Yeni Uyuşturucu Madde Bonzai

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar size şukadarını söyleyim kesnlikle 1 kapak bile içmeyin isterseniz 20 kapak kubar çekin ot çekin hatta kokain ble çekin ama bu jamaikadan içmeyin yalvarıyorum dün cigaraya sarıp içtik yanlış hatırlamıyorsam 5 yada altı fırt çektim başta iyi kafası geldi ama sonra o ölüm trib dedginiz şeye yakalandım yanımdakiler ben avutmaya çalışıyordu hatta internetten araştırıyordum ölüm tribinden nasıl kurtulunur die ölüm riski 100de 99 die bi yazı okuyunca dahada bi tribe girdim gusul aldım namaz kıldım kalbim okadar pis çarpıyorduki dedim kesin yarına çıkamayacam bilgisayarın başında oturuyorum saate bakıyorum 1 dakika 1 saat gibi geliyor hatta 3 4 saat gibi takip bile edemiyordum ve öldügümü gördüm ama hep aklım yerindeydi o yüzden dayandım sabaha kadar hiç uyumadım geçecek dedim ve şuanda hayattayım size yalvarıyorum lütfen içmeyin 1 kere bile olsun içmeyin

ibrahimfirat83

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Bu madde aslında adını bonzai denilen saksı bitkisi olan asya tarafında yetiştirilen normalde çiçekçilerde eskiden olan ve insanların saksı bitkisi olarak yetiştirdiği bir tür bitkidir aslında saf haliyle bu bitki zararsız sadece kötü niyetli insanların bu masum bitkiyi seçerek ve değişik değişik kimyasal maddeleri ekleyerek deneyler yaparak ve en sonunda çok büyük etki yapan kimyasallar ile karışımından sonra insanların ilgi duyacağı ve kafa yaşatacağı durumu keşfedip piyasaya sürülmesi ve gençleri kullanıcıları en iyi öldürme yöntemi olarak bulunmuştur.

Bundaki birinci amaç gençleri savaş vs başka türlü olaylar değilde en ince noktadan vurarak uyuşturucu maddeye alıştırıp en kısa zamanda öldürmek ve sağlıksız hale getirmek amaçlarıdır. Bir çok kişi bu zehirle ölmekte ve içen kişilerinde gerçeken bunun tam olarak ne olduğunu bilmeyip basit bir esrar gibi sanması ve etki yapamayağını sanmasından ileri gelmektedir ama bir iğne ucu kadar veya bir kaç parçanın dumanı içe çekildiği zaman çok büyük etkiler yapan ve bad triğ denilen ölüm tiripleriyle insanlar hastanelik olamkta ve en kötüsü de bu tirp yüzünden ölen kişiler çoğunlukta ve sağlık diye bir şey bırakmamaktadır.

Bonzai ve jamaica aslında ikiside aynı kimyasallardan oluşmakta sadece isim değişikliği olduğu bilinmektedir, genel olarak içinde yoğunluk olarak tarım ilacının olduğu ve iki madde olarak bilinen isimlerini söylemiyeceğim çünkü insanlar kendileri yapmaya çalışacaklarından amacımız vazgeçirmek olduğu için sadece etkilerini söyleyeceğim biri normal esrar kadar etki yapan 2. madde ise o etkiyi 20 30 katı yükseklere çıkaran etkisi olan bir kimyasal maddedir 2. madde kalp ritmini bozmakla beraber kalp krizi ölümlerine neden olur son zamanlarda duymuşsunuzdur kalp krizi geçirenler hep gençler diye aslıdna durum öyle değil kalp insanlar kalp krizinden öldüğünü sanar evet doğru ama ona neden olan bonzai maddesinin verdiği ölüm tiribi aşırı korku ve beynine hükmedemediği anda kalbin yenik düşmesi ve kalp krizinden ölünmesidir % 70 bu maddeye bağlı oluyor gerisi istisnadır diye düşünüyorum, benden bu yazımı okuyan herkese tavsiye uzak durun ve merak bile etmeyin çünkü merak edilecek en son madde bile değildir...

Orjinal kaynak >>

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Herkez müptezel kesildi başımıza iki sene içen yokmuş falanmış filan mış ben içiyorum aga iki seneden beri hiç birşey olduğu yok ama bu dalganın tribi yok resmen ölümle dans vicudunuzda o an neler oluyorsa o harbiden oluyo ayıktınız siz orayı neyse içmeyin aga

