Sizce Hangisi?Honor Play-8x-Mate 20 Lite-GM9 Pro

Bu konuyu okuyanlar

black25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

+Honor Play
+ Honor 8x
+ LG V30+
+ Xiaomi Mi A2 6 GB-128 GB
+ Huawei Mate 20 Lite
+ Genaral Mobile GM9 Pro

Bu telefonlardan bazılarını fiziki olarak inceledim, kullandım. Aklımda LG V30+ vardı. Ön kamerasını kullanımım sonrası eledim. Honor'lar kamera performansları nasıl acaba. Huawei Mate 20 Lite kamera olarak güzel buldum. Açıkçası çok kararsız kaldım. Honor Play kullanıcıları kamerası nasıl? Yada bu telefonlardan lg v30+ hariç ön arka her ikiside en iyi kamera hangisinde?

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
General mobile biraz güven verse onu öneririm kronik sorun çılmazsa yoksa en iyi f/p o gibi sizin öncelikleriniz ne oyun,kamera,batarya,şıklık vs biraz detay belirtebilirmisiniz bu seçenekler arasına nokia 7plus'da listeye girebilirmi sonuçta honor playden sonra en iyi işlemci onda ve kamera en iyi bunlar arasında üst limit nedir vede

black25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
General mobile biraz güven verse onu öneririm kronik sorun çılmazsa yoksa en iyi f/p o gibi sizin öncelikleriniz ne oyun,kamera,batarya,şıklık vs biraz detay belirtebilirmisiniz bu seçenekler arasına nokia 7plus'da listeye girebilirmi sonuçta honor playden sonra en iyi işlemci onda ve kamera en iyi bunlar arasında üst limit nedir vede

MAKS 2900 TL, telefonda pek oyun oynanmayacak. Sırasıyla önceliklerimi kamera, tasarım, ekran şeklinde sıralayabiliriz. Tabi daha üst performans işlemcileri önemsiyorum ancak lg v30+ gibi ön kamerası kötü olan bir model istemiyorum. Honor Play in kamera performansı nasıl bir yandan bunu da merak ediyorum. Alacağım kişi günlük kullanım ve performans gerektirmeyen biri

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Nokia 7plus,xiaomi mi note3,samsung a82018,honor play seçenekleri daha mantıklı olmaz mı? :)
nokia 7plus ois yok eis var şimdilik bir kronik sorun yok saf android hızlı ve orta seviye işkemcili o iyi gibi
honor play sizin aslında isteğinize zıt sadece batarya iyi, perfotmans istememişsin o modelin olayı o, yani oyunlarda yüksek grafik kamera eh :/
xiaomi minote3 yine isteğinize yakın işlemci fena değil kamera ve batarya olarak iyi şık bir cihaz dezavantaj/gece kamera/ video çekimi ve eski nesil tuşlu tasarım kişiye göre değişir
a8 plus kamera ve batarya olarak başarılı güzel bir tasarım işlemci sosyal medya ve internet kullanımı için iyi güçlü oyunlarda üzer a serisi pek güçlü olmadığı için tavsiye edilmez ama pubg oynamıyorum dediğiniz için tavsiye ettim.
Asus zenfone 5'te listeye girebilirdi ama bu cihaz hakkında pek hatırlamasamda olumsuz yorum oluyor bazen onada bir bakın.

black25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nokia 7plus,xiaomi mi note3,samsung a82018,honor play seçenekleri daha mantıklı olmaz mı? :)
nokia 7plus ois yok eis var şimdilik bir kronik sorun yok saf android hızlı ve orta seviye işkemcili o iyi gibi
honor play sizin aslında isteğinize zıt sadece batarya iyi, perfotmans istememişsin o modelin olayı o, yani oyunlarda yüksek grafik kamera eh :/
xiaomi minote3 yine isteğinize yakın işlemci fena değil kamera ve batarya olarak iyi şık bir cihaz dezavantaj/gece kamera/ video çekimi ve eski nesil tuşlu tasarım kişiye göre değişir
a8 plus kamera ve batarya olarak başarılı güzel bir tasarım işlemci sosyal medya ve internet kullanımı için iyi güçlü oyunlarda üzer a serisi pek güçlü olmadığı için tavsiye edilmez ama pubg oynamıyorum dediğiniz için tavsiye ettim.
Asus zenfone 5'te listeye girebilirdi ama bu cihaz hakkında pek hatırlamasamda olumsuz yorum oluyor bazen onada bir bakın.

Asus Zenfone evde kullanan biri var , a8 plus serisini biliyorum işlemcileri gerçekten kötü, honor playin kameraları iyi olsaydı direk onu alırdım, nokia uzak geliyor. Kaç gündür inceledim birşeylerden feda etmek zorundayım sanırım

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Bana sorarsanız lg v30+ bakın gcam yüklerseniz biraz fark ediyor ön kamera kusur olarak açığı olmayan en uygun cihaz mi 8 o da 3250tl

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
V30+ bu cihazlarla yan yana koyulmamalı

CanAydın

Asistan
Reaksiyon puanı
25
LG V30+ Hepsinden daha üstün bir cihaz bunlar ile yan yana bile gelmemeli.

ekoek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
mate 20 lite ın kamerası daha güzel ama işlemcisi honor play a göre daha kötü lg v3+ ı ön kameradan dolayı önermiyorum diğer modellerde honor playın gerisinde kalıyo alına bilecek telefon tek honor play

---- Mesajlar birleştirildi ----

lg v30+ artık 3000 tl onuda göz önünde bulundur

Son düzenleme: