Yeni Uyuşturucu Madde Bonzai

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eeee kulanacakmısınız size diyorumki sakın kulanmayın denemeyede kalkamayın inanın bktan birşey yer yüzünde bu güne kadar keşif edilmiş en bktan uyuşturucu türü ne kulandıkları bile beli değil ölümler peşi ardına geliyor hergün yüzlerce insan bunun komasına giriyor siz siz olun hiç bir uyuşturucu türünü denemeyin bonzaiyi hiç denemeyin bir yerden atarsın kendini birine saldırmak istiye bilirisin neler gelmiyorki insanın aklına kalbin kıçına girecek tarzada çatır çatır atıyor allah kimseye kulandırmaya nasip eylemesin sağlıklı kalın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar k.bkmayın bn bunu kullanıyorum ve içtiğimde çok gzel geliyo bazen ölme tribine giriyorum ama kafası geçince yokmu bişiler diorum çünkü alıştı bünyem gzlerim kapanacakmış gbi oluyo bazen hap gbi bişey kimyasal sonuçta bonzai çok tehlikeli gençler 4 arkadaşım bu yüzden öldü bunun farkındayım ama bagımlısıyımda o yüzden bulaşmayın gençler çok byük bi tehlike kmyasal affetmez hany

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yenı duydum felan dıyenler ıcın yazıyım dedım denemeyı aklınızdan bile gecırmeyın derım sadece...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bonzai uyusturucu Nedir ve zararları nelerdir

Bonzai kullananlar jamaica kullananlar bonzainin zararları jamaica'nın zararları

bon (tabak), sai (ağaç) kelimelerinden oluşan bonsai kelimesi, tabak ya da taş üzerinde yetiştirilen, minyatürilize edilmiş ağaçları ifade eder. türkçeye bonzai olarak geçmiştir...
Bundan 3 4 yıl önce piyasada olmayan bu uyusturucu madde son zamanlarda ülkemizde ve dünyada hızla yayılmaktadır. Herkez buna yönelmektedir. Çok tehlikeli olan bu uyusturucu tek seferde bile ölüm riski oluşturabiliyor ve öldürüyor. Örneklerini belki görmüş ve ya duymussunuzdur. Tek bir duman bile öldürebilir ölüm riski vardır zamanın en tehlikeli uyusturucuları arasındadır. Kullanıldığı zaman terleme ağız kuruluğu Bad trip Yani ölüm tribide denir buna ölüm tribine girildiği zaman ölüm riski % 99 dur bir anda korku dunyadan baska bir yere gidiş halisülayon görme öldüğünü ve yahut ölüceğini düsünme düşüncesi kullanan gençleri kalp krizi geçirip o anda ölümüne neden olabiliyor..

Eğer canınızı seviyorsanız bir kere dahi olsa içmenizi tavsiye etmem. Mutluluk yerine mutsuzluk tedirginlik uyusukluk veren bir maddedir. Hiç uğruna böyle şeylere bulaşmaya gerek yok! En çok ölüm getiren maddelerin arasında yer alan bonzai adlı ölüm tuzağını son kez ismini duyun ve unutun hayatınızda bu ismi duymamış olun ve unutun gitsin....

jamaica gold + jamaica Süpram + Jamaica VIP + jamaica exterme vs Nedir?

Jamica sınıflarına ayrılır yukarıdaki başlıktaki gibi isimleri vardır kalitesine etkisine göre bu isimler değişmektedir. Eskiden yasal olan bu maddeler yakın bir zamanda ülkemizde uyusturucu sınıfına girmiş bulunmaktadır. Cezalarıda çok ama çok ağırdır. aslında buda bir bonzai çeşitir sadece geldiği ülke yetiştirildiği ülke jamican olduğu için ismi bu şekil olma ihtimali yüksektir.

Bu maddede bonzai kadar tehlikeli hatta ve hatta ondan daha tehlikelidir. Aynı şekilde nefes daralması ani kan basıncı yükselmesi ates basması ne oluyor bana bura nere nerdeyim öldümmü ölücemmi korkuları içinde korkutarak kalp krizi geçirip öldüren bir maddedir..

Tek dumanda bile ölüm riski % 99 olan bünyeye göre ve ya kullanıcıya göre bu değisir sonuçta anlık ölümlere neden olan bir maddedir.

