Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Hayır benim anlamadığım siz böyle adamlara atıp tutuyorsunuz ama adamlarda biz multi hesap değiliz gibi hiçbir açıklama yapmıyor

Ben artık kaale almıyorum. Varsa öyle bir durum yöneticiler gereğini yapar herhalde. Seçim mevzusunda sesleri kesildi, çamura yatıyorlar. 16 yıldır alışıklar nasıl olsa

Reaksiyon puanı
602
Ben artık kaale almıyorum. Varsa öyle bir durum yöneticiler gereğini yapar herhalde. Seçim mevzusunda sesleri kesildi, çamura yatıyorlar. 16 yıldır alışıklar nasıl olsa
Maprivili ile siz en çok siyasette konuşan kişisiniz ayrıca maprivili sizin bazı mesajlarınızı beğeniyor. Ayrıca sizi maprivili'nin konuşmalarına benzetiyorum. İşte bizde yetkililere söyledik fakat yetkililer anlamadı ve bende anlamadım biraz. Fakat bazı şeyler kanıt gösteriyor ben buldum bazılarını.

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Maprivili ile siz en çok siyasette konuşan kişisiniz ayrıca maprivili sizin bazı mesajlarınızı beğeniyor. Ayrıca sizi maprivili'nin konuşmalarına benzetiyorum. İşte bizde yetkililere söyledik fakat yetkililer anlamadı ve bende anlamadım biraz. Fakat bazı şeyler kanıt gösteriyor ben buldum bazılarını.

Aynı görüşü savunan iki kişinin birbirlerinin mesajlarını beğenmesi, alıntı yapması kadar doğal ne var ki? Dedektifçilik oynamaya gerek yok. Yönetici arkadaşlardan biri benimle irtibata geçti. Durumu izah ettim. Hepsi bu.

Adamların söyleyecek sözü bitti, takke düştü kel göründü. Şimdi topu taca atıyorlar o yüzden multi hesap mevzusunu ve kendilerini kaale almıyorum.

Esasında bu zihniyet, Eski Türkiye'nin bir özetidir. Hep ben konuşayım,benim dediğim olsun. Başkası konuşursa tüü kaka. Yaşama hakkı tanımazlar. Bu azgın azınlığın bağırıp çağırma sebebi de esasında bu

Reaksiyon puanı
602
Aynı görüşü savunan iki kişinin birbirlerinin mesajlarını beğenmesi, alıntı yapması kadar doğal ne var ki? Dedektifçilik oynamaya gerek yok. Yönetici arkadaşlardan biri benimle irtibata geçti. Durumu izah ettim. Hepsi bu.

Adamların söyleyecek sözü bitti, takke düştü kel göründü. Şimdi topu taca atıyorlar o yüzden multi hesap mevzusunu ve kendilerini kaale almıyorum.

Esasında bu zihniyet, Eski Türkiye'nin bir özetidir. Hep ben konuşayım,benim dediğim olsun. Başkası konuşursa tüü kaka. Yaşama hakkı tanımazlar. Bu azgın azınlığın bağırıp çağırma sebebi de esasında bu
Bilmem ama insanlar sizin mesajlarının garip ve saçmalık olduğunu düşünüyor. Sanırım siz kavga istiyorsunuz diye düşünmekteyim.

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Bilmem ama insanlar sizin mesajlarının garip ve saçmalık olduğunu düşünüyor. Sanırım siz kavga istiyorsunuz diye düşünmekteyim.

Mesele de bu zaten. Hep ben konuşayım, benim dediğim olsun. Başkasının ne dediği ne düşündüğü önemli değil.

Yazılanlar subjektif, ona göre saçma bana göre mantıklı ya da tam tersi

Kor içinde yatsın, bir Türkan Saylan vardı. Biz asılız, bu ülkede bizim istemediğimiz bir şeyin olması mümkün değil demişti. Kafa bu işte. Buraların sahibi benim, sen kimsin

Chp'li Ankara eski valisi ne demiş?

"ulan öküz anadolulu; sizin milliyetçilikle, komünizm ile ne işiniz var? milliyetçilik lazımsa bunu biz yaparız. komünizm gerekirse onu da biz getiririz. sizin iki vazifeniz var: birincisi çiftçilik yapıp mahsul yetiştirmek. ikincisi askere çağırdığımızda askere gelmek"

Halkçı olduğunu iddia edenlerin halka bakışı budur

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,319
Arkadaşlar bireysel konuşmalarınızı lütfen özel mesajlarınıza taşıyın. Lütfen rica ediyorum.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Kimse kimseyi unutmuyor ama asla karşı tarafın istediği biçimde hatırlamıyor.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Hayat uzak çekimde komedi, yakın pIanda trajedidir.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Komik olmuş. :)

Dinden de soğuttular sonunda.
Ne demek istediğini ve sitemini anlayabiliyorum ama din her hangi bir zümrenin veya partinin tekelinde değildir.
İslamiyet asırlardır bu topraklarda var ve var olacaktır.
Oy hesabı derdinde olanlar, dini bir ideoloji haline getirerek aslında kendi ayaklarına sıkıyorlar, farkında değiller.

(dip not: şu an bu mesajların yer aldığı başlık, siyasetin yer aldığı, konuşulduğu Erken Seçim 2018 başlığı altında yer almıyor, farkındayım ancak devam ededuran bir muhabbetin parçası oluyorum "Söyle Rahatla" ile, affola.)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Aynen bataklık psilik bir şey ilgilendikçe daha çok çekiyor kendine bağımlılık gibi hatta bak yine aklıma geldi ben ban isteyecem.Beyler görüşürüz.Ya da seçimi mi beklesem bilemedim
Seçimi bekle boşver banı :D

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Neyseki yarında burdayım konular yorumlar bende. .D

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Bende mi siyasete başlasam acaba. :D
Bu işe forumdan başlarsan, vay SDN yetkililerinin haline

şakasına söylüyorum tabi ki., siyaset genel manada muhabbet ortamını baltalıyor, özellikle aşırı uçlar karşı karşıya geldiğinde, boş ver. :)

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Sorun siyasette değil, insanlarda. Bak açmış hesapları, ne düzgün cevap verebiliyor ne düşünebiliyor. Konuyla alakasız mesajlar yazıyor, yazılan mesajlardan bir cümle alıp ona bile saçma sapan cevap veriyor; kapasitesi bu kadar. Diğer hesaplarıyla da mesajlarını beğenip kendini böyle gazlıyor. Bu nasıl bir acizliktir?

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Tamam itiraf ediyorum, beni çok pis yakaladınız. Sizden korkulur. 3473828492 tane fake hesapla seçimi manipüle etmek için görevlendirildim. Yemek+full akbil+200 tl ücretle yapıyorum bu işi. Pişmanım

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308

Ekli dosyalar

• images.jpeg
    images.jpeg
    34.5 KB · Görüntüleme: 414
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...