Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 7)

epsilon06

Doçent
Açılan konulara bakıyorsun başımıza gelenlere bakıyorsun... El insaf diyor susuyorsun.

9 yaşında olan 99 depreminden tam 21 yıl sonra ilk defa Mardin'de bu kadar sallandık o zaman da uykudaydım şimdi de hiç özlememişim..

Hopeツ︎

YD.ASTSB.
Onursal Üye
1 Şubat'ta birliğime teslim olarak vatani görevimi yerine getireceğim inşAllah. 12 Ay boyunca veya daha fazla, buralarda olamayacağım. Forum sizlere, Siz de Allah'a emanetsiniz.

1 Şubat'ta birliğime teslim olarak vatani görevimi yerine getireceğim inşAllah. 12 Ay boyunca veya daha fazla, buralarda olamayacağım. Forum sizlere, Siz de Allah'a emanetsiniz.
Hayırlı teskereler kazasız belasız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

9 yaşında olan 99 depreminden tam 21 yıl sonra ilk defa Mardin'de bu kadar sallandık o zaman da uykudaydım şimdi de hiç özlememişim..
Onu İzmirde hissettiğini söyleyenler var ama ben duymadim uyuyordum.

Son düzenleme:

Sansar667

Profesör
1000tl ye(+evde kullanmadığım s3verecem) temiz 2.ci el note 5 mi yoksa 1.200 civarına 0 meizu vb. bir telefon almak mı? Düşünceleriniz nelerdir?

warkortali

Profesör
Onursal Üye
Benim dediklerimden sadece bunları anladıysanız, o sizin anlayacağınız dil olmuş. Sizin diliniz farklı, benim anlayışım farklı. 🤔
Anlayış ve dil konusunda görünen sıkıntılı durum içimdeki birikmişlerden kaynaklanmış olabilir. Özet olarak; SDN bende bir yara açmıştır.

Son düzenleme:
stat counter