Uzun süre kullanımında ne gibi belirtiler oluyor diyeceğim ama bu maddeyi 2 sene kullanan hiç görmedim. 5 6 kez kullanımdan sonra vücutta çıkan belirtiler sunlardır: Jamaica ve bonzai için Geçerli , Vucutta kocaman kocaman sivilceler deri hastalıkları saç dökülmesi hafıza kaybı ve delilik gibi..

Yani ölmeseniz bile kesinlikle bir yerden zarar göreceksiniz - En Önemlisi canınız gitmese bile sağlığınız gidecek..

Çok geç olmadan Uzak durun....!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bonzai maddesi çeşitli uyusturucularla karıstırılmıs bır bıtkıdır bu bıtkı çinde bulunur genellıkle bu madde kan testınde cıkmıyor bu madde ıkıye ayrılıyor polenlı ve polensız olmak uzere bu madde kullana ınsanların bedenlerınde genelde yaralar olusur bu madde 2012 yılına gırdıkten sonra turkıyede yasaklanmıstır amerıkanın bazı eyaletlerınde herhangı bır markette bıle alabılırsınız..bu maddeyı genelde amerıkan askerlerı kukllanıyor nedenı kan testınde cıkmaması bunu nerden bılıyorsun dıye sorarsanız bu maddeyı ılk turkıyede bulanlardan bıtrıyım 4 sene ırakta calıstıgım donemde asker arkadaslarımın bunu kullandıgını gordum...kullanan kısılere uyarı HER AN ÖLEBİLİRSİNİZ ŞAKASI BİLE OLUNMAYACAK BİR MADDEDIR...VE BU MADDEYI KULLANDIKTAN SONRA KALP ATISLARINIZ ARTIYOR NEFESINIZ DARALIYOR VE HATTA NEFES ALMAYI UNUTAN BIRINI BILE GORDUMM...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bonzayı manyak bisey dun ictim 1 dumanla donyan dönüyor kım seye tarıf etmeme sadece 45 dk kafana gırıyor baska yok hayaller icinde yuzuyorsunuz kimse kulanmasın allah yardım etsin baslayana

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bonsai bir bitgi deildir arkadaşlar kimyasaldir bende kullaniyordum içinde ne ararsaniz vardir rengi beyazdir birazdaha etgilisine hayalet deniliyor ve hayalet ile ayni renk tedir çok değişik tiribleri vardir ölüm türübü denilen tirip insanin bilincini yitirtiyor hafiza kaybina uğratiyor ve dünya ile ilgili hiç bişe bilmiyorsun dünya yok hayat yok yaşam yok insanlar yok senden başka canli yok ben yaşadiğimda dünyada benden başka kimse yok diyordum ve sesler yankilaniyor nefesim kesliyor dilim boğzima kaçiyor nefesim kesiliyor gözünde kötü şeyler canlaniyor işledin yaptiğin herşey gözönüne getirtiyor kalp atişin yükseliyor bi an kalbin durduğu bile oluiyor 1 sene kesintisiz kullanan insan kesilikle ölümdür sonucu...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
allah çoluğumuzu çocugumuzu esirgesin.
Bende ilk defa duydum bilgisi olan varsa açıklayabilirse bizde bilgi edinelim.

bonzai tehlikeli bir uyusturucu ben kullandim yalana gerek yok sabaha kadar azraille bogustum ama icilecek en iyi sey alkol adami aciyor bu maddeler rezillik kalkamadim yerimden tribten tiribe girdim ne oldugumu unttum ilk olmustu daha once ne esrar nede bunu ictim ama bos seyler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bundan 2 sene önce denemiştim. arkadaşlar esrar dediler zaten onlarda bilmiyodu ne olduğunu, sadece ismini bonzai olarak biliyoduk. ne kafasını görmüştük ne de yaşamıştık. sigarayla birlikte kardık ve bong yaptık, maddeden çok az koymamıza rağmen çok etkileyici ağır basık bi kafa yaşattı. kalbimin gırtlağımda attığını hissediyordum. beynim vücuduma hükmedemiyordu aradan bi şarkılık bir süre geçmesine rağmen çok zaman geçti saatlerdir burdayız deyip kendi yaşadığımız anın farkında bile değildik çok farklı bişeydi... bilmiyorduk kimyasal olduğunu, sonradan öğrendik işte meğer kimyasalmış zararlarını araştırdıkça öğrendim. işte o son oldu !

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben de Başıma ne geleceğini bilmeden kullanmım. Keşke bu seni ölüm tribine sokar deselerdi. Bu yazıları okuyorsanız elinizi sürmeyin. Daha önce ne kullanmış olursanız olun, kim olursanız, yaşınız kaç olursa olsun... Girdiğiniz dünyadan sizi çıkaracak hiçbir şey yok. Korkudan kalbiniz durup ölebilirsiniz. Sizi tutsalar, bağlasalar..vs hiçbirşey sizi oradan kurtaramaz. Yanınızdaki arkadaşınızı düşman bilip öldürebilirsiniz. Kendinizi öldürebilirsiniz. Yine de gerzeklik edip kullandınız diyelim becerebilirseniz etkisindeyken gerçek olduğunu bildiğiniz birşeyler düşünmeye çalışın örneğin kullanmadan önceki yakın bir zaman gidin. Kendinizi bulunduğunuz yere kadar getirip o anki ortama göz gezdirin. Kalkın banyoya gidin kusun, mümkünse kafanızı suya sokun. Fiziksel olarak nerede olduğunuzu kendinize durmadan hatırlatın çünkü beyniniz başka yerlere gitmek isteyecek. Saate bakın zaman aslında düşündüğünüz kadar yavaş akmıyor. Farkına varın. Gerçeğe tutunmaya çalışın. Nefesinize odaklanın sadece nefes alıp vererek zamanın geçmesini bekleyin. Dışarı çıkmayın, olabildiğince az uyaran olsun çevrenizde. Tabii hala hayattaysanız...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
denemeyin denetmeyin sürekli ölüm tribi yaşatan ve esrar görünümü verilmiş bir kimyasal şakası olmaz dozunu ayarlayamazsanız ve kova şeklinde içerseniz öldürme riski bi hayli olan bir madde

S

SDN Okuru

SDN Okuru
artık otu ve kubarı(yani toz esrarı) kaldırdılar piyasadan sadece bonzai satıyor ve sattırıyorlar ota ve esrara bağımlı gençler kötü durumda ot ve asrar zararlı fakat bu meret çok daha farklı zararlar verdiğine inanıyorum gençlerimiz acınacak durumda rabbim onlara yardım etsin....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nefes alamıyordum ha öldüm ha ölecem derken tam bir hafta ne yaptığımı bilmiyordum,bonzai eşittir ölüm başka türlü ifade edilemez :(

thekillingroad

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Aslında kendini yatağa bağlayıp bu madde deneme yapılabilir ilginç bir şey hani algı düzeyinde Bozulmalara sebep veren başka bir madde duymamamistim ha bir ara lost dizisinde john lock egittigi çocuğa buna benzer bir madde vermiş idi oradan hatırladım.

Nasıl duymadın? :)
Google > Psychedelic

Deneysel kullanımlar için psychedelic kullanılmalıdır. Bonsai bir yatıştırıcı, herhangi bir farklı "deneyim" sunmaz.

Bonsai bir ağaçtır, ağaç zannediyordum lan diyip ürkmeyin, adını duyduğunuzda polisi aramayın. Bunun dışında bonsai diye bir uyuşturucu da var elbette, bir kaç ay önce bana da geldi süper hiper diye, bildiğin cannabis idi :) Dolandırıcılığı da yüksek seviyede.

Bonsai diye satılan uyuşturucu ise phanezepam'dır. Oldukça ağır bir sakinleştirici diyebiliriz özetle. Bundan sonra yazacaklarımın nedenini iyi anlayın. KOnuyu açan kişinin öyle bir derdi olduğunu sanmıyorum, hiç öyle bir niyeti olduğuna da. Ancak gelişmekte olan cahil ülkelerdeki gelişmekte olan cahil gençler neyden nasıl etkilenirler, aklınız almaz... O yüzden bunlar..

Bonsai oral yolla alındıktan sonra 2-3 saat hiç etki etmeyebilir. Bir şey olmadı sanıp tekrar almak hatasına düşmeyin, bu overdose'a yol açar.
Çok yoğun bir rahatlama, gevşeme ve sonrasında da dengesizleşme ve vücüt uzuvlarının koordinasyonunda sapma meydana gelir.
Bonsai bir yatıştırıcıdır. O nedenle örneğin eroin gibi diğer yatıştırıcılar ya da alkol gibi daha hafif de olsa sakinleştirici maddelerle birlikte almak yine overdose'a sebep olabilir.

