Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

cmlsn

Asistan
Reaksiyon puanı
12
merhaba arkadaslar bugun note 8 i inceledim biraz yazilimina baktim android 7.1.1 ve touchwiz 8.5 yukluydu
biraz karistirdim edge ekran panelinde cift pencere ozelligini gordum baska fark yok gibiydi sanki muhtemelen bir sonraki guncelleme de bizde bu surumleri alicaz
boyut olarakta s8+ ile neredeyse ayni sadece biraz daha koseli milimetrik farklar var

ibrhmdurna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Arkadaşlar az önce avm de öyle gezerken galaxy s8'e bir bakayım dedim kendi telefonumla yan yana koydum karşılaştırmak için benim telefonum ekranı bana diğerine göre biraz sarımsı geldi bu amoled ekrandan mı kaynaklıdır acaba bir süre sonra herkesin ekranı mı böyle oluyor. Not: Ekranımda ekran koruyucusu olarak Spigen Neoflex var bundan kaynaklı olabilir mi? Telefonu alalı 4 ay oldu bu arada.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Arkadaşlar az önce avm de öyle gezerken galaxy s8'e bir bakayım dedim kendi telefonumla yan yana koydum karşılaştırmak için benim telefonum ekranı bana diğerine göre biraz sarımsı geldi bu amoled ekrandan mı kaynaklıdır acaba bir süre sonra herkesin ekranı mı böyle oluyor. Not: Ekranımda ekran koruyucusu olarak Spigen Neoflex var bundan kaynaklı olabilir mi? Telefonu alalı 4 ay oldu bu arada.
Ekran ayarlarından renk sıcaklıgını biraz aşağı çek belki ondan olabilir , uyarlanabilir ekran .

Ahmetkarca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar s8 de müzik dinlerken sesi otomatik düşürmesi artik sinirimi bozuyor. Bunu kapatmanin bir yolu yok mu? Bu düzenleyici kapanmiyor mu?

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Butun s8'lerin ekran tonlari birbirinden farkli olabiliyor. Unbox Therapy adli youtube kanalinda da bu konuya bakmislardi. Biri kirmizimsi biri beyazimsi biri sarimsi olarak geliyor nedense. Siz menuden bunu kendinize gore ayarlayabiliyorsunuz.

yamakas-i

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar merhabalar s8 plus aldim bugun ve henuz ekran koruyucu ve kilif almadim hangilerini alayam ozellik le ekran koruyucu onemli tavsiyeniz varmi marka ve site

Paganini58

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Daha öncede belirtmiştim arkadaşlar, 7 Plustan geçilirmi diye öylesine satayım derken gitti telefon, s8+ aldım. Vallahi ne yalan söyleyim yıllardan sonra iyi geldi samsung. Gerçekten çok hoşuma gitti. Herkes güle güle kullansın.

Mura_T

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar merhabalar s8 plus aldim bugun ve henuz ekran koruyucu ve kilif almadim hangilerini alayam ozellik le ekran koruyucu onemli tavsiyeniz varmi marka ve site
Spigen marka kılıflar çok kaliteli kendim " Hybrid Gun Metal " kullanıyorum. Ekran koruyucuyu da Spigen aldım temperli daha gelmedi henüz test etme imkanım olmadı yalnız Spigen kılıflarla uyumlu olduğu için sorun çıkacağını düşünmüyorum.

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
:cool:Şöyle açıktan yerimizi alalım önler dolmuş malum

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Daha öncede belirtmiştim arkadaşlar, 7 Plustan geçilirmi diye öylesine satayım derken gitti telefon, s8+ aldım. Vallahi ne yalan söyleyim yıllardan sonra iyi geldi samsung. Gerçekten çok hoşuma gitti. Herkes güle güle kullansın.
Güle güle kullanın kaça aldınız S8 Plus' ı ?

yamakas-i

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ekran koruyucu da sonradan kalkma oluyormu hangi cesidi onerirsiniz tecrubr sahibi olanlar yardimci olsun lutfen ona gre siparis vericem

CrussheN

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Arkadaslar Bu kiliftan bulabilirmiyiz?
31abaac45cb6695e93e3905106fd011a.jpg

Tahardhnl25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S8 inizi nasıl koruyorsunuz
ekran koruyucusu ne kullanıyorsunuz kılıf ne kullaniyorsunuz

elvin007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar size s8 kucuk geliyormu? Yani kullanisi nasil kolay mi? Sonradan pisman olurmuyum(neden S8 plus almadim diye)?

