Turbobit Premium Alma (Hızlı İndirin!)

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PreAcc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Turbobit mobil ödeme ile kolayca premium alarak hızlı, sınırsız ve beklemeden dosya indirebilirsiniz

Not: Turbobit.net linkleri çok yaygınlaştı artık her sitede turbobit linkleri paylaşılıyor ve bu siteden ücretsiz dosya indirmek özelliklede partlı dosya indirmek neredeyse imkansız.

Bir defa dosya indirirseniz ikinciye geri sayım 600 saniyeden başladığı gibi hızıda 50Kbs gibi komik bir seviyeye düşürüyor ki bu sadece 700Mb lık bir filmin 4 saatte indirilmesi demek**. Yani turbobit premium almadan dosya indirmek çok zor ama birçok kişi nasıl premium alacağını bilmiyor.

* 4 saatte indirilen bir filmi turbobit premium alarak sadece 9 dakikada indirebiliyoruz. :)

Turkcell, Avea ve Vodafone hattınızdan SMS (Mobil ödeme) ile 1 dakikada Premium sahibi olup Turbobit ile hızlı, beklemeden, limitsiz dosya indirebilmeniz için premium almayı kısaca anlatmaya çalıştım umarım faydalı olur buyrun;

1. Turbobitden premium almak için Buraya Tıklayın

Premium almaya başlamadan önce turbobite üye iseniz giriş yapın üye değilseniz kayıt olun; Ücretsiz Kayıt'a tıklayın mail adresinizi üst kutucuğa, şifrenizide alt kutucuğa girin alttaki 'Kayıt ol' butonuna tıklayın. Kayıt olduğunuzda hesabınıza otomatik giriş yapılır. Yapılmaz ise giriş butonuna tıklayıp mail ve şifreniz ile hesabınıza girin;

2. Resimdeki gibi 'Turbo access' e tıklayın​

3. Ve ödeme yöntemleri karşımızda, burada mobil ödeme için 'SMS' seçeneğini seçin ve yine resimdeki gibi ülke seçeneğinin Türkiye olduğuna emin olun ve...​

*** 18 Liraya 1 aylık (30 günlük) turbobit premium almak için telefonunuzun mesaj bölümüne turbonet30 yazıp 7979 'a,

** 11 Liraya 1 haftalık premium almak için turbonet7 yazıp 7979 'a gönderin.

4. Telefonunuza gelen kodu turuncu renkli 3. bölüm altındaki boş kutucuğa girin ve 'send' butonuna tıklayın alttaki resimden faydalana bilirsiniz

Mobil ödeme yerine Reseller listten Türkçe destek ile veya Kredi kartı ile güvenli ödeme sayfasından
1 yıılık veya 6 aylık da satın alabilirsiniz.

**** Premium aldınız turbobiti sınırsız ve limitsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler...

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
yada linkin başına 'g' yazın direk link generator sitesine yönlendirsin ve premium hızında indirin :D
örnek link: gturbobit.net/falanfilan.html

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
sınırsız pakete geçtim Yalın 8LİMİTSİZ 119 tl ödüyorum akkden bıktım usandım üstünede 1aylık turbobit kodu aldım oh süper valla sabit 900kb hızla indiriyorum güzel oldu

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
sınırsız pakete geçtim Yalın 8LİMİTSİZ 119 tl ödüyorum akkden bıktım usandım üstünede 1aylık turbobit kodu aldım oh süper valla sabit 900kb hızla indiriyorum güzel oldu

turbobit ten alacağına bi tane debrid sitesinden alsaydın bütün sitelerden sınırsız indirirdin :)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
turbobit ten alacağına bi tane debrid sitesinden alsaydın bütün sitelerden sınırsız indirirdin :)

yok gerek yok diğer sitelere benim 3d film indirdiğim sitem var genelde turbobit linkleri var turbobit premıum bu yüzden aldım bana turbobit yetiyor (kod hemen anında geldi msjı gönderildi der demez 1 adet msj alındı bayağı hızlı daha öncede almıştım ilk kez bu kadar hızlı geldi kod daha önce bazen 2 yada 3 saate kod geldiğini biliyorum )

PreAcc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok gerek yok diğer sitelere benim 3d film indirdiğim sitem var genelde turbobit linkleri var turbobit premıum bu yüzden aldım bana turbobit yetiyor (kod hemen anında geldi msjı gönderildi der demez 1 adet msj alındı bayağı hızlı daha öncede almıştım ilk kez bu kadar hızlı geldi kod daha önce bazen 2 yada 3 saate kod geldiğini biliyorum )

google da aramasını bildikden sonra turbobit de bulamayacağın dosya çok nadiren olur.

evet artık çok hızlandırdılan 1 kaç saniyede mesaj geliyor

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
yada linkin başına 'g' yazın direk link generator sitesine yönlendirsin ve premium hızında indirin :D
örnek link: gturbobit.net/falanfilan.html

Yapma bunu ama. Ne kadar az görünürse o kadar çok çalışır durumda kalır bu siteler. Alternatif olarak 2 adet daha biliyorum gerçi şu anda. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...