Sizce en iyi bilim kurgu filmi hangisi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sansar667

Profesör
inception , skyline , resident evil afterlife :thumbup1:

neet

Guru
Onursal Üye
Gravity'de buna iyi bir örnektir.Dün akşam izleme fırsatım oldu.Kendisini hissettiren bir film.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
stargate ve sonrasında gelen 17 sezonluk diziler bilimkurgu macera ve gizem konusunda doyuma ulaştırır cinsten.

kıyamet filmleri konusunda resident evil ve terminatör kendi alanlarında en etkileyici kurguya sahip olanlar.

izlerken beyninizi zorlayacak filmlere gelirsek, inception ve matrix en önde yer alır.

süper kahraman filmlerinde bilim kurgu kateorisine girebilecek en güzel yapım ise Nolanın batman 3 lemesi.

Nemre

Profesör
Bu tür filmleri zamanına göre ayırmak lazım.1980 li yıllarda çekilen mükemmel filmler olduğu gibi yakın zamanda çekilmiş olanlarda var.
Bana göre Geleceğe dönüş serisi mükemmel bir filmdir.

BlackXr

Profesör
Inception, Matrix, Alien, Terminatör, Geleceğe Dönüş, Gravity ve 2001 a space odyssey

Ağır çekimler baya bi sıkıyor 2001 filminde.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardesım sen benı dınle sabahdan berı sıtede yazılan bu yazıları okuyorum aman allahım %90 bebe belık flımlerı bıde flım onerıyolar.. elımde 4 bıne yakın flım var.. günde 5-6 flım ızlerım..onerecegım flımler.. bı cok var ama ızlemedıgını tahmın ettıklerımı yazayım... zamana karsı - Lucy (sıddetle onerırım) - uyumsuz -Labırent ölümcül kaçış -Limit yok - sımdılık bu kadar yeter.. hele bı ızle begenırsen tavsıye ederız gene..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kesinlikle kaçırmadan izleyin CHAPPİE hayatımda izlediğim en iyi filmlerden biri

Bilim kurgu filmleri cidden çok ilgimi çekiyor. Haftada en az 3 bilim kurgu filmi izliyorum. Bu içerikte en iyi bilim kurgu filmleri yer alıyor. Film tutkunu arkadaşlar göz atmanızı öneririm.

BatuhanKoçak

Asistan
Transformers

Açlık Oyunlar

Marvel Filmleri; Iron Man, Hulk, Thor, Captain America ve son olarak da X-Men diyebiliriz.

Aslında o kadar çok izlediğim film var ki inanın aklıma gelmiyor..

penguin

Profesör
Matrix başı çeker. Gerçek olabilme ihtimali de var. Sistemin kölesi olduğunuz bir dünyada uyanıyorsunuz, pek az şanslı dışında yine köle olarak ölüyorsunuz.

sur

Üyecik
Selamlar, film değilde şöyle bir hikaye var. Burayı takip edenlerin ilgisini çekebileceğini düşündüm.

stat counter