Windows 10'da WhatsApp ile MP4 Videoları Paylaşmak

Bu konuyu okuyanlar

baksendir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarıma Windows için WhatsApp indirdim. MP4 uzantılı küçük boyutta videoları arkadaşlarımla paylaşmak isteyince hata veriyor. Ama aynı videoyu Macbook Pro'da WhatsApp uygulaması ile paylaşabiliyorum.

Sorun ne olabilir? Siz de bu sorunu yaşıyor musunuz? Windows ile alakalı mı? Çok önemli benim için, yardımcı olursanız sevinirim.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Windows 10 için performans canavarı bir işletim sistemi denildi ama verdiği problemler ve yazılım hataları çok o yüzden en iyisi ve en güzeli Win7.Kb pek yardımcı bir mesaj değil ama ne yapim İşte.Bu arada geçmiş olsun.:(

baksendir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows 10 için performans canavarı bir işletim sistemi denildi ama verdiği problemler ve yazılım hataları çok o yüzden en iyisi ve en güzeli Win7.Kb pek yardımcı bir mesaj değil ama ne yapim İşte.Bu arada geçmiş olsun.:(

Haklısınız. Mecburen kullanıyorum şu Windows'u. Yoksa hiç çekilir gibi değil. Gün geçmiyor ki bir error çıkmasın. İşi gücü bırakıp bu dandik hatalar ile uğraşmaktan o kadar bunaldım ki. İşime konsantre olamıyorum bir türlü.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Haklısınız. Mecburen kullanıyorum şu Windows'u. Yoksa hiç çekilir gibi değil. Gün geçmiyor ki bir error çıkmasın. İşi gücü bırakıp bu dandik hatalar ile uğraşmaktan o kadar bunaldım ki. İşime konsantre olamıyorum bir türlü.
Aynen ben de yeni bilgisayar alıp onun içine win7+Linux kurmayı düşünüyorum,olmaz ise sadece Linux gına geldi.:confused: