Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 6)

kmurat

Dekan
Biraz daha beklemeli. telefon fiyatları düşüyor. A101 deki J4 geçen ay 999,- tl'di. 100 tl düşmüş.

Usain

SDN Okuru

BlackTSix

Asistan
Basic.
Hahaaha, önerin için çok teşekkür ederim. Ama işime yaramıyor. B'de R-K veya RSY yazılmıyor malesef. ( Önce manuel scrit hazırlamak lazım, çoook çook çoook ayrı bir amelelik bence ) :rolleyes:

kmurat

Dekan
Hahaaha, önerin için çok teşekkür ederim. Ama işime yaramıyor. B'de R-K veya RSY yazılmıyor malesef. ( Önce manuel scrit hazırlamak lazım, çoook çook çoook ayrı bir amelelik bence ) :rolleyes:
Rust çok rağbet gören ve gelişmekte olan yeni bir dil. Derlemek için bir kurulu C/C++ derleyicisinin varlığına gerek duyuyor. Ve varsayılan olarak kullanıcı dizinine kuruluyor. Bana fazla teferuatlı göründü. Uğraşmak istiyorsan ve İlgini çekiyosa araştır.

C++ için gerçek alternatif Delphi veya Free Pascal olur. Ama bence aynı tadı verir.

Son düzenleme:

kmurat

Dekan
Bir de Swift var. Mac ve Linux'ta çalışır. Vitualbox ta Ubuntu veya Mint kurup, deneyebilirsin. Arkasında daha güçlü bir destek var (Apple)

Bu ara sinirlerime hakim olmakta zorluk çekiyorum işyeri hastane izin için vermiyor tavsiye edeceğiniz sinir yatıştıran kısacası beni leylaya çevirecek yan etkisi az ilaç var mıdır bildiğiniz ?

stat counter