Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 6)

neet

Guru
Onursal Üye
Mad Max: Fury Road izleyen arkadaşlar hep övgü ile bahsetmiş.
sırf bu yüzden izlemedim.
3D için beklemeye değer mi bu film arkadaşlar? Yazık etmeyeyim filme. :)
Çünkü 3D düştüğünde oturup ikinci kez izleyen bir insan değilim bir filmi.

MrSmoke

Dekan
Gönlümün efendisi hoş gelmiş sefa getirmiş daha yazılım güncelleyenin... ArdaBrkee 2-3 gün beklesem mi?

goodolddays

Адыгэ
Ders kaydı savaşları başlasın :p :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu kadar sorunsuz ders kaydı mı olurmuş ya :D 9:00'da sistem açıldı ve direk girip istediğim dersi alabildim :D

goodolddays

Адыгэ
Hahahah :D Ben işimi hallettikten sonra sistem çöktü, şu anda erişilemiyo :D demiştim bi pislik var diye :D

Jiraiya06

Rektör
Onursal Üye
bt38 cok erken degil mi benim bildiğim Eylül döneminde yapılıyor

Pilot Kalem

Asistan
Şu HP'nin mantığını anlamıyorum. Sıfır makinenin yanında niye sürücü dvd'si göndermezsin ki?

eSa

everything is possible..
Yasaklı
Şu HP'nin mantığını anlamıyorum. Sıfır makinenin yanında niye sürücü dvd'si göndermezsin ki?
Yazıcı mı?

Eğer öyle ise, artık flash bellek mantığı ile yazıcıların içine yüklüyorlar. Bilgisayar bağlayınca yazıcıdan otomatik kurulum yapıyor.

Pc için ise, artık kurtarma partitionları olduğu için medya zaten hiçbirinde yok.

Yazıcı mı?

Eğer öyle ise, artık flash bellek mantığı ile yazıcıların içine yüklüyorlar. Bilgisayar bağlayınca yazıcıdan otomatik kurulum yapıyor.

Pc için ise, artık kurtarma partitionları olduğu için medya zaten hiçbirinde yok.
seneler önce bill uncle windows satışlarını artırın demiş ceoların anladığı windows'u kurup recovery yapı satıp böylece kullanıcı hdd'yi silerse yeni windows almak zorunda kalır diye...

Fön makinesi iyonlu mu ? Iyon özelliğini açınca bazen yapıyor .
iyon mu? nasıl yapıyor? yüksek gerilim hatlarıda iyonlaşma yapıyor yer altına almak da çözüm değilmiş las vegas'da artık her elektrik hattını yer altına döşüyormuşlar aşırı izolasyonlu bunlar saçkurutma makinasına iyonlaştırıcı koyuyor?

stat counter