsun komple modifiye edilipde polis aracı olarak kullanılıyo.

TuningMert

Dekan
Buyrun arkadaşlar.Polis arabası modifiye diye birşey yok.Departmanlar fabrikaya polis arabası olarak sipariş veriyor.Onların otomobili standart zaten.Onlarda üretiyor.Buyrun web sitesi : Site

Şuraya dikkat!:Engine – 250-hp 4.6L flexible fuel (E85) SEFI V8 with overhead cam

cathlack

Profesör
TuningMert dedi ki:
Buyrun arkadaşlar.Polis arabası modifiye diye birşey yok.Departmanlar fabrikaya polis arabası olarak sipariş veriyor.Onların otomobili standart zaten.Onlarda üretiyor.Buyrun web sitesi : Site

Şuraya dikkat!:Engine – 250-hp 4.6L flexible fuel (E85) SEFI V8 with overhead cam
Mert..neden böyle siteleri forumda paylaşmıyorsun ..arbalarla ilgili olanları :D

TuningMert

Dekan
cathlack dedi ki:
TuningMert dedi ki:

Mert..neden böyle siteleri forumda paylaşmıyorsun ..arbalarla ilgili olanları :D
Boşver pek araba ile ilgilenen yok :( bi Aurum vardı oda girmiyor oartık :(

stat counter