PatavatsiZ

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Her uyuşturucu maddenin kendine has bir kafası var bu tartışılmaz ama bonzai , sınırları zorlayan bir örnek.
Vicut kontrol mekanizmasını %80 göçerten ,
Halisinasyon ve uyuşukluk etkisi yaratan ,
Beyin fonksiyonlarının %80-90 önüne geçen ,
Kullanan kişinin yaklasık 4-5 saat yaşadığı kafa bi yana birkaç gün ağırlığını üzerinden atamamasıda etkilerinden birkaçı.
Kalp atışlarının yavaşladığı hissi yaratır fakat kişi farkında olmadan kalp normal düzeyinden %50 kadar daha hızlı çalışmaya başlar ki şöyle düşünebilirsiniz yaklaşık 5 dk kadar hafif tempo koşan bir koşucu 30-35 sny kadar aralıksız depar attığında kalp normal seviyesinin %40-50 oranında daha hızlı kan pompalamaya ve vicut metabolizmasının rölantiye geçmesini sağlayabilmek için kapasitesini arttırmaktadır. Bu olay yaklasık 3-5 dk akdar sürer ve vicut normal çalışmasına döndüğünde kalpte eski rölantisine geri döner. Bu %50 lik artışı 4-5 saat yaşadığınızı düşünün ve kalbin nekadar zorlandığını. Neredeyse dayanması imkansıza yakındır ki bonzai kullananların ölüm olasılığı her geçen gün artmaktadır.
Yapılan bir araştırmaya göre Seattle ve Los Angeles ta bir yılda BONZAİ 'den ( Sadece bonzai den ) ölen insan sayısı 8000 kadardır. Ki bu çok düşük bir rakam değil.
Kullanmayı düşünen yada hala kullanan arkadaşlar varsa eğer bir an önce kurtulmalarını temenni eder , iyi günler dilerim...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm arkadaşlar bonzai bazı ulkelerde fil ve aynı gucte olan hayvanalrı uyuşturmak için kullanılmakta yapılışı tarım ilaçları onu içen 1 dumandan fazla alırsa cok kötü haller alır 15 dakka etkisi var ceşitli tiriblere düşürür
cok yakndan tanıdıgım arkadlarım var bu meddeyi yaklaşık 1 aydır kullaı yor lar ama şekilleri kaydı yeminle uyuşturucu ya hayır alkol daha cazib ondan

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkaaslar allahını seven içmesin bugun hayatımda ilk defa kullandım tovbe arkadaslar lutfen kullanmayın saat 10 da aldım hala etkisi var suan geçti biraz ama çok kotu suan saat 21 00 ama hala etkisi var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bonzai de diğer uyuşturucular gibi kötüdür sadece saç telinden bulunabilir içen avrupa ülkelerinde satışı serbesttir bonzai ağacına karıştırılan bir kaç kimyasalla elde edilir kafası iyidir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende bu konuya değinmek istiyorum.. ne yazıkki bende bonzai mağduru bi vatandaşım.. kullanmak isteyenler özenenler sakın ama sakın! bonzai kafa yapmıyor insanı ölümle karşı karşıya getiren diğerlerine benzemeyen TEK ZEHİR bakın zehir diyorum uyuşturucuyla aynı kefeye konulamaz uyuşturucu değil bildiğin zehir bu.. İlk denediğimde çok hoşuma gitmişti.. 2. aldım biraz daha az hoşuma gitti anlatırken bıle hala o duyguyu yaşıyorum.. 3. deneyişim içler acısıydı çünkü 2 paket birden içtim ve fazlasıyla ağır bi bonzaiydi JAMAİCA VIP ti. herşey herkez okadar hızlıydki nerede oldugumu ne oldugumu neyaptıgımı yanımdakılerın kım oldugunu bıle unutmuştum belki inanmayacaksınız ama yanımda 2 kişi varken ben 4 kişi oldugumuzu sanıyordum çünkü çok değişik bir madde! yanımda 2 kişi varken diğer 2 kişi kimdi bu sorunun cevabını hala çözemedim aman diyim kardeşlerim hayatınız mahfolur.. ben denedim pişman oldum siz denemeyin saygılarımla..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar biraz esrara benzer ama farklı kokar daha cok nane gibi jamaikan gold bonzai black mamba gibi cesitleri vardir paket icinde 1 çiftli çıkacak kadar esrar benzeri uyuşturucu vardır kimileri ilk gördünde lan bune bu kadar cıgaraylamı ucacaz izlenimleri verir ama bu boktan seyden bir nefes aldığında o bune lan dien arkadaşların yüz ifadesini görmenizi isterdim 1 nefes aldıktan 3 dakka sora etkisini göstermeye baslar uçuşa geçiş halisilasyon görmeler gerçekle hayali karıştırmalar başlar genelde ilk kullananlar ölüm tribine girerler buda sakıncalıdır hani bir de kafa yapmaz diyip o sert asılanlar yokmu karşısına geçip lan sen naptın bilmedin sigaralara ne asılıyon demenizle beraber bu arkadaş 2 saat iptal olur denemeyin arkadaslar cıgara için ama bundan uzak durun bozai aşırı heycandan korkudan öldürebilir uzak durun bu uyuşturucudan...!!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok acayip bişi yıllardtr esrar otu içyrm bi oturuşta 100 dumnala kalktğm günde olmştr ama sıkıntı yok bonzai dedikleri maddeyi çok merak ettim en son buldm sadece 2 duman aldım artık öldm dedim yav tiribi çok deyişk sanki bu dünyda delsin kap atışları hızlnyr birden atıışı kesiyor ölüyon resmen bayıldm sonra uyandığm da hastane deydim çok pis bi madde allah insanlarımızıondan uzk tutsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tek kapakta 1-2 saat arası ölümle dans. beyin vicudu nasıl yönetemez ? yönetemiyo işte. harbi bad trip hele ki dışardaysan işin kötü :D Tek cümleyle Beyni cezalandırmaya gerek yok ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm arkadaşlar bence içmeyin ben yaşadığıma dua ediyorum tek bi duman bidaha tövbe

