telefonumun şarjı dolu görünüyor ama kapaniyor

Bu konuyu okuyanlar

uğur gürkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
s.a arkadaşlar telefonum iPhone4 şarjı dolu görünüyor ama kapanıyor kendi kendine birde şarjdan çıkarınca Power tuşuna basıyorum Apple logosu geliyor geri kapanıyor

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
s.a arkadaşlar telefonum iPhone4 şarjı dolu görünüyor ama kapanıyor kendi kendine birde şarjdan çıkarınca Power tuşuna basıyorum Apple logosu geliyor geri kapanıyor
Batarya ya da anakartında sorun olabilir kapanma sebepleri hep Bunlardan oluyor genelde
--- Gönderi Güncellendi ---
Benim eskiden 4s dede aynı sorun vardı kapanıyordu sürekli kendi kendine şarjı olsa bile arkadaşım istedi ben baktırayım dedi bataryasını değiştirince hiç kapanmaz oldu hatta halla kullanıyor o telefonu

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Kardesim o telefonun miladi dolmus sen bize butceni soyle biz sana yeni bir tane onerelim o telefondan daha hayir gelmez sana

melik.bck

Asistan
Reaksiyon puanı
13
iphone 4 zaten çok eski bir telefon batarya konusunda sıkıntı çıkarması çok normal ki o zamanki batarya teknolojisi şuankine göre baya kötüydü. Gözden çıkarma vakti geldi ufaktan yeni cihazlara göz atsanız hoş olur diye düşünüyorum hocam :)