Yenilenmiş Galaxy Note 7 Satışa Çıkıyor Alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

eskibloglarim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Shiftdelete.net'de de haberi çıkan Samsung'un resmi sitesinde açıkladığı Note 7'lerin yenilenmiş olarak yeniden 3 aşamalı satışıyla ilgili haber resmi olarak açıklandı. Yerli ve yabancı basında birçok haber çıkıyor. Türkiye'de satışa çıkıp çıkmayacağı henüz net değil. Ancak benim gibi Galaxy Note ailesinden gelen kullanıcılara bir sorum olacak. Note 1 ve Note 2'den bu yana yıllardır Note kullanan müşteriler olarak Note 5'te SD kart, Always On Display olmaması kameranın düşük olması, su geçirmezlik olmaması, S7 ve S7 Edge'de kalem, gif video kaydetme, büyüteç, anlık çeviri olmaması, nedeniyle kararsız kalanlar için alınabilecek en uygun telefon tavsiyelerinizi merak ediyorum. Note 7'nin yeniden satışa sunulacağı kesinleşti ancak ülkemizde çıkıp çıkmayacağı henüz belli değil. Diğer ülkelerden getirmek veya Note 8'i beklemek dışında [ki fiyatı çok yüksek olacağı için ilk çıktığında alınması zor] bu özelliklere en yakın alabileceğimiz en iyi telefon Note 5 mi dir? Yoksa başka alternatifler var mı? Önerilerinizi bekliyorum. İyi çalışmalar..

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
S8 alınması en mantıklısı. Note 5 eskidi. Note 7'de çıkarsa alınır ama s8 alınabiliniyorsa en mantıklısı;)

Ar0505

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Note 7 Cıkarsa Note 8 İn Cıkma İhtimali Olurmu?