Şu Anda İzlediğiniz, İzlemeyi Düşündüğünüz, En Son İzlediğiniz Anime

Bu konuyu okuyanlar

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Şııı beyler Saitama reis e laf yok :)
1 2bjwCLaA8TfH40OXcyLNvA.png

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Zaten olayı o adam tek atmaktan bıkmış hayatta heyecan arıyor ama o güce kuvvete saftiriğin önde gideni olması ayrı bir durum katıyor animeye.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Zaten olayı o adam tek atmaktan bıkmış hayatta heyecan arıyor ama o güce kuvvete saftiriğin önde gideni olması ayrı bir durum katıyor animeye.
2.sezon çok tırttı Saitama yok gibiydi zaten animeyi de sırf merak ettiğim için izledim 3.sezonu merak etmiyorum bile
Bu ramazan Evangelion ile Chio's School Road'u bitirecem yaz tatilinde My Hero Academia Re Zero Print Death Prison School'u bitirecem

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Bıraktım gibi birşey bu sıralar animeyi saran bir anime bulamadım tarzıma göre ha bu arada izlememiş olanlar için hatta mecha türü sevenler için robotech ve macross serisi ne bakın derim

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bıraktım gibi birşey bu sıralar animeyi saran bir anime bulamadım tarzıma göre ha bu arada izlememiş olanlar için hatta mecha türü sevenler için robotech ve macross serisi ne bakın derim
Evangelion'u aslında Asuka Langley karakteri için izlemek istiyorum mecha türü fazla sevmiyorum Allah'tan bölüm sayısı 26 eğer 100 ve üzeri olsaydı izlemezdim

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
ben 2 sezon izledim bıraktım zaten 2 sezon vardı 3.sezonu merak bile etmiyorum One-Punch Man benimde fazla hoşuma bana çok abartı geldi Neon Genesis 1995 yapımı bir anime o animeyi de sırf Asuka Langley karakteri için başlamak istiyorum ama değer mi bilmiyorum gerçi 26 bölüm var eğer bölüm sayısı 100 ve üzeri olsa başlamazdım Netflix'te görünce bir sorayım dedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hunter x Hunter'ı izledin mi ?
Evet hunter hunterı izledim yani bir karakter hariç sevmiştim?

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Evet hunter hunterı izledim yani bir karakter hariç sevmiştim?
Bende anime manyağı bir kardeşimin tavsiyesi üzerine izledim ve bitirmem 2-2.5 haftamı aldı ve açık konuşmak gerekirse beğenmedim puanım 5/10 elbette beğendiğim yanları da var
beğendiğim yanları
1- Gon ve Killua dostluğu karakterlerin gelişimi ve bence serinin en bad ass karakteri Killua ve Kurapika'dır
2- müzikler özellikle fon müzikleri ve açılış müziği olan Departure
beğenmediğim yanları
1- gereksiz uzun bir anime don lastiği gibi uzatmışlar sırf Gon babasını bulacak diye bölüm sayısını çok uzun tutmuşlar
2- kimera karınca arcı bana göre serinin en uyuz en sıkıcı izlerken en çok sinir krizi geçirdiğim arc'tır
sonuç olarak beğenmedim çoğu kişiye göre en iyi shounen animesi Hunter x Hunter ama bana göre en iyi shounen animesi Fullmetal Alchemist Brotherhood'tur
Hunter x Hunter izlediğim ilk ve son infinite yani uzun soluklu anime olacak 2.kez oturup izlemem bitirirken çok cinnet geçirdim bundan sonra bölüm sayısı uzun anime izlemeyecem

