Windows 10'da Office uygulamaları

Bu konuyu okuyanlar

cbeninqton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ben geçen günlerde lenova ideapad 320 aldım, aldığım yerde windows 10'da internetten office uygulamalarını yüklersem bilgisayarın garantiden çıkacağını söylediler. Öğrenciyim ve açıkçası yıllık 250 lira gibi bir para vermeye durumum yok ama office uygulamalarına da inanılmaz ihtiyacım var. Bu konuyla ilgili bir bilgisi olan var mı? Satış danışmanının bana söylediği bu bilgi ne kadar doğrudur?

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Hayatımda öyle bir saçmalık duymadım.Gerçi virüs bulaşır, cihaz bozulur v.s ondan dolayı olabilir fakat dikkatli kullandıktan sonra office uygulamalarının garanti bozduğuna şu güne kadar şahit olmadım.Garanti donanım içindir, yazılım değil.Şahsi görüşüm aldığın bilgi hurafedir.

cbeninqton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bana da çok saçma geldi, office crackci yaparsan garantiden çıkar dedi. Oyun cracklerini sordum, onlarda herhangi bir problem yaşamazsın dedi. Office uygulamlarına ihtiyacımı dile getirince de yoğun bir şekilde satış yapmak için uğraştı. Anlam veremedim

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
Arkadaş satmak için uydurmuş. Office ayrı bir programdır ve kamuya açık alanda kullanılmadığı sürece Microsoftu bile bağlamaz. Hadi Windows deseydi anlardıkda Office ne abi

Son mesajlar