Samsung Galaxy S9 ve S9+ Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

mydeli

Asistan
Hocam eger sert kalin kilif kullanmiyosaniz ekran koruyucuyu kaldirmiyor ama spigen zirh kiflar takarsaniz kaldiriyor bilginiz olsun ayrica s9+ kavisi s7 edge kadar degl daha az kavisi var bence kutudan cikarinca guncellemeyin 1 2 gun eski tip kullanin sonra guncelleyin maksat degisimi gorun :) ayrica s9+ android 10 da alacak ama 11 almaz max 2 update ve 24 ay aylik guncelleme aliyor bilginiz olsun

Ethem42

Üyecik
Hocam eger sert kalin kilif kullanmiyosaniz ekran koruyucuyu kaldirmiyor ama spigen zirh kiflar takarsaniz kaldiriyor bilginiz olsun ayrica s9+ kavisi s7 edge kadar degl daha az kavisi var bence kutudan cikarinca guncellemeyin 1 2 gun eski tip kullanin sonra guncelleyin maksat degisimi gorun :) ayrica s9+ android 10 da alacak ama 11 almaz max 2 update ve 24 ay aylik guncelleme aliyor bilginiz olsun
Farktan yan sıkıntı yok ta şimdi böyle bi güncelleme full wipe yapsak mantıklı olur 1-2 gün kullanıp tüm ayarları yaptıktan sonra da uğraştırır diye düşünüyorum yeni güncelleme de çıkmış yükleyip deneyen oldu mu ?

mydeli

Asistan
Farktan yan sıkıntı yok ta şimdi böyle bi güncelleme full wipe yapsak mantıklı olur 1-2 gün kullanıp tüm ayarları yaptıktan sonra da uğraştırır diye düşünüyorum yeni güncelleme de çıkmış yükleyip deneyen oldu mu ?
Hocam tabiki wipe yapmayi biliyosaniz yapin yoksa komple ayarlardan sifirlayin bu tarz buyuk guncellemelerde yapmaniz lazim eski yazilim dosyalariyla cakisip donma takilma atma gibi sorunlar olmamasi icin ben 1 2 gun vakit gecirip guncelleyinki farki gorun demek istedm 😄

Oknerkc

Üyecik
Ekran süresi almadim ama batarya süresinde bi iyileşme var gibi. Daha Eski sürümle kıyaslarsak nasil hangisnin batarya suresi daha iyi bunuda ilerleyen gunlerde ekran sureleri gosterecektir.

mahirrmutluu

Üyecik
Beyler s9 plusun fiyatı hepsiburada da 4200 4500 bandında alsam mı yoksa s10nun çıkmasıyla biraz beklesem mi? Ama ötv %50 olacak onun korkusu var biraz

mahirrmutluu

Üyecik
S10 almanı öneririm Exynos 9820 daha güçlü alacağın ekran süresi 5 saatten daha fazla olur, S9+ alma derim :)
Dostum maalesef 7500 bence ekstradan 3500 verecek kadar bir şey yapmamışlar testlerde de çok az bir fark var üstünlük pek ilgimi çekmedi açıkcası ayrıca nakit olarak 4000 var ötv zammı %50ye çıkacak diye biraz acele ediyorum açıkcası

TheTruthHurts

Profesör
Dostum maalesef 7500 bence ekstradan 3500 verecek kadar bir şey yapmamışlar testlerde de çok az bir fark var üstünlük pek ilgimi çekmedi açıkcası ayrıca nakit olarak 4000 var ötv zammı %50ye çıkacak diye biraz acele ediyorum açıkcası
S9+’ta gayet alınır fakat bu zamanlar hala şu pie’da çok batarya sömürüyor. Bug mu değil mi bilmiyorum ama umarım çabucak düzelir.