Paganini58

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Arkadaslar size s8 kucuk geliyormu? Yani kullanisi nasil kolay mi? Sonradan pisman olurmuyum(neden S8 plus almadim diye)?
Kişiye göre değişir ama tercihim hep büyük cihazlardan yana olmuştur. Fiziken çok küçük bir yapıya sahip değilseniz bence plus tercih ediniz.

Bu arada s8+ plus parmak izi sensörü bir müddet alışma sürecinden sonra çokta berbat gelmiyor. İris tarayıcı ile kullanıyorum. İkisi birlikte fena bir performans sergilemiyor. Bazı youtube kanallarının yerden yere vurması bence fazla gereksiz.

Bu cihazın tek eksiği narinliği Bam Güm düşmedikten sonra rahat 3 sene götürür.

Ben son derece memnun kaldım.

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
S8 dun elime geçti ilk etapta parmak izi sensorun yerine takımsam da çok sorun edecek bir durun değil.gelelim boyuta bir önceki cihazın mate 9 du az da olsa sıkıntı yaşatıyordu ama s8 ekranın tamamına hakim olmak güzel. Su geçirmezlik özelliği ise tüm cihazları geride bırakacak bir özellik. S4 'den sonra kaç nesil geçti tekrar samsung kullanmak iyi geldi.kılıflar ise aliexpress 'den bakacam güzel seçenekler var.ilk izlenimlerim bunlar daha 24 saat dolmadı hele bir zaman geçsin detaylı anlatırım

Paganini58

Asistan
Reaksiyon puanı
68
S8 dun elime geçti ilk etapta parmak izi sensorun yerine takımsam da çok sorun edecek bir durun değil.gelelim boyuta bir önceki cihazın mate 9 du az da olsa sıkıntı yaşatıyordu ama s8 ekranın tamamına hakim olmak güzel. Su geçirmezlik özelliği ise tüm cihazları geride bırakacak bir özellik. S4 'den sonra kaç nesil geçti tekrar samsung kullanmak iyi geldi.kılıflar ise aliexpress 'den bakacam güzel seçenekler var.ilk izlenimlerim bunlar daha 24 saat dolmadı hele bir zaman geçsin detaylı anlatırım
Bende daha 24 saati bulamadım. Sadece İphone 7 Plus kapalıyken hiç sarj tüketmediği iöin sarj konusu biraz etkili olabilir. Ama şarj aleti yanımda olup 30 dk taktınmı %50 buluyor buda gerçekten yeterli.

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
[emoji16] ben cihaz elime ulaşması acısından 24 saati demek istedim.ama iş telefonum a5 2016 duos meselâ 7.0 revolution OS yüklü şarj 2 gün gidiyor ekran görüntüsü de verebilirim. S8 de buna yakın alacak gibi kullanıma bağlı tabi

Paganini58

Asistan
Reaksiyon puanı
68
[emoji16] ben cihaz elime ulaşması acısından 24 saati demek istedim.ama iş telefonum a5 2016 duos meselâ 7.0 revolution OS yüklü şarj 2 gün gidiyor ekran görüntüsü de verebilirim. S8 de buna yakın alacak gibi kullanıma bağlı tabi
Bende dün akşam 6 dan beridir kullanıyorum. Şarj konusundan bahsetmedim.[emoji2]

Aslında birbirimizi anladık ama süre biraz uzadı[emoji23]