turk telekom dolandiricilik

Bu konuyu okuyanlar

ozkan4141

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle hepinize selamlar arkadaslar turk telekom abonesi olmadigim halde kocaeli bolgesinde ikamet ettigim halde benim adima bolu merkez den turk telekomdan ev telefonu taplet ve internet baglanmislar anlayacaginiz sozlesmenin altina benim imzagimi taklit ederek birileri bole birsey yapmis sonra dan kocaeli de oturdugum evime icra kagitlari is yerime icra kagitlari gelmeye basladi bende bu borclar benim olmadigini ben turk telekomdan hic bisi talep etmedigimi soledim en sonda ben isteyken turk telekomun avukati is yerime arayim turk telekom cok buyuk bi indirim yapti bu borcu odesin die haber gonderdi bende avukatin numarasini alarak avukatla gorustum bana dediklerine inanmayacaksiniz ben bu avukat bayana ben turk telekoma hic bisi talep etmedigim halde benim imzagim ve onayim olmadigi halde benden para istiyorsunuz ben bu parayi odemiyorum dedim odesem bile turk telekomu mahkemeye verecegimi soyledim bolu daki turk telekom avukati dedigine bakin mahkemeye versen bile kazanamazsin diyor bende gorusuruz dedim gittim borcu odedim 10 bin tl odedim ve mahkemeye verdim kocaeli 2 sulh mahkemesine verdim ve mahkeme tam bi sene surdu mahkemede benden imza ornekleri alarak sozlesmeyi altindaki imzalari toplayim adli tipa gonderdi hakim bey sonra adli tip sonuclari benim imzam olmadigi karari cikti ve hakim de bu deline bakarak beni hakli gosterdi 2014 yilindan 2018 yilina kadar odediklerimin paralarin faizliyle alacagimi mahkeme karar verdi sonra icra kagidi gonderdim ve aradan uzun zaman gecti kocaeli turk telekom ana bayisine gidip olayi anlatim ve elimde mahkeme karari oldugu halde turk telekom calisanlari biz turkiye cuhmuriyetin yargisina mahkemesine hakimini takmiyoruz dedi bende bisi demeyerek onlarla kavga etmeyerek gittim ve bekliyorum bu filim ne zamana kadar surecek

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
772
BTK - TÜketici mahkemelerinede başvurun birde hocam böyle dışarda ufak tefek yerlerden sakın ola başvuru veyahut kimlik bilgisi içeren birşey vermeyin büyük bi ihtimallen onlardan kaynalanan bi problemdir.

Paul Doany (@PaulDoany) | Twitter Bu türk telekomun ceosu birde ona derdinizi anlatın bakalım ne diyecekler.

ozkan4141

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
musteri hizmetleri arayarak anlatim mahkeme kararim var dedim umursamadilar takmadilar bu turk telekom turkiye cuhmuriyetini kanunu yargisini hakimi takmiyorlar he diyim takmiyorlar ben icra kagidi yolladim bekliyorum bakalim sonuc ne olacak

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,188
Okadar diyoruz evde de, cepte de TT kullanmayın diye. İşte bak. Kullanmayana bile musallat olmuş

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
772
Okadar diyoruz evde de, cepte de TT kullanmayın diye. İşte bak. Kullanmayana bile musallat olmuş

Adamlar tekel hocam yapacak birsey yok sabitte mobildede vodafone cop onun icin gene secenek yok.

Son düzenleme:

ozkan4141

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben kullanmadan basima bunlar geldi o yuzden mahkeme mahkeme dolasirken kazanirken vs adamlar takmiyor umursamiyor biz mahkemenin verdigi kanunu takmiyoruz diyorlar

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
Elinizde mahkeme kağıdı var ise neden bayiye gidiyorsunuz ki internet sitelerinde iletişim bilgileri vardır genel müd. faks numarasına dilekçeni yaz ekte bulunan mahkeme kararına istinaden iademin şu hesaba yapılmasını talep ederim de irt ekle seni arasınlar. Yani elinizde lehinize mahkeme kağıdı varken bu sorunları yaşamanız tuhaf.

ozkan4141

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
genel mudur mu genel muduru bu islere bakmiyor adamlar elimdeki mahkeme kararina takmiyorlar bile okumuyor icra kagidini gonderdim 40 gunden fazla surermis bole dosyalari okumalari islerine gelecekte okuyacaklarda mahkeme kararini onaylayacakta olme esegim olme adamlar turkiye cuhmuriyetini yargisini mahkemesini mahkemenin verdigi gerekceyi takmiyorlar benim gibi yuzlerce insan magdur borcu olmadan turk telekoma hic bir borcu olmadan binlerce insan bu borcu kabul etiriyorlar odemediklerinde evlerine maaslarina icra koyduruyorlar

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
Ben sizi yönlendirmeye çalışıyorum ama siz yine takmıyorlar vs. diyorsunuz :) Siz genel müdürlüğe, müdüre değil :) faks gönderdiğinde işlem yapmak zorundalar yüzlerce insan hakem heyeti kararıyla paralarını geri alıyorlar bende aldım ancak siz de mahkeme kağıdı olmasına rağmen alamıyorsunuz :)

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
İcraya ver. Onlar uğraşsın. Elinde mahkeme kararı var. Söke söke alırlar. En fazla bir ay sürer. (genelde 2 hafta sürüyor) Senin bir yalep formu doldurmak dışında bir şey yapman gerekmiyor.