şınav programı

Konusu 'Diğer Spor Branşları' forumundadır ve ışık inanç tarafından 12 Kasım 2017 başlatılmıştır.

1. ışık inanç

ışık inanç Üyecik

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    balıkesir

- şınav programı

Merhabalar google play storede bir program buldum ismi runtastic push-ups. şınav programım için bu uygulamayı kullanabilirmiyim ? ne kadar etkili olur ? şimdiden teşekkürler

2. cern99

cern99 Profesör

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    İzmir
    İnceledim kullanışlı geldi. İndirebilirsin. Ben onun koşulu olanını indirdim pek fayda sağlamadı ama Şınav farklı bir şey.

eronis bunu beğendi.
  3. eronis

eronis Moderatör Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    2.275
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Türkiye
    Nike Training Club - Workouts & Fitness Plans - Android Apps on Google Play
    Kendi kullandığım, hem App Store hem de Play Store'da bulunan ve muhtemelen karşıma çıkan en iyi program budur. Kolay yorulmayan, antreman beğenmeyen beni 8 dakikada terletmeyi başardılar ya helal olsun bu programı hazırlayanlara. Üstelik hiç görmediğim bir sürü hareket gördüm bu programda. Normalde hiç çalıştırmadığım kasları çalıştırıyorum :)
    --- Gönderi Güncellendi ---
    Çok fazla çeşidi var. Şınav bence tek başına değil crossfit gibi ne bileyim başka hareketler bütünüyle birleştirilerek vücut ağırlığı ve ivme ile yapılması gereken bir dayanıklılık egzersizidir. Kas çalışması olarak başlangıç seviyesinde ancak uygun, bir noktadan sonra yetmiyor ama. 50 şınav çek, yetmiyor. Ama bir programa sok, dinlendikten sonra bile 2. setin 6. tekrarda soluksuz kalabiliyorsun :)

Cyb3r_K1ng bunu beğendi.
  4. ışık inanç

ışık inanç Üyecik

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    balıkesir
    hmm güzele benziyor bi indirelim bakalım :D teşekkürler

eronis bunu beğendi.
Taslak kaydedildi Taslak silindi