EDİT: Konuyu benim görmeme sebep olan misafir trollmüş..
Silinse daha iyi olur o mesajlar diyesim geldi, tasvip etmediğim bir laf ama..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yav arkadaş siz hangi dünyada yaşıyonuz .bi kere yerinden kalkabilse dedigin olur madem öcü diyecen bu zıkkıma bari az çok bilgi edin karşı piskoloji yani ben kullandım ve kullananda bir sürü insan tanıyorum. yıllarını uyuşturucuya adamış insanlar bile yerinden kıpırdıyamıyor ve %90 içenler öldügünü görüyor veya ölecegini sanıyor kendi cenaze namazını kılıyor ki ben kıldım bizzat. içen aklı başında hiç kimse tekrar denemek dahi istemiyor bende tekrar denemem.

yeni bi uyuşturucu çeşidigi oldugundan dolayı uzun vadede neler yapacagı bile belli degil. burada tek tavsiyem çocuklarınıza degil çevrenizdeki tüm çocuklara ve gençlere sahip çıkın hor görmeyin siz hor gördükçe onlar dahada derinlere inecektirler bu meredin yaş kültür sınıf ayrımı yok her ortama girdiginizde her sınıftan insanla karşılaşabilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bonzai ölüm tehlikesidiriçinde 2ci sınıf eroin vardır içinde içtiğiniz zaman unutkanlık ve saç dökülmesi ve bazı şeyler olur ölüm kırizi olursa kurtuluşunuz yktur eğer kendine sahip çıkarsan sadece kalbin hızlanıyo ve yerinde duramıyosun o yorgunluk kalp kırizi yapıyo ve öldürüyo yada dilinizi döndürüyo bu böyle bişey bunun ağacılda türkiyede fazla bulunama ekim olarak yaprak gibi açar

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
yav arkadaş siz hangi dünyada yaşıyonuz .bi kere yerinden kalkabilse dedigin olur madem öcü diyecen bu zıkkıma bari az çok bilgi edin karşı piskoloji yani ben kullandım ve kullananda bir sürü insan tanıyorum. yıllarını uyuşturucuya adamış insanlar bile yerinden kıpırdıyamıyor ve %90 içenler öldügünü görüyor veya ölecegini sanıyor kendi cenaze namazını kılıyor ki ben kıldım bizzat. içen aklı başında hiç kimse tekrar denemek dahi istemiyor bende tekrar denemem.

yeni bi uyuşturucu çeşidigi oldugundan dolayı uzun vadede neler yapacagı bile belli degil. burada tek tavsiyem çocuklarınıza degil çevrenizdeki tüm çocuklara ve gençlere sahip çıkın hor görmeyin siz hor gördükçe onlar dahada derinlere inecektirler bu meredin yaş kültür sınıf ayrımı yok her ortama girdiginizde her sınıftan insanla karşılaşabilirsiniz.

ALLAH kimseyi düşürmesin.

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
O kadar büyütülcek birşey değil.3 dumandan fazla alırsanız tehlike.3 dumandan sonra ölüm tribine giriyorsunuz ve bünyesi dayanıklı olmayan insanlarda ölebiliyor.Son 2-3 yılda çok ciddi bir patlama yaşandı bu uyuşturucu maddede.Bir diğer adıda Jamaica Otu olarakda geçiyor.Gold Jamaica, Gold Bonzai gibi yaşattığı kafanın kalitesine göre sınıflandırılıyorlar.