Special Forces

Profesör
Hocam şaka yapıyor olmalısın daha ne yapsın adamlar Huawei gibi kopyala yapıştır yapmıyorlar ya sonuçta ben şahsen S9+ almasaydım S10+ alırdım o kadar net konuşuyorum.
Bütçeniz yetmiyorsa S9+ alabilirsiniz :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

S9+’ta gayet alınır fakat bu zamanlar hala şu pie’da çok batarya sömürüyor. Bug mu değil mi bilmiyorum ama umarım çabucak düzelir.
Bende bataryayı çok sömürdüğü için söyledim :)

Son düzenleme:

mahirrmutluu

Üyecik
Hocam şaka yapıyor olmalısın daha ne yapsın adamlar Huawei gibi kopyala yapıştır yapmıyorlar ya sonuçta ben şahsen S9+ almasaydım S10+ alırdım o kadar net konuşuyorum.
Bütçeniz yetmiyorsa S9+ alabilirsiniz :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bende bataryayı çok sömürdüğü için söyledim :)
Sağolasın kardeşim. Peki ne düşünüyorsun fiyat için? yani ben pek hakim değilim de s9 çıktığında s8 de neler ne kadar sürede olmuştu bilgin var mı? Açıkcası 3950ye kadar düşen telefon şu aralar tekrar 4500 bandına çıktı acele etmem gerekiyor sanırım

Special Forces

Profesör
Sağolasın kardeşim. Peki ne düşünüyorsun fiyat için? yani ben pek hakim değilim de s9 çıktığında s8 de neler ne kadar sürede olmuştu bilgin var mı? Açıkcası 3950ye kadar düşen telefon şu aralar tekrar 4500 bandına çıktı acele etmem gerekiyor sanırım
Fiyatı bence şuan oldukça iyi ben S9+ 128 GB Titanyum Gray 5000 TL ye almıştım.
4500 TL olduysa fiyatı gayet iyi 500 TL cepte demektir, Ötv den sonra daha bir cep yakabilir :)

Burakozz

Üyecik
Beyler s9 plusun fiyatı hepsiburada da 4200 4500 bandında alsam mı yoksa s10nun çıkmasıyla biraz beklesem mi? Ama ötv %50 olacak onun korkusu var biraz
Aynı endişe içindeyim bende almak için s10 un piyasaya çıkmasını beklemeyi düşünüyorum ayın 27 si gibi satılmaya başlayacakmış şuan vatanda 4999tl s9+, s10e ise 5500 tl yani ben düşer diye bekliyorum ama %50 ötv zammı ne zaman yürürlüğe girecek hiçbi fikrim yok. beklesemmi yoksa alsammı bilemedim

mahirrmutluu

Üyecik
Aynı endişe içindeyim bende almak için s10 un piyasaya çıkmasını beklemeyi düşünüyorum ayın 27 si gibi satılmaya başlayacakmış şuan vatanda 4999tl s9+, s10e ise 5500 tl yani ben düşer diye bekliyorum ama %50 ötv zammı ne zaman yürürlüğe girecek hiçbi fikrim yok. beklesemmi yoksa alsammı bilemedim
1 nisandan itibaren gireceğini okumuştum ne kadar doğru bilmiyorum tam ama bunun dışında dolar kurunu da takip etmemiz gerecek malum seçimler yaklaşıyor

Ethem42

Üyecik
Dün konyadaki samsung bayine gittim indirim vs tabela asmışlar s9+ sorayım diye stokta yok dediler orda bi samimi müşteri temsilcisiyle ufak muhabbetimiz oldu abi s10 gelecek s9+ la aynı şekilde satışa sunulursa s9+ - s10 dan fazla satar diye şuan stokta göstermiyor dedi. Büyük ihtimalle s10 un belli satışını yaptıktan sonra koyacaklar stoğa ayrıca kendileri de farkında s9+ ın s10e den iyi oluduğunun. :)

Oknerkc

Üyecik
Hocam s9 plus almanı öneririm 4 Bin 4.500 bandini cok gecemezler yoksa s10 lari satamazlar. S10 a gelince su an icin o fiyat cok pahali samsung 3-5 aya s10 larında fiyatlarini tekrar düşürür merak etme hep böyle yapmışlardır çünkü. S9 plus la s10 plus arasındaki 3500 lük fiyat farkına değecek bisey yok o fiyata değmez. Markalar yeni modeller çıkartdıkça s10 ların fiyatları düşecektir.

stat counter