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Bende anime manyağı bir kardeşimin tavsiyesi üzerine izledim ve bitirmem 2-2.5 haftamı aldı ve açık konuşmak gerekirse beğenmedim puanım 5/10 elbette beğendiğim yanları da var
beğendiğim yanları
1- Gon ve Killua dostluğu karakterlerin gelişimi ve bence serinin en bad ass karakteri Killua ve Kurapika'dır
2- müzikler özellikle fon müzikleri ve açılış müziği olan Departure
beğenmediğim yanları
1- gereksiz uzun bir anime don lastiği gibi uzatmışlar sırf Gon babasını bulacak diye bölüm sayısını çok uzun tutmuşlar
2- kimera karınca arcı bana göre serinin en uyuz en sıkıcı izlerken en çok sinir krizi geçirdiğim arc'tır
sonuç olarak beğenmedim çoğu kişiye göre en iyi shounen animesi Hunter x Hunter ama bana göre en iyi shounen animesi Fullmetal Alchemist Brotherhood'tur
Hunter x Hunter izlediğim ilk ve son infinite yani uzun soluklu anime olacak 2.kez oturup izlemem bitirirken çok cinnet geçirdim bundan sonra bölüm sayısı uzun anime izlemeyecem
?evet hocam biz bu hunter hunter meselesini konuşmuştuk gene burda. Haklısınız kimera sinir bozucuydu:)

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
?evet hocam biz bu hunter hunter meselesini konuşmuştuk gene burda. Haklısınız kimera sinir bozucuydu:)
Hunter x Hunter'ı ne zaman konuştuk hatırlamıyorum ben 14-15 Mart'ta başladım 31 Mart'ta bitirdim

hocam çok ciddiyim bundan sonra infinite yani uzun soluklu anime izlemeyecem yani 100 ve üzeri bölüm sayısı olan animelerden bahsediyorum One Piece'i asla izlemem 900 bölüm nedir lan dalga mı geçiyorsunuz ?
25-26 yeterli bence

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
bende tatilden istifade ederek Hunter x Hunter'a başladım 101.bölümdeyim 47 bölüm kaldı bitirmeme pazartesiye kadar bitiririm sonra OnePunch Man'a başlayacam

bende zaten 2 sezonu izleyip bırakacam 3.sezonu izlemesem de olur güncel olarak Dr Stone ve Kalkanlı Kahramanı takip etsem yeter zaten çok fazla anime seven biri değilim
Burda söylemiştinz kimera arkın uzun olduğunu sıkıldığızı sevmediğinizide:)

Evet bende izlemem uzun anime ya gerek yok.:)

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

Ben sırf anime manyağı kardeşimin hatrına izledim bana o tavsiye etti bende bitirecem diye söz verdim bitirmeseydim ayıp olurdu çünkü bitirdikten sonra fikrimi merak ediyordu tabi bende burada yazdıklarımın aynısını söyledim bu yüzden bana kısa animeler önerdi okulum tatile girsin hepsini izleyecem bu ramazan evangelion ile chio'yu bitirmek istiyorum
kimera arcının Allah belasını versin hayatımda bu kadar gereksiz bir arc görmedim 76-135.bölüme kadar bir arc sürer mi lan ben olsam kurapika'nın hayalet takımını avlayıp klanının kırmızı gözlerini ele geçirmesini anlatırdım ve max 20 bölüm yapardım neyse Hunter x Hunter konuşmak istemiyorum artık hatırladıkça sinirleniyorum
edit: Leorio'nun Gon'un babasına yumruk attığı sahnede ben gülmekten koptum ya ama Gin de hak etmişti :D

yazın my hero academia'ya başlayacam tavsiye eder misiniz ?
anime manyağı kardeşim önerdi hatta ilk animesiymiş sizce izlemeye değer mi ?

