Samsung Galaxy S4 - I9500 Root yapma ve CWM Recovery Yükleme

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar herşeyi yaptım SuperSU gelmedi tel şifreli alakalımıdır işlem yarıda kaldı bir şey olurmu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2 gün önce yazdığım bir soru çıkmamış tekrar soruyorum herşey bittikten sonra supersu menüye gelmiyor telefon şifreliydi alakası varmıdır işlem yarım kaldı bir problem olurmu

Reaksiyon puanı
2,146
Tel şifreliydi ne demek onu bi aç. Telefonu kullanmaya devam edebiliyorsan sorun olmamış demek ki.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bi yardım edin s4 üme root atamıyorum daha once s3 e cok rahat sekilde root atarken s4 e atamıyorum kapalıyken pc telefonu gormuyor yani odin ile atamıyorum diğer baska kablosuz root app lerinde s4 u desteklemiyor s4 e nasıl root atıcam bir yolu yok mu bunun sıkıldım . ne yapacam nasıl atacam rootu bi yardım edin bilen varsa lütfen

girdap_karsiyak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar unroot anlatan bır konu baslıgı yokmu nasıl yapılıyo yapılmadan once yedek nasıl alınıyo ios kullanıcı idim androit geçtim ama cwm thcm nedir ne değildir arastırdım ama acıklayıcı bırsey bulamadım yardımcı olacak arkadaslarlar olursa sevınırım ıyı formlar herkese

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bana kore malı s4 ses yükseltme sifresi lazım verirmisiniz acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tam geri yükleme yaparken iki şifre istiyor lütfen cigazı şifrelemek için kullandıgınız şifreyi aşağiya girin diyor ve ikincisi de geri yükleme verileri şifreliyse lütfen şifreyi aşagıya girin diyor hiç bir şekilde şifre koymadın en azından ben root yapmam için de denegigim tüm yollar buraya cıktı. odin ile rott yapmayı denedim downlout moduna geçemedim hiç bir şekilde ses kızma güç ve menü tuşu calışmıyor direk acılıyor ses yükseltme güç ve menü tusu işe factory mode die bir menüyü acıyor o kadar yardım ederseniz sevinirim telefon replika i9500

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selamlar.
Root işleminden sonra cihazın download sayacı etkilenecekmi?????

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Hee ben sadece root yapıcam şimdilik 4.3 güncellemesi gelince aynı bu anlatığınız şekilde yine yapabilirmiyim

4.3 ü odin ile yükleyeceksen bu yöntemle root yapamazsın ama yakın zamanda root çıkar :)

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
[MENTION=348146]kadirirdem[/MENTION] konuyu güncelledim. ayrıca yöntem 2 yi de ekledim. bunlardan birini dene bakalım :)

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
android3 süper olmuş ellerine saglık deneyecegim inş sıkıntısız olur.

hacker_236

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4.3 için root çıkana kadar bekleyeceğiz inş en kısa sürede çıkar :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
söylediğiniz gibi tüm adımları harfiyen uyguladım ve root u tamamladım . fakat root atma sebebim olan gamekiller programını rootlu bir şekilde çalıştıramadım. sonra unroot etmeye çalıştım gerekli dosyaları temin edemedim :) ta ki güncel firmware dosyasını bulana kadar sonra firmware yükledim root ortadan kalktı. tekrar root dosyasını flashladım . tel çöktü açılıştaki galaxy s4 yazısından sonra ekran gelmez oldu :) dün gece tekrar firmware yükledim açıldı. ve artık root atmaya korkuyorum :/ 2 haftadır üstünde durmaksızın çalışıyorum ve game killer programını çalıştıramadım . titanium backup falan çalışıyor. ama tam yetki veremiyorum çünkü root privilege is needed(root yetkisi bulunamadı) diyor . yeterli izni veremiyorum anladığım kadarıyla. biraz uzun ve dolaylı anlattım sorunumu . kusura bakmayın ve yardımcı olursanız sevinirim. eski sürümüm 4.3 xxuemj5 ti firm wareden sonra xxuemj8 oldu . artık bıktım sırf root ta sorun çıkarmıyor diye s3 le değiştirmeyi düşünüyorum tel i :// bu kadar zor olmamalı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben hepsini yaptım telefon en son tam açılıyor galaxy s4 yazısı çıkıyor sonra açılmıyor ne yapcam telefona format bile attım yeniden denedim olmuyor acill lütfen yardım edin bide bu durumda garanti kapsama dışına girermi ?

djsulkay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hocam replika s4'e bu yüklenir mi ve orjinal ile tüm görünüm aynı mı oluyor ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende unroot yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz_?
Nasıl yapılacağını bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.