Samsung Galaxy S9 ve S9+ Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

championlionn

Üyecik
arkadaşlar selamun aleyküm s9+ parmak izi tarayıcı ile kilit ekranında ekran kararmışken dokunduğunuzda geçikerek açıyormu bendemi var sadece bu?

Apocalypse_

Where there is love there is life
Onursal Üye
Beyler S9+ ekranı tamamen kaplayan ekran koruyucu önerir mısınız telefoncular 100 tl fiyat çekiyorlar

Tommy Vercetti

Profesör
Beyler S9+ ekranı tamamen kaplayan ekran koruyucu önerir mısınız telefoncular 100 tl fiyat çekiyorlar
Ben telefonu aldığımda telefoncu ücretsiz uygulamıştı hatta normalde bu yüz liradır ben sana hediye ediyorum demişti fakat 2 ay sonra kavisli kenarlardan kalkma yaptı ve içine toz girdikçe çirkin bir görüntü oluşturdu bende çıkardım. Şu an 4 ay oldu ekran koruyucusuz kullanıyorum. Güzelce silip ışığa tuttuğumda bir tane 1cm civarında kıldan ince bir çizik oluşmuş sadece.

mydeli

Asistan
Takabildigine guvendiginiz yer varsa UV taktirin yoksa taktirmayin siviyla yapisdigindan hoparlor veya ahizeye gittigi taktirde telefon çöp taktirabilirseniz onu taktirin kapatiyo ve koruyor s10+ a bilmeyen birinin takip sifir telefonun çop oldugunu gozumle gordum.dikkatli takilmasi lazim onun disinda butun kirilmazlar kavisden kalkar veya cizilmez taktirin ama o da darbeden korumaz

Special Forces

Profesör
Ben telefonu aldığımda telefoncu ücretsiz uygulamıştı hatta normalde bu yüz liradır ben sana hediye ediyorum demişti fakat 2 ay sonra kavisli kenarlardan kalkma yaptı ve içine toz girdikçe çirkin bir görüntü oluşturdu bende çıkardım. Şu an 4 ay oldu ekran koruyucusuz kullanıyorum. Güzelce silip ışığa tuttuğumda bir tane 1cm civarında kıldan ince bir çizik oluşmuş sadece.
Bende ekran koruyucusu olmadan kullanıyorum bir süredir :)

Claynt

Doçent
Arkadaşlar önerir misiniz s9 u bende şuan mi8 var üste 500tl verip gecicem

Apocalypse_

Where there is love there is life
Onursal Üye
Arkadaşlar güncelleme sonrası ınstagramda story lerin altında boşluk oluştu sebebi nedir android güncelleme sonrası

rftclk7

Üyecik
Arkadaşlar S9 kullanıyorum
samsungtan samsunga görüntülü arayamıyorum. Bunun için yapabileceğim bir ayar var mı?

Zamboo

Üyecik
merhaba yeni s9+ aldım fakat ne yaptıysam whatsapp bildirimi geldiğinde ekranı kapalı olan telefonumu uyandıramıyorum. Herbirimizin telefonunda olan gayet normal birşey istiyorum yani :D telefon masada dururken wp bildirimi geldiğinde ekran açılsın :)
Not: Aod kapadım belki etkilidir diye yine olmadı ne yaptıysam olmadı. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

mydeli

Asistan
merhaba yeni s9+ aldım fakat ne yaptıysam whatsapp bildirimi geldiğinde ekranı kapalı olan telefonumu uyandıramıyorum. Herbirimizin telefonunda olan gayet normal birşey istiyorum yani :D telefon masada dururken wp bildirimi geldiğinde ekran açılsın :)
Not: Aod kapadım belki etkilidir diye yine olmadı ne yaptıysam olmadı. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.
Hocam wtsappin uygulama icinden bildirim ayarlarinda olmasi lazm

stat counter