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Ben sırf anime manyağı kardeşimin hatrına izledim bana o tavsiye etti bende bitirecem diye söz verdim bitirmeseydim ayıp olurdu çünkü bitirdikten sonra fikrimi merak ediyordu tabi bende burada yazdıklarımın aynısını söyledim bu yüzden bana kısa animeler önerdi okulum tatile girsin hepsini izleyecem bu ramazan evangelion ile chio'yu bitirmek istiyorum
kimera arcının Allah belasını versin hayatımda bu kadar gereksiz bir arc görmedim 76-135.bölüme kadar bir arc sürer mi lan ben olsam kurapika'nın hayalet takımını avlayıp klanının kırmızı gözlerini ele geçirmesini anlatırdım ve max 20 bölüm yapardım neyse Hunter x Hunter konuşmak istemiyorum artık hatırladıkça sinirleniyorum
edit: Leorio'nun Gon'un babasına yumruk attığı sahnede ben gülmekten koptum ya ama Gin de hak etmişti :D

yazın my hero academia'ya başlayacam tavsiye eder misiniz ?
anime manyağı kardeşim önerdi hatta ilk animesiymiş sizce izlemeye değer mi ?
? kısaları izlemekte fayda var :)
Kardeşiniz kaç yaşında? My Hero academianın ilk bölümüne bakmıştım ve gene absürt shounen komedi tarzı gibi geldi devam etmedim ama muhtemeln o tarz çok anime izlediğim için yani dövüş animesi diyeyim hoşuma gitmedi siz yeni başladığınız için sevebilirsiniz. Ben o tarz komediden pek hoşlanmıyorum sanırım.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Kardeşiniz kaç yaşında? My Hero academianın ilk bölümüne bakmıştım ve gene absürt shounen komedi tarzı gibi geldi devam etmedim ama muhtemeln o tarz çok anime izlediğim için yani dövüş animesi diyeyim hoşuma gitmedi siz yeni başladığınız için sevebilirsiniz. Ben o tarz komediden pek hoşlanmıyorum sanırım.
Kardeşim derken öz kardeşim değil ama öz kardeşim kadar sevdiğim biridir beni animeye başlatan kişi de odur kendisi 18-19 yaşlarında Fullmetal Alchemist ve Death Note hariç izlediğim animelerin çoğunu bana o önerdi hatta ben Dr Stone'dan başladım Dr Stone benim ilk animemdir

ben geçen hafta One-Punch Man'i bitirdim ama çok beğendiğimi söyleyemem 3.sezonu gram merak etmiyorum
Bu arada Death Note'u 2 kere bitirdim yine de beğenmedim 2.kez izlememin nedeni ise 25.bölümden sonrasını anlamadığım içindi sakin bir kafa ile baştan başladım ve bana hitap etmediğini anladım

Toprak Kokusu

Profesör
Reaksiyon puanı
6,063
yok be ne yönetmesi ben sadece alıntı yapıldığı zaman mesaj atıyorum :p
bir gün evinde internet olur tek derdin bu olsun
Arkadasimin (epsilon06) en çok konuştuğu konu bu sanırım ondan dikkatimi çekti. Dert değil o kadar. Altyapı yok sinir oldum.

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Kardeşim derken öz kardeşim değil ama öz kardeşim kadar sevdiğim biridir beni animeye başlatan kişi de odur kendisi 18-19 yaşlarında Fullmetal Alchemist ve Death Note hariç izlediğim animelerin çoğunu bana o önerdi hatta ben Dr Stone'dan başladım Dr Stone benim ilk animemdir

ben geçen hafta One-Punch Man'i bitirdim ama çok beğendiğimi söyleyemem 3.sezonu gram merak etmiyorum
Bu arada Death Note'u 2 kere bitirdim yine de beğenmedim 2.kez izlememin nedeni ise 25.bölümden sonrasını anlamadığım içindi sakin bir kafa ile baştan başladım ve bana hitap etmediğini anladım
Anladım yaşı daha küçükse my hero academia gibi animeleri sevmesi normal diycektim:) Death note u ben izlemedim mangasını okumuştum biraz ama izlemeyide düşünmüyorum.
Bu konuyu @epsilon06 ve @Webhead yönetiyor ?
Evimde internet olsa ne olurdu yani??
Evet biraz öyle oluyor en çok mesaj attığım konu bu sizde wifi yok mu? Alt yapı demişsin ondan mı kaynaklı buraya mobilden mi giriyosun?

