Tarife Değiştiremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Berke2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
vodafone da şuanda 28tl lik bi tarifedeyim ve tarifemi iptal etmek istiyorum, tarifesiz kalmak gibi düşünün kontorle zaten kimseyi aramıyorum böyle oluyormu olmuyorsa yine faturasız bi tarifede kaldım diyelim , telefona mobil ödeme vs için para yüklersem , tarife 20 tl ben 50 yüklersem 30tlm kalır ve tarife yenilenir mi benden izinsiz yenileniyr mu ???

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
arkadaşım yani biz vodofone müşteri merkezi değiliz ki tarifeni taahütünü bilmeden nerden bilebiliriz? buraya yazacağına önce vodofonu arasaydın ya... cevap seni tatmin etmediği zaman buraya yazarsan sorun üzerinde daha doğru konuşulur.

hani sınavlarda olur ya, soru hatalı yani; nasıl cevap verelim.

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
Aldığın tarife ne zamana kadar geçerli.Yani Hazirana kadar aldığın tarife geçerli olur büyük ihtimal.En basiti vodofone müşteri hizmetlerini ara yada bayiye git.Sor orda.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
Hattınız faturalı mı faturasız mı? Tarifesiz kalmaktan kastınız nedir? Böyle bir şey mümkün değil en olmaz standart tarife kullanırsın yani. Tarife değil o pakettir 50tl yüklersen paket 20tl ise 30tl kalır tabi, aşım yaparsan elbet kalan bakiyeden düşer her paket otomatik yenilenmez paket detaylarını bilmelisin. Faturasız hatta da mobil ödeme yapabilirsin diye biliyorum ben tt de yapıyorum.