Bu uyuşturucu maddenin içeriği, herhangi kurutulmuş yapraklı bir bitkiye (genelde ada çayı veya esrar) kilosu 10 bin dolara kadar çıkabilen "TARIM İLACI veyahutta BÖCEK İLACI" sıkılıyor.Yaşattığı kafanın etkisi kurutulmuş bitkiye sıkılan TARIM İLACININ kalitesine, içeriğine ve fiyatıyla orantılı olarak değişiyor.Sentetik bir uyuşturucu olduğu için üretimi ve saklaması çok kolay.Berbat birşey.Uzak durun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim ben otla başladım kubar bilmem ne filan hergün deliler gibi içiyordum zevkte alıyordum .. ta ki bu bonz b*kunu içene kadar bunu içtikten sonra artık ot ferrariden şahine binmek gibi bi duruma geliyor .. farkında olmadan psikolojik bağımlılık yapıyor kalbin sıkışıyor ve vücudunda başka hiçbirşey i hissetmiyorsun gözler tamamiyle kayıyor ve öyle kalbin çarpıyor ki ölücem diyerek ambulans bile çağırırsın yaparsın bunu bulaşmayın bulaştırmayın duman olsa da kimyasaldır bad tripten mutlu olamıyorsun ve bunun yüzünden ölen çok kişi duydum öldürür.. bildiğim halde neden mi içiyorum ? .. bırakamıyorum ..

hulusi98

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bu para hırsı yüzünden insanlar neler çıkarıyo.İnsanları zehirleyip üzerinden para kazanmak çok yanlış birşey!!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler sakın kullanmayın ben 1 hafta kullandım en son ölüm tribine grdim gittim geldim yani o derece ben sakın kullanmayın diyorum çok aşırı sakat bi dalga kimyasal vücüt organlarının hızını 5 katına falan çkarıyomuş çok sakat ben töbe ettim siz hiç bulaşmayın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu b*ka bagımlıysanız ve bırakabildiyseniz kurban kesin aga ben 10 aydır hergün içiorum ilklerde sigarasını yapıyoduk kafamız mis oluodu sonrada kesmedi şimdi günde 10 kapak alıyorum ve kafam açılınca bi daha canım istiyo böylee kalbim sıkışıyo cigerlerim agrıyo ama hala içiyorum düşünün kendinizin erdigini gördügünüz halde bırakamıosunuz işiniz olmasın ben kimseye tavsiye etmiyorum ama bunu içerek ölücem galiba kurtuluşu imkansız gibi geliyor.

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
bile bile lades ..

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Bonsai diye bilinen ad aslinda "spice" olarak geciyor.

İsviçre: Temmuz 2009’da yasaklandı.

Yasakladi evet, ama yasak olmayan 40'a yakin uyusturucu cesitleri var burda. Bakkal'dan cekirdek alir gibi uyusturucu satin aliyorsun.

Buda ilgini cekebilir.

http://www.avegkon.org/index.php?option=com_content&view=article&id=237%3Asvicrede-devlet-eliyle-uyuturucu-sat&Itemid=59

Biri yasak ama yüzlercesi serbest. Polisinden hakimine herkes satin aliyor.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Böyle pisliklere gencler okul zamaninda alisiyor, özellikle lise'ye basladiktan sonra. Al abi sende bir sigara yak, bir sigaradan ne olur ki? derler, bir tane icersin müptelasi olursun. Ondan sonra mekanlara gidersin orda'da yavas yavas uyusturucu'ya alistirlar seni. Bir iki tane derken bagimlisi olursun.

Ebeveynlerin bu konuda cok dikkatli olmasi gerekiyor. Okul zamaninda cocuklar, ilgisiz, sevgisiz, basi bos birakilmamali. Yeri geldimi takip edeceksin, yeri geldimi ceplerini bile kurcalayacaksin.

Arkadas secimi cok önemli. Takildigimiz insanlara dikkat etmek zorundayiz.

Bosuna dememisler: Bana arkadasini söyle, sana kim oldugunu söyleyeyim diye.

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
çok iyi yerlere değinmişsin kardeşim ama herseyin başı merak..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
9 sene maddenin her türünü kullandım eroin dışında . hatta hollandadan mantar bile getirdik değişiklik olsun diye . çok şükür 2 senedir herseyden elimi ayağımı çektim . bonzai dediğiniz dalga 3 4 senedir piyasada olan kimyasaldır . günümüzde artık tüketimi iyce yaygınlaşmaya başladı . sadece 1 kez kullandım ve bir daha dedim kullanmam kendini bilmediğin yada yönlendiremediğin hiçbirşey içilmez . kimine göre uyuşturucu kimine göre keyif verici maddelerdir. bu keyiften çok insanı bitiren , halislerden halise sokan doğruyu unutturan nerdeyse bildiğin at sakinleştiricidir .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
içmeyen arkadaslar kesnlkle denemesinler bir dumanı bile adamı öldürür