Sjcam mi Go Pro mu ?

Bu konuyu okuyanlar

efeymz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bütçem 2000 lira civarı. Sjcam markası Go Pro'ya göre daha uygun ve SJ9 Strike modelini almayı düşünüyorum. Fakat almalı mıyım daha iyi alternatifler var mıdır ? Dediğim fiyata Go Pro hangi modelini alabilirim ? Şimdiden teşekkür ediyorum.

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
SJcam deneyimimi ihracat şampiyonu bir firmanın reklam müdürünün tavsiyesi ile yaşadım.
Kamera koruyucusu ile birlikte sabit powerbank ile beslemek suretiyle kullanıldı. Sonuç ? Bataryalar çalışmıyor, yedekli aldığım halde diğeri de aynı.

Garantiye resmi firmasına yolladık. Neymiş efendim batarya ters takılmış. Anakartı arızalanmış. Değişim bedeli şu kadarmış. Abicim ök**müyüz niye ters takalım ? Bütün gün sabit bulunduğu yerden powerbank ile kayıt yapan cihazın bataryasını neden sökeyim 7/24 timelapse yapıyorken ? Cihazı besleyen yerdeki erkek kısım arızalanmış. Bu cihazı ters taksan da o kısma zarar verebilecek birşey yok ki ? Hadi bunu geçtim sorun bataryayı şarj edememek. Peki ya dışarıda şarj ünitesi ile şarj ettiğin halde cihaz taktığında bataryayı sıfırlıyorsa ?

Gidin işin profesyönelinden alın. Go Pro tavsiye ediyorum. SJCAM kesinlikle önermiyorum.