S

SDN Okuru

SDN Okuru
KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE MERAKINIZA YENİK DÜŞMEYİN !!!! paylaşımların hepsi dogru hadi canım ne yapabilir ottan farkı ne olabilir diye kesinlikle düşünmeyin. kıyaslanamaz bile. en son ağaçlık bir yerdeydim 1 saat sonra şükür ki evimim önümdeydim üstüm başım yara bere içindeydi her tarafım kandı. ve yaşanılanlar sanki tam hatırlamadığım bir rüya gibiydi aynı rüyayı düşünün o kadar sahte ama aslında GERÇEK. bakınız THE HANGOVER(burda olan burda kalır) filmi bundan esinlenerek senaryoya alınmıştır. vede filimi izlediyseniz inanın ki abartı hiç bir şey degil fakat filimde eglenceli anlatılmış. ama şunu bilin 10 metra boyunca ormanda dik duran bir yokuştan aşağı yuvarlanmışım başka neler neler her tarafım yara bere. herhangi bir demir parçası yada dal parçası vücüdumun bir yerine saplanmış olsaydı ölmüştüm. işte ölüm bu kadar kolay dedirten bir bok. hayatımda bir kere uyuşturucu madde denedim oda arkadaş kurbanı olarak ve şimdi bile düşündüğümde Allahım sana şükürler olsun diyorum. hani hayatta deriz ya keşke zamanı geriye alsaydım bunu yapmazdım diyeceginiz 3 şey arasında olan bir şey belkide 3 ü arasından 1. olacak. özetle DENEMEYİN DENETMEYİN MERAKINIZA YENİLMEYİNNNN DENEMEYEN BİLEMEZ AMA COK PİŞMAN OLURSUNUZ BELKİDE SİZ HER KULLANAN GİBİ ŞANSLI OLMAYABİLİRSİNİZ HELE CAHİLSENİZ EN BASİTİTİNDEN Bİ KAÇ FIRT FAZLA ALIRSANIZ ÖLME İHTİMALİNİZ YÜZDE 50.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşar bakin sadece bir şey söyleyecem kulağiniza küpe yapin kesinlikle içmeyin çok kötü bir şey bu maddelerin ismi nedir biliyormusunuz ev yikan ailenizi düsünün bu anet şeylerin sizi kendine mahkum gibi yapmasin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gecenin bşr yarısı abimi tanınmaz halde şehrin herhangi bir yerinde bulduran lanet ot denemeyin denetmeyin uzak durun...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gençlerimizi bu bonzai yada uyuşturucu madde bağımlılığına alıştıranları rabbime havale ediyorum bu birincisi ikincisi evli olup çoluğunun çocuğunun rıskını bu illete veren abiler babalra kardeşler aklınızı başınıza alın ani bir ölümle hayatınızdan olabilirsniz ne uğruna yarım saaatlik bir kafa uğruna öldüğünüzde kafanın kralını yaşarsınız bu siteleri inceleyen devlet birimleride var ise onlarada ssesleniyorum sokaklarda selam verilmeyecek imansızların ellerine bu milletin gençlerini uzak tutmak ta sizin elinizde satıcının evinin önüne polis arabası koymakla çözüm olmuyor cezanın hasını kralını vereceksin ki bak bakalım bu dünyayaı seven şer***ler bir daha satarmı ve son olarak lütfen hiçkimse bu zıkkımı kullanmasın kullanıpta bırakmak isteyenlere rabbim yar ve yardımcısı olsun inşallah

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:cursing: Amaaan Amaaan uzak dursun şu saatten sonra..Bende sizin bahsettiğiniz o gençlerdenim ve artık çok kötü bir boyuta geldim her aksam yatağıma yattığımda sabah ben bu yataktan kalkamıcam diyorum sadece kalbim değil bütün vücudum kilitleniyor bir anda duruyor konusamıyorum hareket edemiyorum bittim artık içmiyorum 2 gün oluyo içmiyorum yine aynı seyler gün içerisende çalısırken bile bütün organlarım bir anda duruyor kalbim beynim ağzım ayaklarım kollarım yavaş yavaş kaybediyorum artık hayatımı yaşım henüz 18..Yatağıma yattığımda o gün içerisinde hiç almamıs bile olsam gözlerimi kapattığım an tüm organlarım duruyor kulağıma çok yüksek bir sesle çınlama geliyor ve bir anda tekrar büyük bir çınlamayla tekrar kendime geliyorum yerimden zıplıyorum uykuyuda haram etti anlıcanız...Uyuşturucu değil intihar yarın hastanenin yolunu tutucam.

