Windows Sürekli Yeniden Başlıyor...

Bu konuyu okuyanlar

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
Arkadaşlar durup dururken bilgisayara bir şey oldu. Önce bir mavi ekran hatası geldi kodlar falan yazıyordu sonra bilgisayar yeniden başlamaya başladı.
Sonra her açılışta windowstan sonra bilgisayar yeniden başlıyor. Güvenli modda çalıştırdığımda bilgisayar açılıyor. Sorun nedir sizce?

stormstorm

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Eğer güvenli modda sorunsuz çalışıyorsa bilgisayarında yüklü olan programlardan kaynaklı olabilir bilgisayarına yüklediğin programlara bir bak muhtemelen yeni yüklediğin bir driver veya program kaynaklıdır.

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
Eğer güvenli modda sorunsuz çalışıyorsa bilgisayarında yüklü olan programlardan kaynaklı olabilir bilgisayarına yüklediğin programlara bir bak muhtemelen yeni yüklediğin bir driver veya program kaynaklıdır.

Bilgisayara daha yeni format attım ama gene aynı hatayı veriyor bir de başlangıçta hp batery alert diye bir hata var pil zayıfılığı hakkında acaba ondan kaynaklı olabilir mi?

stormstorm

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Bilgisayara daha yeni format attım ama gene aynı hatayı veriyor bir de başlangıçta hp batery alert diye bir hata var pil zayıfılığı hakkında acaba ondan kaynaklı olabilir mi?
Bilgisayarının tarihini geriye alıp denermisin ? Hp batery alert programından da kaynaklı olabilir programı kaldır
Hangi işletim sistemini kullanıyorsun ve bilgisayarının modelini yazarmısın ? Bilgisayarın verdiği hatayın resmini de ekleyebilirmisin ?

mrtlln

Asistan
Reaksiyon puanı
61
aldığın hatanın ekran görüntüsü yada telefon ile çek yükle bi görelim,

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
Arkadaşlar hatayı buldum ekran kartı driverini yükledğimde windows açılırken yeniden başlıyor kaldırdığımda windows açılıyor sizce sebebi nedir?

YUSUF ARABACI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar hatayı buldum ekran kartı driverini yükledğimde windows açılırken yeniden başlıyor kaldırdığımda windows açılıyor sizce sebebi nedir?

ekran kartı driverini farklı sürümlerde indir örneğin bilgisayarın destek sitesinden indir, olmazsa güncel driver sitesinden indir. benim başıma teknik serviste hp g6 serisinde denk geliyordu.

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
ekran kartı driverini farklı sürümlerde indir örneğin bilgisayarın destek sitesinden indir, olmazsa güncel driver sitesinden indir. benim başıma teknik serviste hp g6 serisinde denk geliyordu.

Kardeş sorunu buldum ekran kartı driverine yüklediğimde bilgisayar windows başlatılıyor da yeniden başlıyor kaldırdığımda sorun düzeliyor bu arada pc açılınca pil hatası veriyor hp batery alert diye ondan kaynaklanıyor gibime geliyor hp batery testi yaptım hp support asistan ile pil çok zayıf dedi bu arada notebok ''hp pavilion g6-2005et''

YUSUF ARABACI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kardeş sorunu buldum ekran kartı driverine yüklediğimde bilgisayar windows başlatılıyor da yeniden başlıyor kaldırdığımda sorun düzeliyor bu arada pc açılınca pil hatası veriyor hp batery alert diye ondan kaynaklanıyor gibime geliyor hp batery testi yaptım hp support asistan ile pil çok zayıf dedi bu arada notebok ''hp pavilion g6-2005et''

o yeniden başlatıyor diye ekran kartı driverini kurmayacak mısın hocam ? farklı sürümlerde kurup dene düzelecektir.