Terk eden nişanlıya şeytani planla tecavüz!!!

Bu konuyu okuyanlar

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
Başkasıyla sevişirken yakaladığı ayrıldığı nişanlısından akıl almaz bir planla intikam aldı.

ANTALYA Kundu bölgesindeki beş yıldızlı bir otelde kat görevlisi olan E.A, aynı dönem işe başladıkları garson sevgilisi M.K.T. ile geçen yıl Eylül ayında nişanlandı. Kısa sürede terfi ederek ‘kat şefi' konumuna yükselen E.A. ile amiri pozisyonunda olduğu nişanlısının arası açılmaya başladı. Genç kız 'şef' olması nedeniyle otelin kendisine verdiği lojmana yerleşirken, M.K.T. de onunla aynı lojmana yerleşti. Otel yönetimi, mesai arkadaşlarıyla sürekli tartıştığı ve son olarak da otel yönetimi aleyhine iş mahkemesine dava açtığı için M.K.T.'nin işine son verdi. Garson genç, işten atılınca, iki arkadaşıyla tutukları eve geçti. Nişanlısı ise otelde çalışmaya devam etti.

M.K.T.'nin agresif davranışlarından sıkılan E.A., bir süre sonra cep telefonundan "Sana olan aşkım bitti" mesajı geçti. E.A., kısa bir süre sonra da aynı otelde ön büro müdürü olan C.A. ile ilişkiye başladı. 30 Nisan gecesi otelin lojmanlarına gelen M.K.T., kendisinde kalan anahtarla kapıyı açıp girdiğinde, eski nişanlısını yeni sevgilisiyle sevişirken yakaladı. Yeni sevgili C.A. pencereden atlayıp kaçarken, eski nişanlısını döven M.K.T., güvenlik görevlileri tarafından otelden atıldı.

Artık benim seks kölemsin

Aynı gece eski nişanlısını arayan genç, konuşmak istediğini söyledi. İkili, Çallı Semtinde buluştu. Terk edilmeyi içine sindiremeyen ve bir de eski nişanlısını sevgilisiyle yakalayan M.K.T., üzerindeki iki bıçakla E.A.'yı tehdit ederek 400 metre uzaklıktaki evine götürdü. Bıçakları masanın üzerine yan yana koyan M.K.T., kadının soyunmasını istedi. Evin içinde çırılçıplak kalan E.A.'yı önce döven M.K.T., ardından da tecavüz etmeye başladı. Çok sayıda fantezi deneyen saldırgan, genç kıza oral seks yaptırdı, ardından da anal yoldan ilişkiye girdi. M.K.T, bu cinsel saldırısını da cep telefonunun kamerasıyla kaydetti. Eski nişanlısına işkence yapan çılgın genç, cep telefonunun kamerasına, "Bunları kendi isteğimle yapıyorum" da dedirtti.

Dayak sahnelerini, genç kızın yalvarmalarını ve tecavüz sahnelerini kaydeden saldırgan, "Bundan sonra seks kölem olacaksın. Polise gidersen bu görüntüleri internette yayınlarım. Bu çektiğim görüntüleri tüm işyerindekiler izler. O....." diye tehdit etti. Saatler süren saldırının ardından vücudunun bir çok yerinde yara ve morluklar oluşan genç kız serbest bırakılınca polise başvurdu.

"FANTEZİ YAPTIK"

Gözaltına alınan ve çıkarıldığı mahkemede 2 Mayıs'ta tutuklanan M.K.T, "Biz nişanlımla fantezi yaptık. Zaman zaman sevişme sahnelerimizi kameraya çekmekten zevk alıyoruz. Bundan kime ne? Ayrıca kamerada nişanlım da söylüyor kendi isteğiyle yaptığını" diye kendini savundu. E.A, psikiyatri tedavisi görmeye başladı. Tutuklanan M.K.T, Antalya E Tipi Kapalı Cezaevi'ne konuldu.

KAYNAK

RuNaL

Dekan
Reaksiyon puanı
71
cok fazla ayrıntıya girilmiş haberdeee :)

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
RuNaL dedi ki:

RuNaL, onu bende fark ettim okumadan açmadım merak etme .

Forumda o kadar resim falan varken bunlar hiç kalıyor. ;)

Ama tabi ki rahatsız olunursa silinir.

RuNaL

Dekan
Reaksiyon puanı
71
emelden dedi ki:
RuNaL dedi ki:

RuNaL, onu bende fark ettim okumadan açmadım merak etme .

Forumda o kadar resim falan varken bunlar hiç kalıyor. ;)

Ama tabi ki rahatsız olunursa silinir.

yoo yanlış anladın beni ben konunun burda acılması için demedim genel konuştummm yoksa dursun forumda :)

sadece bi haber sanki şey hikayesine dönmüşşşş

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
RuNaL, sus artık. Dövücem şimdi seni. :D :p

Takıldın kaldın oraya.

Allah kimseyi kötü niyetlilerin eline düşürmesin yoksa neler oluyor baksana

Kız istemiyor diye yapılır mı bu. :(

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Dünyada böyle canlılarda var. Farkındaysanız ona insan bile demiyorum.

RuNaL

Dekan
Reaksiyon puanı
71
emelden dedi ki:

Takıldın kaldın oraya.

yapılır :D :D (&)

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
töbe töbe adam tam piskopatmış hani, garsonken kurduğu fantezileri uygulamış resmen :S

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Bana bu haberin de bir fantezi ürünü olduğunu düşündürüyor yazım tarzı.. Olay gerçekse bile, haberi yazanın da ruh sağlığı pek iyi değil.

lucifer

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Pislik herif,böyle şey olurmu ya :mad:
RuNaL dedi ki:
emelden dedi ki:

Takıldın kaldın oraya.

yapılır :D :D (&)