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Abi ölüm tribi yaşatan esrardan daha agır maddedir kaldıramayanlar kitlenebilir hatta kriz geçirebilir 20 tl civarındadır genelde tek kapakta kitler adamı yani fena bir maddedir

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Zamanımı çalan bir suçlu, sen hiç gitme anne
Dilimi kilitleyen bir madde
Gözlerim yaş içinde
en etkıleyen laftır beni madde ile ilgili.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Böylesine ciddi bir konuda daha dikkatli davranalım arkadaşlar.

YEMEKTEYİZHASAN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Haydaa bu bonzai yeni miymiş. Hep vardı ki bu.

Mesajları okudum. Bu kadar etkili olduğunu bilmiyordum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benım abim 2 senedir kullanıyo. neler çektiğimizi bir biz biliriz birde Allah. hastaneye yatırdık 3 gün durmadan cıktı hastaneden. eve kadar soktu o pisliği. ne halde oldugunu görünce çok kötü oldum anlatamam sizlere. yaşayanlar bilir. psikolojim acayip bozuldu abimi o halde gördükçe bende ölüyorum resmen. napıcagımızı bılmıyoruz. yanlız bırakmamaya calısıyoruz. dısarı cıkartmıyoruz. bır yere gıttıgı zaman takıp edıyoruz. yanlız cıktıgında hemen alıyo eve getırıyo yada ıcıp gelıyo. Allah herkezin yardımcısı olsun. Kullananlar sınanıyo şuan. Allah hepsine akıl fikir versin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:clap::clap:Bonzai yanı genc nesılın deyımıyle bonz 3 gram bonzaı extreme yanı turuncu bır paket ıcınde tarım urunu ve fare zehırı ıceren genclerın uyusturucu sandıgı ama aslında tam anlamıyla zehır olan ve benım de cok kullandıgım bır zehırdır kafası bıraz karmasıktır ve her sey totalde basıt ve korkunc gozukur vucudunuzda duymadıgınız tum seslerı algılarsınız en yuksek muzıkte bıle kalp atıslarınızı duyarsınız ıyıdır ıyı:clap::clap::tt2:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yanlış biliyorsunuz Esrardan daha etkili bir uyuşturucu Bonzai

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben daha bu sabah içtim inanın bana gençler hala etkisindeyim ve ölümden döndüm yaşadığıma şükrediyorum ve çöpe attım inanın böyle birşey yok. ambulans gelene kadar kalp atışım normale döndü ama kesinlikle ölüyordum ipin ucundan döndüm. gençler size yalvarırım bunu içmeyim ben aslaaaaaaaaa almıcam içmicem köpek gibi pişmanım. resmen zehir kalp etışlarım çok hızlandı ve ölümle yaşam arasında gittim geldim reabbime şükürler olsunki bana bi şans verdi..birdaha aslaaa bunu içmicem aslaaaa kendinizi biraz seviyrosanız en tehlikeli olan bonzai içmezsiniz. hepsi aynı olmuyo farklı kafalar yaşatan var ölüm tribi değil sadece ama ne içtiğinizi bilemezsiniz. torbacılar içmiyor satıyorlar neden sizce bizim kdr aptal değillerde ondan yani onlar etkisini biliyor. hiç bi satıcı malını kötülemez lütfen gençler ben 2 dumadanda ölüyordum kelimei sehadet getirdim rabbime yalvardım kalbim yerinden çıkacak gibi oldu ritmi bile bozuldu işe gidiyordum 2 duman alim dedim kendimi mahalledki kuaföre zor attım allah razı olsun oradaki insanlar beni konuşturum soğuk suya kafamı soktular inanın ölüyordum o kdr kötü bir hiski ben canımı yolda bulmadım ve bu şekilde ölmek asllaaa istemem aslaaa almıcam lütfen gençler lütfen ot için daha iyi ama şu bonz denen madeeden uzak durun bir kişiyi bile bu yoldan caydırdıysam ne mutlu bana lütfen arkadaşlar bu zehiri içmeyin ne kafa yapıyo ne bişey panik atak oldum sanki bu korkusu aslaa yaşam istemezsiniz asllla çok kötüydü şükürler olsunki hayattayım