TTnet sınırsız kullanıcılarına McAfee ücretsizmiş

Bu konuyu okuyanlar

raxetul

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Bana "TTnet sınırsız kullanıcılarına McAfee ücretsiz" diye mail geldi, dedim bunlar kendi sistemlerindeki hizmeti ücretsiz bilgisayara yüklediğimiz McAfee çaktırmadan ücretli olarak sunarlar", ilgili durum için detaylı bilgi veren linke tıkladım ve "TTNET Güvenlik McAfee Security Scan Plus, bilgisayarınızda koruma kontrolü yapan ücretsiz bir araçtır." yazısını gördüm. Ama hala tereddütlerim var... Deneyen arkadaşlar ya da resmi olarak cidden evet böyledir diye bir bilgi gelirse denemeyi düşünüyorum.

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Evet bana da geldi aynı mesaj.Güvenlik yazılımınız yoksa indirip kullanabilirsiniz.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Mcafee, daha önceden de hsbc ile beraber bişey yapmıştı ve ben evde kullanıyordum. Burada da yapmış olabilirler. Sorayım kendilerine bakalım ne yanıt verecekler.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Bu Ttnetin bize ne gıcığı varda böyle şeyleri mail atmıyor bende sınırsız kullanıyorum mail falan gelmedi [MENTION=113509]TTNETDestek[/MENTION] etiketleyelim en kötü ihtimal o cevaplasın

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Online işlem mezkezine girerek internet paketinize dahil olan ücretsiz servisleri görebilirsiniz.

geronymoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu nasıl bir şey nereden bakacağız buna...

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
ben 3 tanesinden 1ini kullanıyorum. Şifrenin birini arkadaşa verdim diğer şifre iseyı kabul etmedi öyle uçtu gitti.

Rüstembey

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bir kandırmaca yok ben kullanıyorum bir süredir. TTNET Tek Şifre'nizi biliyorsanız aşağıdaki linkten lisansınızı alabilirsiniz. Aldıktan sonra bir yere kaydedin çünkü sadece 1 kez veriyorlar, kaybederseniz müşteri hizmetlerini aramakla falan uğraşabilirsiniz.

http://www.ttnet.com.tr/web/369-2053-1-1/tur/evde_ttnet/servisler_-_ttnet_guvenlik/hemen_indir
verdiğiniz linke girdim lisans nasıl alacağımı bilemedim.birde indirdiğim yazılımı W8 e kuramadım(kurdurmadı diğer güv.yazılımları gibi)

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Tek Şifre ile giriş yaptıktan sonra gri renkte bir tablo çıkacak. Toplam, kullanılan ve kalan lisans sayısı hakkında bilgi içeriyor. Hatırladığım kadarıyla üzerine tıklayarak alıyorduk. Eğer öyle değilse "Kısaca" sekmesinde "Ücretsiz, Hemen İndir"e tıklıyorduk sanırım.

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Mcafee virus scan plus ücretsiz gözüküyor. Mcafee antivirus plus ya da internet security ücretli.

webrettin

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Bir haftadır kullanıyorum şöyle iyi gibi.Artık antivirüs yazılımlarını tartışırken Mcafee gibi yok gerisi yalan falan derim :D

harun.arslan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu TTNET çok uyanık...

Ama milleti de mal bilmeye başladılar artık...

Neden?

Yahu zaten bu Mcafee Adobe sitesi Flash player yükleyenlere bonus olarak veriyor zaten...

Deneyin...

Flash Player yüklemek için tıklayın...

Size gelen teklifi görün...

Vay uyanıklar vay...

--- Mesaj Güncellendi ---

Kendim ekran foto sunu çekmiştim ama yükleme problemi yaşadım.

Yoksa size hemen gösterecektim..

webrettin

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Bu TTNET çok uyanık...

Ama milleti de mal bilmeye başladılar artık...

Neden?

Yahu zaten bu Mcafee Adobe sitesi Flash player yükleyenlere bonus olarak veriyor zaten...

Deneyin...

Flash Player yüklemek için tıklayın...

Size gelen teklifi görün...

Vay uyanıklar vay...

--- Mesaj Güncellendi ---

Kendim ekran foto sunu çekmiştim ama yükleme problemi yaşadım.

Yoksa size hemen gösterecektim..

Sanırım adobe ile gelen sadece site advisor bahsi geçen antivirüs plus.

harun.arslan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sanırım adobe ile gelen sadece site advisor bahsi geçen antivirüs plus.

Şimdi yükledim...

McAfee Security Scan isminde yüklendi...
5 özelliğinden biri kısıtlı olarak görünüyor...

Bunu değilde daha performanslı bir antivirüs programı verseydi... Ha şöyle diyebilirdim...

lucky1111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon faturasını tek şifre işlemlerinden nasıl görebilirim bilgisi olan var mı ?

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Verdiği lisansla McAfee Total Protection' ı kullanıyorum. Yaklaşık 8 ay oldu şahsen çok memnunum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnde adobeyi güncelledm yüklendi ama bnde zatn microsof security vardı.bi sorun olurmu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mcafee virüs programı bilgim olmadan 27 şubat 2012 tarihinden beri faturama 3.00 Tl olarak yansıtılmış, bugün tesadüfen öğrendim, iiraz ettim, sonucu bekliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
macafee iki türlü biri ücretli digeri değil...ttnet macafee security ücretsiz...ancak macafee scanplus ücretli aylık 3.81 tl