Samsung, iPhone 8 ekranlarını üretecek!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Samsung, iPhone 8 ekranlarını üretecek!

Apple'ın 2017 yılında iPhone 8 ile birlikte AMOLED ekrana geçiş yapacağı ile ilgili bir çok iddia mevcut. Bu ekranı hangi şirketin üreteceği de yavaş yavaş netleşmeye başladı.

::iPhone 8 de AMOLED ekran olmalı mı?

Son düzenleme:

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
İşte güzel bir gelişme çünkü Apple'ın ekran teknolojisi hep eleştiri oklarının hedefinde oluyordu.:(
Yap bir bardak Ultron X-1.:D:cool:

M

Murat Burç

SDN Okuru
Amoledi sevmeyen apple fanboyları ne yapacak acaba

Reaksiyon puanı
10,325
Ekranlara laf etmezler en azından :)

Etseler ne olur etmeseler ne olur yav, övgüleri Samsungun değerini artırmayacağı gibi, yergileri de değerini düşürmez. Sürekli çöp diyenlerin müşterek vasıfları fanboy oluşlarıdır zaten. Normal olan, aklı başında olan biri on tane kusur sıralasa da en azından üç dört tane de takdir ettiği yönünü vurgular. İşte o kişilerin sözlerine değer verebilirsin. Ağzını her açtığında bozuk plak gibi sürekli "çöp, çöp" diyorsa zaten bu tipleri kimsenin taktığı da yok.

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747

Hasansaylik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Apple markaasının yaptığı sahtekar tuzakları düşündükçe ne kadar karizmatik telefon olursa olsun, her arızada yenisi ile değiştirmesi dışında bir artısı yok o telefonun benim içim. 2 Dolar maliyet farkını müşsteriden 100 Dolar alırlar, 32 GB modeline yavaş ve eski bir hafıza koyarlar, bildiğiniz dolandırıcı müteahhit gibi malzemeden çalıyorlar, neymiş arıza yapınca yenisi ile değişiyor evet bence bundan başka hiç bir artısı yok. Üstüne üstlük güvenlik olarak beş para etmez sanatçıların çalınan çıplak resimleri örnek olay.

wedoman

Asistan
Reaksiyon puanı
100
sizin işiniz gücünüz yok mu ya gelmişsiniz iphone bölümüne iphone kötülüyosunuz. 1 tane adam görmedim gitsin samsung ya da başka bir platforma orda o cihaza laf etsin. ne kullanırsanız kullanın kardeşim kimsenin umurunda değil. huzursuzluk çıkarmaktan başka bir işe yaramıyorsunuz malesef.

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Ekranlara laf etmezler en azından :)
Samsung u Apple kadar sevmesem de ekranları başarılı olduğunu bi kaç defa söylemiştim. Mesela 12 mp çözünürlükte fotoğraf çektiniz. Normalde 2k S7 yi hedef alıyorum. Bunu öyle güzel hissettiriyor ki sanki 4K televizyon gibi. Her kesime hitap eden telefonları var. Ancak bazı kişiler gereğinden canlı renkleri sevmeyebilir. Mesela apple da ucuzlayınca o telefon alt model oluyor. Ama Samsung da güncel alt modeller de var. Her kesime hitap ediyor. Samsung da telefon alırsam Note 4 ten alt model almam. Rekabet uğruna zamanında her şeyi yapmışlığı var. Şimdi eski hileli tavrı neredeyse Yok. Aslında çok yetenekli arayüzünde biraz daha sadeliğe gitse telefonları çok daha uzun süre kullanılabilir. Yoksa Samsung da güzel marka. Kardeş ülkenin markası sonuçta :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Samsung u Apple kadar sevmesem de ekranları başarılı olduğunu bi kaç defa söylemiştim. Mesela 12 mp çözünürlükte fotoğraf çektiniz. Normalde 2k S7 yi hedef alıyorum. Bunu öyle güzel hissettiriyor ki sanki 4K televizyon gibi. Her kesime hitap eden telefonları var. Ancak bazı kişiler gereğinden canlı renkleri sevmeyebilir. Mesela apple da ucuzlayınca o telefon alt model oluyor. Ama Samsung da güncel alt modeller de var. Her kesime hitap ediyor. Samsung da telefon alırsam Note 4 ten alt model almam. Rekabet uğruna zamanında her şeyi yapmışlığı var. Şimdi eski hileli tavrı neredeyse Yok. Aslında çok yetenekli arayüzünde biraz daha sadeliğe gitse telefonları çok daha uzun süre kullanılabilir. Yoksa Samsung da güzel marka. Kardeş ülkenin markası sonuçta :)
Android 7.0 ile gidiyor zaten.
Android 7.0ı forumda kullananlarda çok memnun her beta sürümünde dahada iyileştirme oluyormuş

M

Murat Burç

SDN Okuru
Samsung bir çok materyali kendisi üretiyor bu konuda bir kaç markadan sadece bir tanesi.:)
Bu konudaki tek marka
Samsung lensler (sensörlerinide kendisi üretiyor nerdeyse) parmak izi okuyucusu hariç herşeyi kendisi üretiyor.
Belki huawei de üretiyor ama ne kadar üretiyor yüzde kaç bilmiyorum.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Bu konudaki tek marka
Samsung lensler (sensörlerinide kendisi üretiyor nerdeyse) parmak izi okuyucusu hariç herşeyi kendisi üretiyor.
Belki huawei de üretiyor ama ne kadar üretiyor yüzde kaç bilmiyorum.
Zaten Samsung,Sharp,Lg bir tane daha marka vardı tam hatırlamıyorum.:)
Bunlar kendi ekranlarını üretiyorlar.

Son mesajlar