Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 2, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Yeşil Okçu

Profesör
mesela ben de 75 kullanıyordum bir aralar kasma hissi vardı ama 60 yapınca düzeldi de 50-60 fps kasma hissi vermesi imkanlı bir şey değil sorun ya disk kullanımı ya da darboğaz ile alakalı göz ile alakası yok sorun psikolojik olabilirdi ama internette kasıyormuş gibi hissetmediğini söyledi yani video vs.
Ben de 75 kullanıyorum . Oynadığım oyunda 70'e düştüğünde bile kasma hissi oluşuyor aynı şeyden bahsettiğimizden emin misin? Aynı oynadığım oyunu arkadaşıma gittğimdd oynayamıyorum çünkü monitörü 60 hz berbat derecede kasıyor gibi gözüküyor. Kendisine sorduğumda ise bir sıkıntı olmadığını söylüyor çünkü o 60hzden fazla oynamadı. Darboğaz ile ilgili bir sorun olabilir diyorsun konuya yazdığım "Grafikleri yükselt " mesajımın altına darboğaz yok yazıyorsun. Sen iyi misin? Sende ciddi anksiyete sorunları olduğunu düşünüyorum. Ya da yaşın çok küçük dalga geçiyorsun bizimle.

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
Ben de 75 kullanıyorum . Oynadığım oyunda 70'e düştüğünde bile kasma hissi oluşuyor aynı şeyden bahsettiğimizden emin misin? Aynı oynadığım oyunu arkadaşıma gittğimdd oynayamıyorum çünkü monitörü 60 hz berbat derecede kasıyor gibi gözüküyor. Kendisine sorduğumda ise bir sıkıntı olmadığını söylüyor çünkü o 60hzden fazla oynamadı. Darboğaz ile ilgili bir sorun olabilir diyorsun konuya yazdığım "Grafikleri yükselt " mesajımın altına darboğaz yok yazıyorsun. Sen iyi misin? Sende ciddi anksiyete sorunları olduğunu düşünüyorum. Ya da yaşın çok küçük dalga geçiyorsun bizimle.
darboğaz ile alakalı olabilir dedim aslında ama pc kullanıcısı ben olmadığım için bilemem zaten bunun öyle bir sorun OLABİLECEĞİNİ kastediyorum disk %100 filan da olabilir ama ekran yenilenme şeyinden değil çünkü başka bir videoda filan öyle bir şey olamdığını söyledi ve videolar da 30-60 fps'dir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

zaten konu sahibi de konu açıp kaçmış hiçbir soruya cevap vermedi xD

Yeşil Okçu

Profesör
en yükseğe alma darboğaz filan yok
Bu mesajın aslında darboğaz olabilir mi demek? Seni çok iyi anlıyorum... Daha fazla tartışıp burayı kirletmeyelim çünkü buraya kafa dinlemek için gelenler var. Emin ol senin donanım bölümünden uzaklaştırılman kimsenin umrunda değil bi kaç kişi dışında. Kendi hatasını , bilmediğini kabul etmeyen bir bireyi de dikkate almayan herkese teşekkürler zira ben aynısını yapamadım...

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
Bu mesajın aslında darboğaz olabilir mi demek? Seni çok iyi anlıyorum... Daha fazla tartışıp burayı kirletmeyelim çünkü buraya kafa dinlemek için gelenler var. Emin ol senin donanım bölümünden uzaklaştırılman kimsenin umrunda değil bi kaç kişi dışında. Kendi hatasını , bilmediğini kabul etmeyen bir bireyi de dikkate almayan herkese teşekkürler zira ben aynısını yapamadım...
söyle rahatla adlı konuda yazdığım şeyden bahsediyorum.

Çelişmediğinizi düşünüyorsanız sizinle konuşarak hiç zaman kaybetmeyeyim.

Şuraya sizle çeliştiğini idda eden yada sizin görüşlerinize katılmayan, en az 4 kişi etiketleyebilirim.

Burada üyeler yanılan yada yanlış bilgi veren insanları moderatörlere şikayet etmez ancak sen yanlış bilgi vermenin yanı sıra birde insanların doğrularını her yerde her profilde eleştiriyorsun. Hatta bu konuda çapını o kadar arttırdın ki artık forumdaki hatalarda sana yetmez oldu(!) malum foruma dadandın. İnsanların orada verdikleri önerileri bu forumda söyle rahatla konusu altında eleştirir oldun. Tamam vazgeçtim birkaç ay oturup düşünmeni istemiyorum senden. Sadece bir dahaki atacağın mesaja kadar düşün.
Uğraşın durun böyle. Ben şu şu yanlış bilgi veriyor dediğimde millete karışamayız deyip geçiştiriyorlardı. Az da donanımcılar uğraşssın

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı
Uğraşın durun böyle. Ben şu şu yanlış bilgi veriyor dediğimde millete karışamayız deyip geçiştiriyorlardı. Az da donanımcılar uğraşssın

Murat, vektörden sadece bir kişi şikayetçi olsa inan bu ceza verilmezdi. İnan forumda anket düzenlesek vektörden şikayetçimisiniz diye forumun yarısı şikayetçiyim der.