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
Şuanda one piece izliyorum. En son yine bunu izledim ama araya girdi.:smilingimp:
Shingeki, Bleach, One Punch yeni bölümler gelirse izlemeyi düşünüyorum, birde Muugen no jouunin gibi birşey vardı.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Şuanda one piece izliyorum. En son yine bunu izledim ama araya girdi.:smilingimp:
Shingeki, Bleach, One Punch yeni bölümler gelirse izlemeyi düşünüyorum, birde Muugen no jouunin gibi birşey vardı.
One Piece'i asla izlemem 900 bölüm nedir lan ?
ben infinite yani uzun soluklu anime sevmiyorum ben 12-24 bölümlük kısa animeleri izlemeyi seviyorum örneğin FMAB 64 bölüm o bile bana fazlası ile yetiyor

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,626
Attack on Titan izledim en son ama bitirmedim

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Yaa kötü olmuş düzelir İnşallah :/
reis Evangelion'a başladım şuanda 5.bölümdeyim bitirmeme 21 bölüm kaldı sonra Chio's School Road'a başlayacam o da zaten 12 bölüm yazın My Hero Academia'ya başlayacam bakalım bu anime ne kadar güzel ?
Prison School Print Death ve Re-Zero zaten çerezlik bu üçünü hızlı bitiririm ama My Hero Academia en az 1 ayımı alacak gibi görünüyor

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
reis Evangelion'a başladım şuanda 5.bölümdeyim bitirmeme 21 bölüm kaldı sonra Chio's School Road'a başlayacam o da zaten 12 bölüm yazın My Hero Academia'ya başlayacam bakalım bu anime ne kadar güzel ?
Prison School Print Death ve Re-Zero zaten çerezlik bu üçünü hızlı bitiririm ama My Hero Academia en az 1 ayımı alacak gibi görünüyor
Bende Somali to mori no kamisama diye bir animeye başladım 13 bölüm az kaldı biter heralde. my hero academia 3 sezon sanırm ama bir şey değil ya bitirirsinz

Ve bitti sabah karşı:) Güzel seriydi gözlerim dolu izledim ponçik seri arayanlara önerilir.
Somali to Mori No Kamisama
images (16).jpeg

Somalii chan için bile izlenir ya tatlı şey.İnsanoğlunun zalimliğini de gösteren güzel bir seri.

Son düzenleme:

Taha K.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,001
İzlediğim animeler pikachu, yugioh , bakugan , tusupasa , death note'ydi sanırım fazla anime sevmem ve izlemem önceleri iyidi.

SiberOptik

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
358
Animeyle aram pek iyi degildir en iyi anime kaptan tusubasa ozora efsane çizgi filmdir.

hmznrdhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
En iyi Anime Tavsiyeleri

Başlıktan da anlaşıldığı gibi Şu Anda İzlediğiniz, İzlemeyi Düşündüğünüz, En Son İzlediğiniz Anime yi yada eni anime filmini buraya yazabilirsiniz. Siftah Benden :cool:

81357.jpg
cartel_Black_Rock_Shooter_by_XmiharuX.jpg

Black Rock Shooter 8/10 Verdim.
.
Anime derken aklıma kötü kötü pis kaka şeylerin gelmesi ??‍♂️??‍♂️

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bende Somali to mori no kamisama diye bir animeye başladım 13 bölüm az kaldı biter heralde. my hero academia 3 sezon sanırm ama bir şey değil ya bitirirsinz

Ve bitti sabah karşı:) Güzel seriydi gözlerim dolu izledim ponçik seri arayanlara önerilir.
Somali to Mori No Kamisama
Ekli dosyayı görüntüle 96765
Somalii chan için bile izlenir ya tatlı şey.İnsanoğlunun zalimliğini de gösteren güzel bir seri.
4 sezonmuş 5.sezon onayı da almış BNHA ne zaman final verecek bilginiz var mı ?