Honor 8X mi Mate 20 Lite mi

Bu konuyu okuyanlar

turker285

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tasarım konusunda Honor daha güzel ve birçok benchmark testinde Mate 20 Lite ı geçiyor ama Mate 20 Lite kamera konusunda biraz daha iyi Ne almalıyım çok arada kaldım

Isaac42

Profesör
Reaksiyon puanı
2,526
İkisinin de işlemcisi vs aynı yani performansları aynı. Dediğin gibi kamera ve kasa sağlamlığı olarak da mate 20 lite önde. Bende kullanıyorum ve çok iyi

Melih Beyefendi

Profesör
Reaksiyon puanı
886
Hocam ekran boyutu olarak Mate 20 Lite önde. Performans,kamera,alacağı sürümler aynı. 2 telefon da Android 9.0 Pie alacak. (Android 8.1 Oreo ile geliyor sürümler.) Mate 20 Lite de daha şık 1 görüntüsü var. Mate 20 Lite alın bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam birde telefonu aldığınız günde size çok önemli 1 uyarı: Hocam benim gibi salaklık Edip telefonunuzun sürümünü yükseltmeyi unutmayın. Yoksa benim minik GM Discovery gibi olur telefonunuzun sonu.

Isaac42

Profesör
Reaksiyon puanı
2,526
Hocam ekran boyutu olarak Mate 20 Lite önde. Performans,kamera,alacağı sürümler aynı. 2 telefon da Android 9.0 Pie alacak. (Android 8.1 Oreo ile geliyor sürümler.) Mate 20 Lite de daha şık 1 görüntüsü var. Mate 20 Lite alın bence.

Hocam birde telefonu aldığınız günde size çok önemli 1 uyarı: Hocam benim gibi salaklık Edip telefonunuzun sürümünü yükseltmeyi unutmayın. Yoksa benim minik GM Discovery gibi olur telefonunuzun sonu.
İki telefonda da Android 9 pie geldi 9.1 bu ay ya da Eylül gelecekmiş arkadaşın haberi olsun

Isaac42

Profesör
Reaksiyon puanı
2,526
Hatırlatma için sağolun hocam. Android çok değişti bir de hocam. Ama biz hala android 5.1 ile takılıyoruz. (Samsung Galaxy S4)
Aynen hemde çok değişti. İnşallah yeni bir telefon alırsın. galaxy s4 zamanında çok iyiydi ama günümüzün orta segment telefonlarından bile geri kalmaya başladı her bakımdan.

turker285

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Önerileriniz için teşekkür ederim ama bir de şöyle bir şey var Android 10 Q alacak telefonların listesi çıktı ve 8X var Mate 20 Lite güncellemeyi almayacak Bu bir sıkıntı yaratmaz değil mi Ne düşünüyorsunuz Ayrıca 2000 TL ile 2500 TL arasındaki önerilerinizi değerlendirebilirim

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Önerileriniz için teşekkür ederim ama bir de şöyle bir şey var Android 10 Q alacak telefonların listesi çıktı ve 8X var Mate 20 Lite güncellemeyi almayacak Bu bir sıkıntı yaratmaz değil mi Ne düşünüyorsunuz Ayrıca 2000 TL ile 2500 TL arasındaki önerilerinizi değerlendirebilirim

Kardeş bunları alma realme 3pro var, samsung a50 var bunlara para verilmez.

Bütçe ne kadar ve senin için önemli özellikler neler?

turker285

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Realme 3 Pro hiç düşünmemiştim ve telefonu taksitle alacağım için A50 bütçeyi bayağı aşıyor Benim için önemli özellikler kamerası ve bana istediğim çoğu şeyi yapmama imkan verecek bir donanım

2000-2500 TL

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Realme 3 Pro hiç düşünmemiştim ve telefonu taksitle alacağım için A50 bütçeyi bayağı aşıyor Benim için önemli özellikler kamerası ve bana istediğim çoğu şeyi yapmama imkan verecek bir donanım

2000-2500 TL

Tamam işte realme 1700tl ön kayıt ile 100tl indirim alıyorsun. Kamera Oneplus 6t sensörlerini taşıyor, oppo color os yazılım, geçişli renkli tasarım, 4000mah batarya, sd710 o paraya alabileceğinin en iyisi ağustos ortası satışlar başlar.

Yada a50 veya lg v30+ hepsiburada üzerinden alışveriş kredisi araştır ne kadara gelir görüş banka aracılığı ile kredi ile alırsınız. Telefoncudan daha az kazık olur fiyatlar.

turker285

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tamam işte realme 1700tl ön kayıt ile 100tl indirim alıyorsun. Kamera Oneplus 6t sensörlerini taşıyor, oppo color os yazılım, geçişli renkli tasarım, 4000mah batarya, sd710 o paraya alabileceğinin en iyisi ağustos ortası satışlar başlar.

Yada a50 veya lg v30+ hepsiburada üzerinden alışveriş kredisi araştır ne kadara gelir görüş banka aracılığı ile kredi ile alırsınız. Telefoncudan daha az kazık olur fiyatlar.
Realme Türkiye ye ilk defa gireceği için serviste bir sıkıntı olur mu vs. güvenemiyorum A50 de taksit ile 2800 TL civarına denk geldi bütçeyi aştı yine de teşekkürler

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Realme Türkiye ye ilk defa gireceği için serviste bir sıkıntı olur mu vs. güvenemiyorum A50 de taksit ile 2800 TL civarına denk geldi bütçeyi aştı yine de teşekkürler

Bir şey değil ama ben olsam hiç olmazsa a30 filan alırım aynı ayarda ama daha sağlam kasa ve süper amoled var.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Tasarım konusunda Honor daha güzel ve birçok benchmark testinde Mate 20 Lite ı geçiyor ama Mate 20 Lite kamera konusunda biraz daha iyi Ne almalıyım çok arada kaldım
Huawei'nin Lite modelleri alınmaz Honor alacaksan da 9x modelini bekle derim ama benim nacizane tavsiyem eğer garanti senin için önemli değilse OnePlus 6T al 10 numara fıstık gibi telefon
tercih senin ?

Obenfuhrer

Asistan
Reaksiyon puanı
286
Mate 20 Lite'ın kamerasi çok kötü, kullandığım için söylüyorum. Kamera önemliyse tercih edilmez