Bu arada bence yeniden mod adaylığı için başvurabilirsin.

Sen değilsin.

Murat, vektörden sadece bir kişi şikayetçi olsa inan bu ceza verilmezdi. İnan forumda anket düzenlesek vektörden şikayetçimisiniz diye forumun yarısı şikayetçiyim der.

Bu arada bence yeniden mod adaylığı için başvurabilirsin.
Kalsın. Red yerim tekrar. Uğraşamam

GIMP indirdim bakalım öğrenebilecek miyim.

Son düzenleme:

Türkçesever

Profesör
Niye ki çok az mı biliniyor yoksa çok mu basit? Fotoğraf düzenleme uygulaması vardı. Crackli uygulamalardan olabildğince kaçıyorum o yüzden en ünlüsü buydu.
Ben de küçük işlerimde kullanıyorum ancak sanırım önemli işlerde genel olarak Adobe'nin geliştirdiği yazılımlar kullanılıyor. GIMP bence özgür yazılım olması nedeniyle önemli.

Ben de küçük işlerimde kullanıyorum ancak sanırım önemli işlerde genel olarak Adobe'nin geliştirdiği yazılımlar kullanılıyor. GIMP bence özgür yazılım olması nedeniyle önemli.
Adobe çok pahalı. Tamam iyi ama pahalı.
Ayrıca alternatifi ciddi manada olmayan tek program Photoshop. Premiere yerine Davinci Resolve'yi tek geçerim mesela çok aşırı profesyonel program üstelik bedava. Baya üst seviye özellikleri isteyen para verir alır. Ücretsiz sürümü de aşır ıdetaylı Watermak da yok.

Türkçesever

Profesör
Adobe çok pahalı. Tamam iyi ama pahalı.
Ayrıca alternatifi ciddi manada olmayan tek program Photoshop. Premiere yerine Davinci Resolve'yi tek geçerim mesela çok aşırı profesyonel program üstelik bedava. Baya üst seviye özellikleri isteyen para verir alır. Ücretsiz sürümü de aşır ıdetaylı
Adobe Photoshop'u önermek veya övmek için söylemedim. Genel olarak gördüğümü söylüyorum. Umarım GIMP'tan memnun kalırsınız.

Administraktör

Yönetici
Mod. Adayı
Bu sefer yazdığım konum yorum gelmediği için çöpe gitmeyecek çünkü forumda resim olarak paylaştım. Artık konularımı okumaya bile üşenen ahaliye gösterdikleri ilgi kadar emek harcayacağım.

Bu sefer yazdığım konum yorum gelmediği için çöpe gitmeyecek çünkü forumda resim olarak paylaştım. Artık konularımı okumaya bile üşenen ahaliye gösterdikleri ilgi kadar emek harcayacağım.

Google indexlenince ne oluyor?

Bak lami cimiye gerek yok.
Boşa uğraşıyorsun. Bura da adam mı varda taaa gidip de andorid rom portlamayı okuyacak. Hiç lafı dolandıramaya gerek yok. Dümdüz söylüyorum. Boşuna kendini yorma.
Git DH'ye yaz.

Traktör abimizden bağımsız yazıyorum.

Birini uyandırmak için acımasız olacaksın kimseyi boş hayallerde yüzdürmeye gerek yok. Sen iyisin sen süpersin sen harikasın ile olmaz bu işler. Kafasına kafasına vuracaksın ki işini sağlama alsın.

Son düzenleme:

Administraktör

Yönetici
Mod. Adayı
Google indexlenince ne oluyor?

Bak lami cimiye gerek yok.
Boşa uğraşıyorsun. Bura da adam mı varda taaa gidip de andorid rom portlamayı okuyacak. Hiç lafı dolandıramaya gerek yok. Dümdüz söylüyorum. Boşuna kendini yorma.
Git DH'ye yaz.
İnsanlar forumda araştırsın bir şeyler yapmaya çalışsın diye çok uğraştım ancak kendini teknoloji hastası olarak isimlendiren telefon önermekten yada bilgisayar toplamaktan başka bir şey yapamayanlara hatta onu bile düzgün yapamayanlarla geçti vaktimiz.

Bazenleri keşke bu konular yerine acunun hangi eşinden kaç çocuğu olduğunu falan yazsaydım daha çok insan okurdu diyorum kendi içimden.

Bu arada turuncu temalı foruma üyeliğim 2012 ye dayanıyor ancak son mesajlar bölümü olmayan bir forumda nasıl takılır insan bilemiyorum.

İnsanlar forumda araştırsın bir şeyler yapmaya çalışsın diye çok uğraştım ancak kendini teknoloji hastası olarak isimlendiren telefon önermekten yada bilgisayar toplamaktan başka bir şey yapamayanlara hatta onu bile düzgün yapamayanlarla geçti vaktimiz.

Bazenleri keşke bu konular yerine acunun hangi eşinden kaç çocuğu olduğunu falan yazsaydım daha çok insan okurdu diyorum kendi içimden.

Bu arada turuncu temalı foruma üyeliğim 2012 ye dayanıyor ancak son mesajlar bölümü olmayan bir forumda nasıl takılır insan bilemiyorum.
Bu işler böyle bak dalgana.

stat counter