Soru Sor - Cevapla Para Kazan (Ahmetesor Detaylı Anlatım)

Bu konuyu okuyanlar

MCSSOCİAL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
41
Bu videomda soru sorup cevaplayarak aynı zamanda platformda takılıp çeşitli etkileşimlere geçerek hem eğlenip hem de para kazanabileceğiniz ahmetesor.com'u tanıttım.

Siteyi açıldığından beri takip ediyordum ve sonunda video çekmem gerektiğini düşünerek siteyi sizlere tanıttım.

Son düzenleyen moderatör:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,319
Bizim bir arkadaşımız var adı Ahmet aramızda sürekli senelerdir şakalaşırız, az çok teknolojiden anlar. Sürekli bir şey sorunca bir birimize "Ahmet'e Sor" deriz. Böyle bir geleneksel olduğu için arkadaşa zamanında demiştik. açsana bir site kendine ahmetesor.org vs gibi filan adamlar açmışlar.. Geç kaldık..

MCSSOCİAL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
41
Güzel kardeşim ama az kazandırıyor.
Evet başlangıçta az kazandırıyor, ama popüler olacak sorular sorarak veya cevaplar vererek veya çok aktif olup leveli yükselterek fena sayılmayacak kazançlar elde edilme şansı olduğunu düşünüyorum. Bunun yanında sosyal medya platformu olarak da kullanılabilir bununla birlikte 3 5 birşey kazanmak mutlu edecektir.

Bizim bir arkadaşımız var adı Ahmet aramızda sürekli senelerdir şakalaşırız, az çok teknolojiden anlar. Sürekli bir şey sorunca bir birimize "Ahmet'e Sor" deriz. Böyle bir geleneksel olduğu için arkadaşa zamanında demiştik. açsana bir site kendine ahmetesor.org vs gibi filan adamlar açmışlar.. Geç kaldık..
Ah bee.. harekete geçmek gerekiyor

Son mesajlar