Son Zamanların Unutulan Gözde Antivirüsü Tavsiye!

Bu konuyu okuyanlar

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
AVG Internet Security 2012

idKG0TCTR27sW.jpg

Bitdefender 'in firewall ında yakaladığım bir açık yüzünden ve Norton 'nun lisans sorunundan dolayı yeni versiyonu salı günü piyasaya sürülen AVG yi deneyeyim dedim. Eski AVG ile hiç bir alakası yok arayüzü güzelleştirmişler. Bilgisayarı kasma konusunda Bitdefender ve Kasperden çok ileriye taşımış kendini. Norton gibi hızlı diyebilirim. Virüs yakalama oranı Mart-Nisan ayları bağımsız testlerinde de üst sıralarda. Antivirüs konusunda biraz araştırmacı olduğum için bana hak vereceksiniz. Deneyin derim.

Web – http://www.avg.com

Boyut: 146 MB

AVG Internet Security 2012 32-bit Trial

AVG Internet Security 64-bit Trial

AVG Anti-Virus Free 2012 32-bit

AVG Anti-Virus Free 2012 64-bit

AVG Anti-Virus Professional 2012 32-bit Trial

AVG Anti-Virus Professional 2012 64-bit Trial

AVG Anti-Virus Professional 2012 Paid Version 32-bit

AVG Anti-Virus Professional 2012 Paid Version 64-bit

Yazar: @S4B0T4J

ssslytherin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
forumda bi'çok konu mevcut biliyorum ama AVG Free sürümünü önerirsin AVAST Free sürüm mü? Ona göre kuracağım, BitDefender gerçekten kötü :(

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
forumda bi'çok konu mevcut biliyorum ama AVG Free sürümünü önerirsin AVAST Free sürüm mü? Ona göre kuracağım, BitDefender gerçekten kötü :(

Bitdefenderin bir açığını yakaladım basit birşey. Bunu görünce bi antivirüs bunu yapamıyorsa o gelen virüsleri nasıl engellicektir dedim ve kaldırdım bende soğudum. 2013 sürümünü görücez. O testlerde Bitdefenderi 1 numara gösteren şirketlerede inanmıyorum artık.

Soruna gelince AVG Free Avast Free den daha çok güvenlik sağlar. Fakat ikiside free dalında güzel programlar. Yalnız Bir Kaspersky, Norton, G-Data olamazlar. Free sürüm oldukları için içerisinde bir güvenlik duvarı yok. ve birtakım modülleri barındırmıyor.

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
AVG Internet Security 'sini isteyenler özelden yazsın free kullanmasın.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Gözde olan şey unutulmaz, paylaşım için sağolun.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
windows 8 ile bu sorun ortadan kalkacak inş şuan ki RP sürümündeki Windows Defender, Microsoft Security Essential içeriyor :)

poyrazl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
mecburen 15 i bekliycem. ayrıca teşekkürler...

asar81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilindiği gibi laptop alınca artık orjinal windows Cd si verilmiyor, bunun yerine recovery var. Recovery nin bulunduğu bölüme virüs bulaşma şansı varmı? Ben oraya müdahele edebilir miyim? Yardım ederseniz sevinirim