Şirket yazılımları

Konusu 'Ofis Yazılımları' forumundadır ve anlkya19 tarafından 31 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

1. anlkya19

anlkya19 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1

- Şirket yazılımları

merhaba arkadaslar iş için tüm ihtiyaçlarımızı giderebilcek yazılım arıyoruz. İnternette birçok marka kuruluş var kimisini ilk defa duyuyoruz kimisinin adı çıkmış.ben tek tek şunlar şunlar yazmak istemiyorum kriterleri, a dan z ye tüm ihtiyaçları karşılayan modern çağa uyan gelecekteki değişikleri takip eden çok kullanışlı sorunsuz işe profesyonel olarak yaklaşan bu iş amaçlı yazılımların işini iyi yapanı nedir kimdir kimlerdir. Hakkı abi herzaman yaptığı işin iyisini yapar iyisini de bilir nerde bu hakkı abi :))

2. mirinkirin

mirinkirin Doçent

Beğenileri:
    336
    Ödül Puanları:
    63
    Yer:
    Gitti
    Hayâl gibi bir şey bu, bir tane program olsun bütün dertlerimizi çözsün hem de a'dan z'ye.
    Bulursanız lütfen bana da haber edin:)
    Bulamazsanız önce düzgün bir yazılım firması bulun ve kendinizi onlara teslim edin.

3. anlkya19

anlkya19 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herseyden kastımız cokta uc seyler degıl bunca şirketler bu işi nasıl yapıyor yoksa :)
    Profesyonel olarak temiz şekilde bir müşteri rehberi oluşturabilelim gruplayalım istediğimiz gibi görüntüleyelim mail ve sms gönderebilelim.
    Mesela bu rehber için örneklerdi daha iyileri düşünülmüştür muhakkak.

Biz bu müşteri bilgilerine sözleşmeler yapabilelim fatura keselim satış alış yada muhasebe hesapları tutabilelim

Depomuza kayıt tutabilelim kökten çözsün bunu :)

İş yönetimi yapabilelim takvim hazırlayabilelim
    İşlerin projelerin aşamalarını belirleyelim.

Harcama takibi yapabilelim kişilere göre

Ön muhasebe işimizi buna bırakalım.

Tüm bu verilerimiz modern şekilde tutulsun geleceğe uygun olsun istediğimizde bir exel alalım bir rapor alabilelim yıllık aylık.

Bir biri ile baglantılı akıllı bir sistem

Evraklardan kurtulalım dijital ortamda arşivimiz olsun dosyalarımız yedek olarak dursun raflarda.

Cok mu sey ıstıyoruz bunu layiği ile yapan markalar vardır bence :)

4. kmurat

kmurat Profesör

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    83
  5. anlkya19

anlkya19 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Konuyla ilgilenen arkadaslar varsa ben konuyu dun gece actim bugun youtube shiftdelete kanalinda bir inceleme paylasildi.
    Hakki abi yine isinin iyisi olani gosterdi.

Videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum

workgroup adli bir internet tabanli sistem. Isletmelerin muhasebe ofis kismini kokunden cozuyor.
    Benim izlemimim daha cok internet uzerinden ticaret yapanlara agirlik verilmis bir uygulama gibi geldi kendimde inceleyecegim workgroupu

Programlar yazilimlar sektorlere gore farklilik gostere bilir ben daha cok verilerimi datalarimi kendi elimde saklamak isterdim.
    Daha cok onceki yazimda oldugu gibi hizmet calisma sektorune uyan bir yazilim dusunuyordum karakteristik olarak.

Cok guzel bir incelemeydi alternatif farkli urunlerede bakilabilir ama ben cok cekindim suan birsey sormaya istemeye hakki abi şak diye inceleme hazirlattirinca :)

Birde videonun altindaki yorumlara baktim reklam almislar yine felan yazilmis elestirmisler kınıyoruz onlari şiddetle hakki abi :)

6. inan16

inan16 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Bursa
    Konuyu görünce ilgimi çekti inceledim ve hatta üye oldum :)

Kısa bir süre önce bu konuya çözüm olabilmesi için, herkesin isteğine karşılık veren, her türlü hesabı yapabilen bir yazılım üretmek üzere çalışmalara başladım.Forumda konu açtım, incelemek isterseniz ilgili link aşağıdadır.

https://forum.shiftdelete.net/threads/is-yerleri-icin-detayli-hesap-programi.522100/

Tabi konu hala güncel ve aktifse, hortlattıysam affola :)

Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş