Telefon tavsiye

Bu konuyu okuyanlar

bcakirr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,
Huawei p30
Samsung s10
Mi 9t pro
Samsung a80
Huawei mate 20 pro (stok sıkıntısı var diye duydum)

bu cihazlar içinde hangisi sizce yada bu cihazlar gibi hangi marka model önerirsiniz (apple hariç) ?

ahm@

Profesör
Reaksiyon puanı
1,379
sana lazım özellikler?

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Merhabalar,
Huawei p30
Samsung s10
Mi 9t pro
Samsung a80
Huawei mate 20 pro (stok sıkıntısı var diye duydum)

bu cihazlar içinde hangisi sizce yada bu cihazlar gibi hangi marka model önerirsiniz (apple hariç) ?
kardeş çok güzel liste yapmışsın tebrik ederim hadi teker teker değerlendirelim
apple'ı salla zaten bu saatten sonra iphone almam önermem de
P30 güzel bir seçim ancak ambargo yüzünden öneremiyorum
S10 güzel bir seçim tavsiye ederim
Mİ9T Pro yerinde olsam bunu alırdım
A80 değmez alma derim
Mate 20 Pro almana gerek yok P30 ile aynı işlemciyi kullanıyorlar
öneriye gelecek olursak eğer senin için garanti önemli değilse OnePlus 7 öneririm bir OnePlus sever olarak kesinlikle öneririm Huawei tarafında amiral gemisi al derim orta segmentine dahi bulaşma
Samsung tarafında ise S10'u kesinlikle öneririm S10 ailesinde en sevdiğim üyedir
Ama yerinde olsam Mİ9T Pro alırım yoluma bakarım SD855 işlemci var boru değil hem iyi bir oyun performansı alırsın hem de 4 sene seni sıkıntısız götürür

bcakirr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cevapların ve değerlendirmen için teşekkürler ??
Bende aslında baktığında s10 ve mi 9t pro arasında kaldım mi9t proda tek sıkıntım popup kamera olması bozulurmu düşüncesi..

ahm@

Profesör
Reaksiyon puanı
1,379
Bende aslında baktığında s10 ve mi 9t pro arasında kaldım mi9t proda tek sıkıntım popup kamera olması bozulurmu düşüncesi..
bak kamera odaklıysan hiç düşünme mate 20 pro yapıştır

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
100 bin kere denendi sıkıntı yok bende zaten Mİ9T alacağım

ahm@

Profesör
Reaksiyon puanı
1,379
Çok fazla detaylı incelemedim ama şuanda mi telefonun amiral gemisi mi9t promu türkiyede satışta olan ?
xiaomi’de amiral gemisi yok sanırsam mi9 pro 5g dışında diğer firmalar amiral gemisi çıkarır onlar biraz kırpıp daha ucuza alternatif yaratırlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mate 20 Pro ile sadece basit bir gezide çektiğim fotoğraflar

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Mi9 t pro amiral gemisi model değildir şuan mi 9 pro amiral gemisi modeldir..

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
mate 20 pro ekranı çok kaliteli değil ve ses kalitesi bir s10 serisi gibi değil ben alabilirsen s10+ veya iphone 11 onlar olmazsa xr veya s10 al derim mi 9tpro ve p30 zaten arka kamerada ois bulunmayan cihazlar. Mate 20pro ise ois özelliği bir s10 ayarında olmayan bir cihaz. Oyun muhabbeti yoksa zaten xiaomi'ye girmene gerek yok.

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Ben sosyal medya forum ve en fazla pubg tarzı oyunlar oynuyorum ve fotoğraf çok çekiyorum ve beni en az 3-4 sene üzmeyecek bir tel arıyorum..
Mi9t pronun Pop up kamerası dayanıksız değil.

Mi9t pro ve s10 arasında sosyal medyada s10 biiirazcık daha avantajlı: S10, İnstagram gibi uygulamalarda kamerası optimize bir halde diye biliyorum. Forumda ise ikisi benzer deneyim sağlar

Pubg tarzı oyunlarda ise ikisinin performansı yeterli ama mi9t pro’nun işlemcisi hem genel olarak oyunlarda daha optimizeli,hem de s10’unkinden daha güçlü. Eğer oyun çok önemliyse mi9t pro daha iyi bir seçim olur

Fotoğraf konusunda çok iyi ışık bulabilirsen 48mp moddaki mi9t pro çok detaylı kareler çekebilir ama genel olarak s10 daha iyi fotoğraf çekiyor. (Karşılaştırmasını görmek istersen buraya tıklayabilirsin. Scaling kısmını 12mp yapmanı öneririm çünkü 48mp modundaki mi9t pro,diğerlerinden çok yakın gösteriyor)

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Mi9t pronun Pop up kamerası dayanıksız değil.

Mi9t pro ve s10 arasında sosyal medyada s10 biiirazcık daha avantajlı: S10, İnstagram gibi uygulamalarda kamerası optimize bir halde diye biliyorum. Forumda ise ikisi benzer deneyim sağlar

Pubg tarzı oyunlarda ise ikisinin performansı yeterli ama mi9t pro’nun işlemcisi hem genel olarak oyunlarda daha optimizeli,hem de s10’unkinden daha güçlü. Eğer oyun çok önemliyse mi9t pro daha iyi bir seçim olur

Fotoğraf konusunda çok iyi ışık bulabilirsen 48mp moddaki mi9t pro çok detaylı kareler çekebilir ama genel olarak s10 daha iyi fotoğraf çekiyor. (Karşılaştırmasını görmek istersen buraya tıklayabilirsin. Scaling kısmını 12mp yapmanı öneririm çünkü 48mp modundaki mi9t pro,diğerlerinden çok yakın gösteriyor)

Dostum ois yok ne karşılaştırması konu sahibi arkadaş oyun performansı yazmamış ama aklında hem sosyal medya hem oyun gücü varsa ben arkadaşa xr öneririm ama s10+ denen cihazda efsane bir cihaz.

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Dostum ois yok ne karşılaştırması konu sahibi arkadaş oyun performansı yazmamış ama aklında hem sosyal medya hem oyun gücü varsa ben arkadaşa xr öneririm ama s10+ denen cihazda efsane bir cihaz.
Kamerada zaten s10’un daha iyi olduğundan bahsettim. Pubg gibi oyunlar oynuyorsa performansı biraz da olsa önemsiyor gibime geldi. Ondan ne olur ne olmaz yazdım.

Evet,sosyal medya ve oyun performansında xr daha mantıklı ama konu sahibi apple cihaz istemiyor.

bcakirr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
P30 ve s10 arasında kaldım iki modeli kullananlar varsa iyi kötü deneyimlerini öğrenebilirmiyim.?

Son mesajlar